تبریزبیدار
جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۳۷:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۷۹۵۹۸

مدیر کل کمیته امداد استان مطرح کرد:

توزیع 140 هزار غذای گرم و 85 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان

کلامی گفت: در نتیجه اخلاص و همت کارکنان امداد تا امروز ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم و ۸۵ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش ایران همدل بین نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد کلامی در حاشیه مراسم توزیع 5000 بسته غذایی اهدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اظهار داشت: رمضان سال ۹۹ بعنوان بعنوان یک نقطه درخشان در تاریخ کمیته امداد آذربایجان شرقی بعنوان سند اخلاص کارکنان خواهد ماند.

وی افزود: تاثیر نفس قدسی رهبر انقلاب در نیمه شعبان باعث شد مردم و امدادگران امسال در ماه مبارک رمضان صحنه های زیبایی در عرصه احسان و یتیم نوازی رقم زنند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه روحیه جهادی کارکنان امداد در کمتر جایی دیده می شود، گفت: در نتیجه اخلاص و همت کارکنان امداد و مجاهدان عرصه اقتصادی، تا امروز ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم و ۸۵ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش ایران همدل بین نیازمندان استان توزیع شده است.

وی به میزان مشارکت مردم در رزمایش ایران همدل کمیته امداد اشاره کرده و افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از ۲۲ میلیارد تومان کمک مردمی جمع آوری شده که  آمار بی نظیری است و باید از مردم خاضعانه تشکر کرد.

اتحاد سپاه و امداد در ساخت و افتتاح منازل زلزله زدگان

کلامی خاطر نشان کرد: امسال سال سختی برای مردم بدلیل شرایط کرونا و بیکاری های ناشی از آن است و باید برای دستگیری از آسیب دیدگان بیشتر تلاش کرد.

وی تاکید کرد: امدادگران استان تا پایان کرونا در صحنه و کنار مردم خواهند بود و بعد از ماه رمضان نیز به توزیع بسته های حمایتی ادامه می دهیم.

مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه مردم و مسئولین استان در مبارزه با فقر همدل هستند، گفت: اتحاد بین کمیته امداد و سپاه عاشورا باعث شده اولین منازل آسیب دیده در مناطق زلزله زده آذربایجان را احداث و افتتاح کنیم.