تبریزبیدار
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵:۲۱ شناسه خبر : ۱۰۷۹۶۵۴

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان:

انجمن‌های هنری و ادبی، مهم ترین عامل کشف استعدادهای نوجوانان و جوانان است

بینش تداوم برگزاری انجمن‌های هنری وادبی ویژه نوجوانان را از مهمترین برنامه‌های کانون آذربایجان شرقی در سال ۹۹ عنوان کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، علی بینش با اعلام این مطلب تاکید کرد، تجربه فعالیت گروهی، تحمل دیدگاه‌های منتقدان و ایجاد اعتماد به نفس واقعی برای تداوم حضور اثرگذار در عرصه هنر و ادبیات مهمترین دستاورد انجمن‌های هنری و ادبی است که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی با بیان اینکه این انجمن‌ها درحال حاضر و به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در حال برگزاری است،  افزود: درحال حاضر ۵ انجمن ادبی و هنری درسطح استان آذربایجان شرقی و با حضور نوجوانان علاقه‌مند و مستعد به صورت فعال، جلسات خود را برگزار می‌کنند.

وی انجمن‌های داستان و شعر شهریار و نیز انجمن هنرهای نمایشی ، عکاسی و هنرهای تجسمی را ۵ انجمن فعال استان عنوان کرد و در عین حال افزود: جلسات این انجمن‌ها با دعوت از چهره‌های شاخص هنر و ادبیات کشوری و استانی و به منظور بهره‌مندی از تجربیات این اساتید برگزار می‌شود.

بینش از خانواده‌ها خواست در صورت علاقه‌مندی فرزندان نوجوان خود به فعالیت‌های هنری و ادبی به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه نمایند.