تبریزبیدار
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۹۶۶۸

با رای منتخبان ملت؛

دو نماینده مردم تبریز عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم شدند / فرهنگی ناظر و متفکرآزاد دبیر

با انتخاب هیات رئیسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دو نمانده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو بعنوان ناظر و دبیر انتخاب شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، منتخبان ملت در نشست علنی امروز (پنج شنبه 8 خرداد) مجلس شورای اسلامی برای انتخاب اعضای هیات رئیسه اجلاسیه اول دور یازدهم نهاد قانونگذاری رأی گیری کردند.

بر اساس آرای منتخبان ملت محمدباقر قالیباف بعنوان رئیس اجلاسیه اول و امیرحسین قاضی زاده هاشمی و نیکزاد به ترتیب نواب اول و دوم مجلس یازدهمانتخاب شدند.

همچنین بر اساس آرای امروز نمایندگان مجلس یازدهم، محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو به همراه سلیمی و پیرهادی به عنوان ناظران هیأت رئیسه برای یک سال انتخاب شدند.

منتخبان ملت با آرای خود دبیران هیات رئیسه را نیز انتخاب کردند که بر اساس آن روح الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به همراه سیدناصر موسوی لارگانی، احمد امیرآبادی فراهانی، حسینعلی حاجی دلیگانی، علی کریمی و محسن دهنوی به‌ عنوان دبیران هیئت رئیسه انتخاب شدند.

پیش از این گفته می شود سیدمحمدرضا میرتاج الدینی و علیرضا منادی دو نماینده دیگر مردم تبریز نیز کاندیدای نائب رئیسی خواهند شد که بدلیل عدم رای آوری در جلسه فراکسیون اکثریت، از رقابت کنار کشیدند. 

نظرات

IR

بزرگترین آفت این سری استان در مجلس همانانی هستند که هیچ رایی حتی در فراکسیون متبوع خود نداشتند و تبریز را بی اعتبار کردند. انشاله دکتر فرهنگی بعنوان سخنگوی مجلس یازدهم و دکتر متفکرآزاد بعنوان یکی از دبیران هیات رییسه، پاسدار حیثیت و اعتبار مردم تبریز در مجلس موفق یازدهم باشند.