تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳:۱۷ شناسه خبر : ۱۰۷۹۷۵۲

روایت محسن رضایی از بیعت اولین گروه با رهبر انقلاب در ۱۷ خرداد ۶۸

به مناسبت سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب، محسن رضایی در اینستاگرام خود مطلبی را درباره بیعت فرماندهان و جمع زیادی از اعضای سپاه با رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب با انتشار پستی درباره بیعت فرماندهان و جمعی از اعضای سپاه در چهاردهم خردادماه، صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد.

رضایی درباره اولین گروهی که با رهبر انقلاب بیعت کردند، نوشت:

«فردای آخرین وداع با امام راحل، فرماندهان و جمع زیادی از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اولین گروهی بودند که در روز هفدهم خرداد به دیدار رهبر انقلاب شتافتند و با ایشان بیعت کردند و این افتخاری بزرگ در کارنامه سپاهیان انقلاب است.
رهبر معظم انقلاب در آن دیدار از گذشتهٔ این نهاد مردمی و انقلابی قدردانی و آیندهٔ آن را این‌گونه ترسیم فرمودند: «ما سپاه را با همان چشمی نگاه می‌کنیم که امام عزیزمان نگاه می‌کرد: به‌عنوان بازوی قدرتمند نظام و به‌عنوان گام استوار در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی. ما شما را به معنای حقیقی کلمه، پاسدار انقلاب اسلامی می‌دانیم؛ همیشه هم این‌گونه بوده است و من هم این‌طور فکر می‌کنم». از آن جمع، برادرانم قاسم سلیمانی، احمد کاظمی، حسین همدانی و... اکنون به امام شهدا (ره) پیوسته‌اند و سپاه با هدایت فرمانده معظم کل قوا همچنان در حال رشد و شکوفایی است.»

Image title