تبریزبیدار
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۰۳:۴۶ شناسه خبر : ۱۰۷۹۹۵۹

امام جمعه سردرود مطرح کرد؛

برخی مسئولین استخوان های قشر آسیب پذیر را یک شبه له کردند

حجت الاسلام جلیلی در خطبه های نماز جمعه سردرود گفت: دستگاه های تقنینی و اجرایی و قضائی باید جلوی این گرانی ها را بگیرند.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین جلیل جلیلی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی در ادامه مباحث اخلاق اجتماعی انسجام اعضای خانواده را از مهمترین نتایج اخلاق نیکو در خانواده عنوان کرد.

امام جمعه سردرود نشاط روحی را از جمله آثار اخلاق حسنه دانست و تاکید کرد: اگر به دنبال خانواده با نشاط روحی معنوی هستیم که به آسانی بتواند مسیر تعالی را طی نماید با ید در نوع رفتارمان با خانواده بازنگری داشته باشیم.

وی همچنین تصریح کرد: تکریم اعضای خانواده و نیز تحمل سختی ها و تسهیل راه های پر مشقت زندگی در سایه اخلاق خوش امکان پذیر خواهد بود.

حجت الاسلام جلیلی درخطبه دوم با تبریک هفته قوه قضائیه از اقدامات انقلابی رئیس دستگاه قضا آیت الله رئیسی تقدیر کرده و افزود: مشروعیت مسئولین انقلاب اسلامی در سایه مبارزه با فساد و تبعیض و نهادینه سازی عدالت در جامعه است.
امام جمعه سردرود تاکید کرد: مفسدان اقتصادی و اداری هیچ نسبتی با انقلاب ندارند و اینها نفوذی هایی هستند که در بدنه نظام اسلامی با حیله گری وارد شدند و تنها منافع فردی خود را دنبال می کنند و هیچ ارادی برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ندارند.

وی با گلایه شدید از گرانی های افسار گسیخته اخیر برخی کالاها تصریح کرد: دستگاه های تقنینی و اجرایی و قضائی باید جلوی این گرانی ها را بگیرند، برخی دستگاه ها با تصمیمات غیرکارشناسی خود استخوان های قشر آسیب پذیر را یک شبه له کردند، اظهار نظرهای متناقض وزارت خانه های مختلف امنیت اقتصادی مردم را به هم زده است از سران قوا بخصوص قوه قضائیه درخواست می شود با متخلفین گرانی ها برخورد گردد.