تبریزبیدار
شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۷۹۹۶۲

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

چرا كار تراكتور برای شروع دوباره ليگ دشوار است؟

تیم فوتبال تراکتور علاوه بر محروم بودن از حمایت هواداران پرشور و چند بازیکن خود، با انبوهی از حواشی برای شروع مجدد لیگ برتر روبرو است.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / حسن حسنی

تيم فوتبال تراكتور در حالی ساعت ٢٠:١٥ روز يكشنبه ٨ تير از هفته بيست و دوم ليگ برتر به مصاف تيم فوتبال نساجی مازندران می رود كه با لشگری از محروم، مصدوم و غايبان مواجه است.

محمدرضا اخباری، رضا اسدی و اكبر ايمانی مصدومان تراكتور هستند كه حضورشان در بازی مقابل نساجي در هاله ای از ابهام قرار دارد.

اشكان دژاگه و حمزاوی هم بازيكناني هستند كه هنوز خود را به تبريز نرسانده اند.كاپيتان مسعود شجاعی نيز به علت محروميت از سوی كميته انضباطی فدراسيون فوتبال در اين بازی غايب خواهد بود .

همچنين تيم تراكتور همانند ساير تيم های ميزبان به علت رعايت پروتكل های بهداشتی و مقابله با ويروس كرونا از حمايت هواداران پرشور خود محروم است.

البته به اين ليست از مشكلات فراوان بايد رفتار متناقض مديران تراكتور را اضافه كنيم كه با مطرح كردن موضوع انصراف از ادامه ليگ مانع از تمرينات مداوم و آمادگی صد درصدی بازيكنان و كادر فنی شدند كه قطعا اثرات منفی زيادی را حين و بعد از بازی بدنبال خواهد داشت.

وقتی تيم با تمرين كافی و مناسبی وارد بازی نشود قطعا ضعف بدنی و تاكتيكی خود را حين بازی نشان مي دهد و بازيكنان به علت نداشتن آمادگي ذهنی و بدنی كافی دچار مصدوميت می شوند كه البته عدم تمركز می تواند باعث اخطار و حتی اخراج و محروميت آنها بشود.

بازی چند روز پيش فولاد خوزستان و استقلال تهران به وضوح نمايانگر اين موضوع بود كه چند بازيكن از استقلال كارت گرفته و يا حتی مستقيم از سوی داور مسابقه اخراج شدند. البته ارسلان مطهری ديگر بازيكن استقلال نيز دچار مصدوميت گشت.

تمامی اين موارد باعث نگرانی هواداران و اهالی فوتبال تبريز شده و اين نگرانی ها زمانی زياد می شود كه تراكتور در آخرين بازی دوستانه خود مقابل تيم دسته اولی نود اروميه تن به شكست ١-٣ داده است.