تبریزبیدار
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۷۹۹۸۵

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

بررسی ابعاد شکست تلخ و خانگی تراکتور

این بازی تمام شد و هنوز 8 بازی از لیگ باقی مانده و تیم تراکتور امیدوار است با اضافه شدن ستاره های خود و برد در بازی های پیش رو که البته بیشتر این بازی ها مقابل تیم های بالا جدولی بوده و سخت است، حداقل سهمیه آسیایی را به هواداران پرشور خود هدیه دهد.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / حسن حسنی؛

تیم فوتبال تراکتور در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه یک بر صفر در تبریز مغلوب نساجی مازندران شد. این شکست درحالی رقم خورد که از همان ابتدای بازی نبود تمرکز کافی و عدم تاکتیک تیمی در نزد بازیکنان مشهود بود و همین امر باعث شد تراکتور در دقیقه 3 تک گل بازی را دریافت کرده و 3 امتیاز را از دست بدهد.

تراکتور بعد از دریافت گل، زمان زیادی برای جبران و عوض کردن نتیجه داشت اما هیچ برنامه ای از سوی کادر فنی برای فشار به تیم حریف دیده نشد و چند موقعیت بدست آمده هم تنها از طریق شوت از راه دور بود که نتیجه ای برای تراکتور به همراه نداشت.

فاصله ی بین خطوط، مخصوصا فضای بین دفاع و هافبک های تیم باعث شد تا تیم نساجی در ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر شده و چندین موقعیت تک به تک و خطرناک بدست بیاورد ولی با بی دقتی مهاجمان نساجی و خوش شانسی تراکتور تبدیل به گل نشدند.البته حضور رشید مظاهری درون دروازه و عکس العمل های او نیز در این امر بی تاثیر نبود. واکنش های گلر ملی پوش و با تجربه تیم قابل ستایش است.

میلاد فخرالدینی مدافع راست تراکتور نشان داد هنوز به هماهنگی لازم با سایر مدافعان نرسیده و تعویض شد و جای خود را به میمبلا داد و تیکدری به پست اصلی خود در تیم یعنی دفاع راست برگشت ولی نفوذهای تیکدری هم مانند فخرالدینی باعث خالی شدن پشت سرش و ضد حمله حریف می شد.

تیم ساکت الهامی در نبود بازیکنان باتجربه خود از جمله اشکان دژاگه و مسعود شجاعی کاملا دست و پا بسته بود و حرف خاصی برای گفتن نداشت. تعویض های الهامی هم چنگی به دل نزد و کار خاصی از سوی تیم دیده نشد. ساسان انصاری تنها مهاجم تیم درون محوطه جریمه نساجی بود و به تنهایی یکی دو موقعیت گل روی دروازه حریف بوجود آورد ولی تعویض او در دقیقه 80 زهر نسبی خط حمله تیم را گرفت و تراکتور نتوانست فشاری روی دروازه علیرضا حقیقی دروازه بان نساجی بیاورد. رضا شکاری و محمدرضا آزادی هم خیلی دیر به زمین آمدند. آزادی در نوک خط حمله کاملا بی اثر بود و حتی یک توپ هم لمس نکرد و شکاری هم به مانند او در بازی محو  بود و دیده نشد.

این بازی تمام شد و هنوز 8 بازی از لیگ باقی مانده و تیم تراکتور امیدوار است با اضافه شدن ستاره های خود و برد در بازی های پیش رو که البته بیشتر این بازی ها مقابل تیم های بالا جدولی بوده و سخت است، حداقل سهمیه آسیایی را به هواداران پرشور خود هدیه دهد، هرچند قهرمانی لیگ هم هنوز روی کاغذ غیرممکن نیست.

نظرات

سیامک
IR

مشکل تراکتور اید دو بازیکن کند و پیر و پر مدعی نیست مشکل تراکتور عدم نظم تیمی است بایستی تراکتور به مهره های با تعصب تکیه کند افرادی مانند مظاهری، حاج صفی، ضمنا یک سرمربی با تجربه میخواهد و چند نفر فوروارد تمام قد در غیر اینورت بایستی شاهد باختهای مفتضحانه دیگر باشیم