تبریزبیدار
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۰:۰۹:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۹۹۸۸

پیگیری تبریزبیدار در مورد حاشیه جدید در شهرداری تبریز؛

از ماجرای خودروی اداری تا رسوایی حقوق‌های ۷۰۰ هزار تومانی

با گذشت کمتر از یک هفته، انتشار نامه درون سازمانی در یکی از سازمان های شهرداری دوباره بحث‌برانگیز شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، در فضای مجازی تصویری از نامه درون سازمانی یکی از سازمان های شهرداری تبریز در خصوص تحویل خودروی مدیرعامل سابق منتشر شده است.

در این نامه، از مدیرعامل سابق همان سازمان خواسته شده هزینه‌ی خودروی منتقل شده به ارگان دیگر زیرمجموعه‌ی شهرداری را پرداخت یا خودروی یاد شده را عودت نماید.

پیگیری های مصرانه تبریزبیدار از منابع آگاه در نهایت حکایت از آن داشت که ارزش خودروی یاد شده توسط کارشناس رسمی محاسبه و اردیبهشت ماه گذشته در حساب آن سازمان پرداخت شده است.!

گذشته از اینکه انتشار یک نامه درون سازمانی عجیب و رسانه ای کردن آن غیرمعمول به نظر می‌رسد، در صورت صحت ادعای محاسبه ارزش خودروی یاد شده، عدم اطلاع مدیر ارشد یک سازمان از گزارشات مالی نشان از عدم اشراف به وظایف مدیریت دارد.

به نظر می‌رسد حواشی این مدیر شهری که به تازگی بر راس یکی از مهمترین سازمان‌های حمل و نقل عمومی قرار گرفته پایانی ندارد.

بر اساس این گزارش، مدیر یاد شده چندی پیش در یک اظهار نظر عجیب، پرداخت حقوق های ۷۰۰ هزار تومانی به کارگران شرکتی زیرمجموعه سازمان متبوعش را توجیه و عنوان کرده بود وقتی خودشان راضی هستند چرا انتقاد می‌کنید!

حال با گذشت کمتر از یک هفته، انتشار نامه درون سازمانی در این سازمان وابسته شهرداری دوباره بحث‌برانگیز شده است.

گفتنی است در حالیکه شهرداری تبریز طی ماه‌های اخیر با حواشی مختلفی روبرو بوده، ایجاد حاشیه توسط مدیران این نهاد علیه یکدیگر عجیب و نشان از عدم قاطعیت مجموعه مدیریت شهری است.

باید دید شهردار تبریز برای برخورد با حاشیه‌‌های درون سازمانی چه تدبیری اتخاذ خواهد کرد چرا که تداوم این روند، اقتدار وی را زیر سئوال خواهد برد!

نظرات

احسانی
IR

ایکاش یک نفر پیگیری کند که چرا آقای جلالی اصرار زیادی برای بازگشت به سازمان آرامستان ها داشتند.