تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۰۱۷

قربان اولوم جلالتيوه يا ابا الحسن؛

فراخوان دل های بهانه گیر؛ زیارت مجازی آستان حضرت رضا(ع)

امروز بیش از هر زمان دیگری فرصت پر دادن به دل هاست، دل هایی که مدت هاست بهانه گیر شده اند، امروز فراخوان همه دل های تنگ است...

به گزارش تبریز بیدار ،  پس از گذشت بیش از 4 ماه از جولان کرونا در کشور ایران، امروز در سالروز ولادت غریب الغربا(ع) مردم بیش از هر زمان دیگری برای حرم آن امام همام دلتنگ شده و از خلوت شدن صحن و سرای ایشان دلگیر هستند.

 برای هر کسی پیش آمده که گاهی دلش را در همان جایی که نشسته به یک زیارت عاشقانه برده باشد، بارها به ما گفته اند دل ها را راهی کنید ... راهی کربلا... راهی مشهد ... راهی مدینه... . این دل سرعتش زیاد است، می رود و ما را هم با خود می برد.

امروز بیش از هر زمان دیگری فرصت پر دادن به دل هاست، دل هایی که مدت هاست بهانه گیر شده اند، امروز فراخوان همه دل های تنگ است، امروز درها به سمت حرم پر نور امام رضا علیه السلام گشوده است، همان جا که کبوتر دل ما ایرانیان مخصوصا ترک زبانان که ارادت عجیبی به حضرت شمس الشموس داریم، با گوشه گوشه حرمش، مأنوسند.

امروز روز ولادت امام رضا علیه السلام است، از دور و نزدیک، فرصت استثنایی یک زیارت عاشقانه است، راه های زمین و آسمان به سمت بارگاه نورانی امام رضا علیه السلام گشوده است.

همه با هم زمزمه می کنیم: 

قربان اولوم جلالتيوه يا ابا الحسن
چوخ شایقم زيارتيوه يا ابا الحسن


سایت حرم نما زیارت مجازی امام رضا(ع) را در ایام کرونایی و حالت واقعیت مجازی برای استفاده همه عاشقان آن به اشتراک گذاشته است. در این سایت بدون هیچ توضیحی شما وارد شهر مشهد و واقعیت مجازی وارد حرم می شوید.


Image title

با کلیک روی این آدرس می توانید این زیارت را بدون هیچ هزینه ای انجام دهید.