تبریزبیدار
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۸۰۱۲۳

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان به تبریزبیدار پاسخ می دهد؛

چرا امکانات فضای تبریز مناسب برای بهره برداری معلولین نیست

بخشی اظهار داشت: متاسفانه طوری شده که تمام مطالبات از بهزیستی صورت می گیرد و ما از اصحاب رسانه می خواهیم که همکاری کنند که از دیگر سازمان ها هم مطالبه کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، حسن بخشی معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه چرا امکانات و فضای مناسب شهری در تبریز برای استفاده معلولین وجود ندارد، گفت:  بهزیستی تنها یک ارگان است و ارگان های دیگر در این مورد باید با ما همکاری داشته باشند.

وی افزود: متاسفانه طوری شده که تمام مطالبات از بهزیستی صورت می گیرد و ما از اصحاب رسانه می خواهیم که همکاری کنند که از دیگر سازمان ها هم مطالبه کنیم.

بخشی ادامه داد: خوشبختانه شهرداری تبریز فعالیت زیادی در این حوزه داشته است و جا دارد تشکر کنیم.

وی با اشاره به عملکرد مثبت بهزیستی استان طبق ارزیابی های نهاد ریاست جمهوری گفت: تمام ساختمان های جدید تشکیل یافته، باید مناسب سازی شوند و این مشکل در کشور وجود دارد و تلاش ما این است که آن را به حداقل برسانیم.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر مناسب سازی فضای شهری برای استفاده از معلولین، گفت: ما در کمیته های مختلف، مصوبه های مان را پیگیری می کنیم و از مسئولان می خواهیم که آنها هم وظایفشان را انجام دهند.