تبریزبیدار
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۸۰۱۳۶

کتابخانه تخصصی سواد رسانه و فضای مجازی در تبریز راه اندازی شد

مسئول نهضت سواد رسانه ای مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجانشرقی از راه اندازی کتابخانه تخصصی سواد رسانه و فضای مجازی در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، رضا نورزاد مسئول نهضت سواد رسانه ای مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجانشرقی در گفتگویی کوتاه با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتقای سواد رسانه ای جامعه، از راه اندازی نخستین کتابخانه تخصصی سواد رسانه و فضای مجازی در استان خبر داد و گفت: این کتابخانه، با بیش از 200 جلد کتاب تخصصی در دفتر استانی نسرا(نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی) راه اندازی شده و قصد داریم در این بستر، کمبودها را جبران کرده و دسترسی سهل و آسان به کتب سواد رسانه را برای علاقمندان و مربیان سواد رسانه فراهم کنیم. 

وی افزود: این کتابخانه می تواند به مرور زمان، مرجعی تخصصی برای دانشجویان و فعالان حوزه رسانه باشد.
نورزاد با ضروری خواندن تکمیل این کتابخانه گفت: طبعاً شناسایی و جمع آموری کتاب در حوزه سواد رسانه با توجه به منابع محدود کار دشواری بوده اما با این وجود معتقدیم کتابخانه هنوز جای تکمیل دارد. از این رو از فعالان حوزه رسانه درخواست می کنیم با اهدای کتب تخصصی سواد رسانه، به توسعه آن کمک کنند.

گفتنی است: علاقمندان می توانند با مراجعه به دفتر استانی نسرا واقع در خ حافظ تقاطع چمران ساختمان اداری شهید مدنی از این کتابخانه استفاده کنند.

نظرات

رها
US

سلام، چرا در این شرایط کرونایی که همه جا بدنبال ارائه خدمات اینترنتی و ارائه کتاب های الکترونیکی هستن، یه کتابخانه اونهم با موضوع سواد رسانه ای از این خدمت برخوردار نیست؟