تبریزبیدار
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۶:۵۵ شناسه خبر : ۱۰۸۰۱۹۴

واکنش جانباز و استاد دانشگاه تبریز به حوادث تووز:

دولت آذربایجان نسبت به خون شهدای خود حساس باشد

پرغو گفت: امیدوارم دولت جمهوری آذربایجان نسبت به خون شهدا حساس باشد چرا که جوانان سرمایه یک کشور هستند و نباید از خون آن ها به سادگی بگذریم.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد علی پرغو استاد دانشگاه تبریز در واکنش به شهادت سربازان جمهوری آذربایجان در روزهای اخیر اظهار داشت: به مردم شهید پرور جمهوری آذربایجان که عزیزان و جوانمردان خود را تقدیم اسلام و وطن کرده تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: ضمن حمایت و پشتیبانی از مردم این کشور، حمله غافلگیرانه ی نیروهای ارمنی به سربازان آذری در منطقه ی توووز که منجر به شهادت تعدادی سربازان اسلام شد محکوم می نماییم.

این جانباز دوران دفاع مقدس بیان داشت: امیدوارم دولت جمهوری آذربایجان نسبت به خون شهدا حساس باشد چرا که جوانان سرمایه یک کشور هستند و نباید از خون آنها به سادگی  بگذریم.

پرغو گفت: از خداوند متعال آرزوی رحمت و غفران و علو درجات برای شهدای عزیز خواستارم امید دارم با تقویت مقاومت و  همدلی مردم، پیروز میدان باشید.

نظرات

AZ

آفرین به شرف و لیاقتت جانباز عزیز و استاد فداکار. ما به داشتن هموطنانی مثل شما افتخار می کنیم. درد و بلای شما بخورد به سر مسؤولین سیاسی ما که در مسئله ی قراباغ واقعاً خنثی هستند. لازم به یادآوری است که مساجد، تکایا و آثار تاریخی اسلامی در اراضی اشغال شده قراباغ هم اکنون زیر شدیدترین بار تخریب هستند. مساجد ما محل نگهداری خوک شده. این ددمنشان حتی به سنگ قبول مسلمین هم رحم نمی کنند.