تبریزبیدار
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۴۱:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۳۵۹

واکنش فرماندار تبریز به گزارش تبریزبیدار؛

نمایشگاه ماشین آلات برای عموم مردم نیست!

فرماندار تبریز در واکنش به گزارش تبریزبیدار به برگزاری نمایشگاه در روزهای کرونایی گفت: این یک نمایشگاه تخصصی است و برای عموم مردم نیست.

بهروز مهدوی در گفتگو با تبریز بیدار  در واکنش به گزارش این سایت خبری در خصوص برگزاری هفدهمین نمایشگاه فولاد، ماشین آلات و ریخته گری در محل نمایشگاه بین المللی تبریز اظهار داشت: مجوز برگزاری این نمایشگاه از سوی استانداری و ستاد استانی صادر شده و اگر مشکلی بود، مجوز صادر نمی شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لازم است حتما در این روزهای کرونایی این نمایشگاه برگزار شود گفت: این یک نمایشگاه تخصصی است و برای عموم مردم نیست که تجمع زیاد باشد و فقط برای افراد متخصص دعوتنامه ارسال شده است. اگر هم غیر از این باشد حداقل اطلاعات من در همین حد است.

فرماندار شهرستان تبریز افزود: برگزاری این نمایشگاه ها باید با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمام پروتکل های بهداشتی صورت بگیرد و اگر بر خلاف این باشد، متولیان بهداشت و درمان باید جلوی برگزاری آن را بگیرد و قانون را اجرا کند.

وی در خصوص تاکید دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر اینکه برپایی نمایشگاه مغایر با پروتکل های بهداشتی کرونا است، گفت: این خبری که شما می گویید در فضای رسانه ای هست ولی من در عالم واقع چنین چیزی نشنیده ام.

مهدوی همچنین در رابطه با این که سازمان صنعت، معدن و تجارت خودش متولی تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی است ولی برگزاری این نمایشگاه با رسالتش در بحث کرونا متناقض است اظهار داشت: من دلیل این کارشان را نمی دانم. اگر می خواهید از خودشان بپرسید!


اخبار مرتبط:

ورود کرونا به نمایشگاه ماشین آلات ممنوع


نظرات

GB

حالا هر طور شده باید خبری بنوسید