تبریزبیدار
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۸۰۶۵۲

واکنش معاون استاندار به شعارهای غیرورزشی عده ای هوادارنما؛

تفرقه افکنان جایی در جمع طرفداران هوشیار تراکتور ندارند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حرکات ناپسند تعدادی انگشت شمار در شادی های پس از قهرمانی تراکتور گفت: به طور قطع تفرقه افکنان جایی در جمع طرفداران تراکتور ندارند.

به گزارش تبریز بیدار ، علیار راستگو ضمن تبریک کسب عنوان قهرمانی تیم تراکتور در رقابت های جام حذفی کشور افزود: در جریان شادمانی و قدردانی هواداران تیم تراکتور، شاهد حرکات و رفتار های مذموم اندک شماری از افراد بودیم که نیتی جز لطمه زدن به تیم تراکتور و حاشیه سازی برای موفقیت های آتی این تیم پرطرفدار ندارند.

وی ضمن محکوم کردن این قبیل رفتار های ناشایست اظهار کرد: به طور قطع هواداران و مردم هوشیار آذربایجان با طرد این افراد در صحنه های ورزشی، آنها را مایوس و دشمنان این مردم را منزوی خواهند کرد. 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: کمیسیون ورزشی استان تمام تلاش خود را برای برگزاری مسابقات ورزشی به گونه ای که شایسته این مردم فهیم است، به کار خواهد بست.

گفتنی است تیم فوتبال تراکتور تبریز جمعه گذشته با پیروزی مقابل استقلال تهران برای دومین بار قهرمان جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور شد. پس از این قهرمانی، مردم تبریز و دیگر شهرهای آذربایجان شرقی به خیابان ها آمده و شادی کردند اما تعداد انگشت شماری هوادارنما در جریان شادی طرفداران تراکتور با هدف گرفتن ماهی از آب گل آلود، در بوستان ائل گلی تبریز شعارهای ضدورزشی سر دادند.

نظرات

تیراختورچی
IR

آره شما ماشاالله خیلی تعصب دارید که میخواهید امثال علی کریمی را سرمربی تراختور کنید . واقعا ممنون از زحمات شما که به فکر هواداران هستید !!!

علی
IR

بهتره بپرسید وزیر ورزش کشور چرا هنوز قهرمانی تراکتور به هواداران پرشور تراکتور آذربایجان تبریز نگفته است. مگه ایران فقط تهرانه