تبریزبیدار
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۰۱:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۶۹۶

اخبار درگوشی؛

الکس نوری و تارتار در راه تراکتور؟

از الکس نوری و تارتار بعنوان گزینه های جانشینی ساکت الهامی یاد می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، اخبار درگوشی حکایت از آن دارد که به زودی از الکس نوری و مهدی تارتار به عنوان گزینه های سرمربیگری تراکتور نام برده می شود.

تراکتور پیش از این مذاکراتی با علی دایی و جواد نکونام نیز برای نشستن روی نیمکت این تیم داشته، اما توافقات نهایی صورت نگرفت.

الکس نوری مربی ایرانی آلمانی است که این روزها به عنوان مفسر در فوتبال آلمان فعالیت دارد. او پیش تر از علاقه خود برای حضور در فوتبال ایران گفته بود و مدعی شده بود که تابستان سال گذشته از طرف تراکتور و پرسپولیس با او تماس گرفتند اما در خصوص جزئیات ھمکاری صحبت چندانی صورت نگرفت. 

مهدی تارتار نیز مربی فصل گذشته نفت مسجد سلیمان بود که با این تیم تا نیمه نهایی جام حذفی رسید و در نهایت مقابل تراکتور تن به شکست داد.

مدیران باشگاه تراکتور همچنان در مورد وضعیت نهایی ساکت الهامی سرمربی فصل گذشته این تیم و وضعیت آینده تیم موضع صریحی اتخاذ نکرده اند.

نظرات

IR

امان از گمانه زنی رسانه ها و خالی کردن ته دل سرمربی فعلی!!!

تراختورچی
IR

الکس نوری بهترین گزینست حتی بهترین مربیای ایرانی رو هم نمیزارن از در بوندس لیگا نگاه کنن چه برسه سرمربیگری الکس نوری با دانش بالا که تو المان یاد گرفته تو وردر برمن و هرتا برلین سرنربی بوده بهترین گزینست امیدوارم ندیران تراکتور دست دست نکنن بیارنش باعث بالا رفتن سطح فنی فوتبال تراکتور و لیگمون میشه ،کدوم مربی ایرانی تو بوندس لیگا مربیکری کرده؟بهترینش قلعه نوعی و یحیی باشن ارزوی یبار مربیگری حتی واسه یبازی هم که شده تو بوندس لیکا رو دارن الان نوری بادانش ترین و بهترین گزینست لطفا با اوردن امثال تارتار تیم رو خراب نکنیم