تبریزبیدار
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۴۵:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۸۰۷۱۱

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تبریز مطرح کرد:

بسیجی برای حل مشکلات محله خود کوشا باشد

سردار سلیمانی اظهار داشت:بسیج در هر پایگاه باید برای حل مشکلات مردم محله کوشا شود.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار غلامرضا سلیمانی در یادواره شهدای پایگاه سالار شهیدان تبریز، اظهار داشت: با سیر در اندیشه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب متوجه می شویم امام بزرگوار پیش از پیروزی انقلاب و حتی ۱۵ خرداد به فکر بسیج ملت ایران بوده اند و با شناختی که از ملت ایران داشت این انرژی را به ثمر رساند و با کمک این قدرت ملت توانست رژیم طاغوت و ژاندارم منطقه را ساقط کند.

۴۹ سال پر از افتخار و قدرت نمایی

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل ادامه این راه را ضروری دانستند و بسیج ۲۰ میلیونی را صادر کردند و الان ۴۰ سال از آن روز می‌گذرد، چهل سالی که پر از افتخار و قدرت نمایی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: پایگاه های مقاومت باید در جهت بیانیه گام دوم تفکر راهبردی داشته باشند و با تفکر راهبردی خود در راستای گام دوم انقلاب ایفای نقش کنند چراکه بسیجی باید نسبت به اتفاقات جهان و کشور آگاهی داشته باشد.

جلوه اطاعت پذیری بسیج در رزمایش کمک مومنانه

وی با اشاره به اطاعت پذیری بسیج از ولایت و مهم بودن این ویژگی بسیج، بیان داشت: بسیجی باید گوش به فرامین رهبری باشد که نمونه آن را در کمک مومنانه و مقابله با کرونا دیدیم.

سردار سلیمانی قابلیت های بسیج را ارزشمند و افتخاری برای کشور دانست و یادآور شد: امروزه در کشورهای مختلف بر اساس همین قابلیت هاست که از بسیج  الگو برداری می شود که نمونه آن را در لبنان سوریه، یمن، عراق، ونزوئلا و... شاهد هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: بسیج در هر پایگاه باید برای حل مشکلات مردم محله کوشا شود در حل مشکلات و نیازهای محله خود تلاش کند.

وی تاکید کرد: باید بسیج جاذبه داشته باشد و مهم نیست فرد در بسیج عضو باشد همین که فرد در برنامه های یک پایگاه حضور دارد او یک بسیجی است.