تبریزبیدار
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۸۰۷۶۷

در جلسه ویدئوکنفرانسی با حضور معاون اول رئیس جمهور تاکید شد؛

اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در آذربایجان شرقی

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی به جزئیات اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معندی» برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین پرداخت.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد کلامی در گفتگو با اظهار داشت: اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در جلسه ویدئو کنفرانسی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بطور رسمی کلید خورد.

وی در تشریح این طرح گفت: طرح هر کارمند یک فرزند معنوی با هدف جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین با همکاری استانداری و دستگاه های اجرایی استان اجرا می شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی بیان داشت: با استفاده از ظرفیت کارمندان سراسر استان می توان برای جذب حامی و حمایت هرچه بیشتر از فرزندان ایتام و محسنین بهره برد.

وی تاکید کرد: رویکرد کمیته امداد در خصوص فرزندان ایتام و محسنین، حمایت های مادی و معنوی در راستای توانمندی و تامین آتیه این عزیزان است.

کلامی خاطر نشان کرد: در این طرح معنوی و پربرکت، هر کارمند می تواند سرپرستی معنوی یک یا چند فرزند یتیم و محسنین را برعهده گرفته و ماهانه مبالغی را به حساب آنها واریز کند.

نظرات

مهدی
CA

بیچاره کارمندا در این شرایط تورمی وحشتناک و حقوقهای ناچیز تو خرج زندگی بخورنمیر خودشون موندن اونوقت براشون فرزند معنوی هم لقمه میگیرن.