تبریزبیدار
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۸۰۸۵۸

«سقط جنین» ۳۲ برابر بیشتر از کرونا منجر به مرگ شده است!

بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت، عمل وحشانه "سقط جنین" فقط در سال گذشته، ۳۲ برابر آمار کشته‌های کرونا در سراسر جهان منجر به مرگ شده است!

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از تسنیم، بر اساس آمار سازمان‌های جهانی، آمار مرگ و میر بر اثر عوامل مختلف از دی ماه ۹۸ تا نیمه اول مهر ماه سال جاری( اوایل اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) به‌صورت زیر است، در این میان سقط جنین با ۳۲ میلیون و ۶۹۱ هزار و ۱۱۴ هزار گزارش بیشترین میزان مرگ‌ومیر دنیا به خود اختصاص است:

در اثر کرونا: یک میلیون و ۴ هزار و ۵۰۶ نفر

در اثر ایدز: یک میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۲۱ نفر

در اثر مصرف الکل: یک میلیون و ۸۶۲ هزار و ۶۰۲ نفر

در اثر سیگار کشیدن: ۳ میلیون و ۷۲۳ هزار و ۵۵۸ نفر

در اثر سرطان: ۶ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۲۹۴ نفر

سقط جنین: ۳۲ میلیون و ۶۹۱ هزار و ۱۱۴ نفر

این آمار جهانی در حالی است که براساس آمارهای وزارت بهداشت، سالانه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار سقط جنین غیرقانونی در کشورمان انجام می‌شود یعنی در کشور روزانه ۱۰۰۰ جنین توسط والدین کشته می‌شوند! که تنها حدود ۱۰ مورد آن قانونی است!

مقایسه این آمار با میزان‌ فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در کشور نیز آمار وحشتناکی را عیان می‌کند! اگر فرض کنیم به طور متوسط روزانه ۲۵۰ نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست بدهند، آمار سقط جنین کشور چهار برابر این مقدار است!

«سقط جنین» در اسلام از اعمالی است که عواقب دنیوی و اخروی بسیار سنگینی برای آن تعیین شده است؛ دنیای به ظاهر متمدن و در واقع متوحش غرب، این عمل وحشیانه و غیرانسانی را تبلیغ و ترویج می‌کند!

در کشور اسلامی ما متولی کنترل و رسیدگی به این جنایت کیست؟! چرا این مسئله مورد توجه قوای سه‌گانه و به خصوص وزارت بهداشت قرار ندارد؟!