تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۸۰۸۶۲

در گوشی های نقل و انتقالات فوتبال؛

صدای پای گوچی در تبریز؟ / تراکتور مدل 99 جذاب می شود

رضا قوچان‌نژاد بزرگترین هدف نقل و انتقالاتی تراکتور پیش از شروع لیگ بیستم به شمار می‌رود.

به گزارش تبریز بیدار ، گفته می شود زنوزی مالک باشگاه قرار است با گوچی وارد مذاکره شود تا شاید بتواند او را هم به جمع ستاره‌های تیم خود اضافه کند.

تراکتور بعد از جذب ستاره‌هایی همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاجی‌صفی حالا برای فصل جدید تراکتور قصد جذب یک بازیکن نامدار دیگر را دارد.

رضا قوچان‌نژاد سابقه بازی در هیچ‌کدام از تیم‌های ایرانی را ندارد و سال‌های زیادی در لیگ‌های اروپایی به میدان می‌رود. شنیده ها حکایت از آن دارد که این بازیکن پیشنهاد رسمی تراکتور را دریافت کرده و قرار است به زودی با مالک و مدیرعامل این باشگاه پای میز مذاکره بنشیند.

گوچی تا جام جهانی 2018 پیراهن تیم ملی را ‌پوشید و گل‌های سرنوشت‌سازی هم برای ایران در دوران مربیگری کی‌روش زد. او فصل جدید را هم با پیراهن تیم زووله هلند آغاز کرده و دو هفته قبل برای تیمش در لیگ هلند دبل کرد و بار دیگر شم گلزنی خود را به رخ کشید.

باید دید مذاکرات تراکتور با گوچی چطور پیش می‌رود و آیا او با پیوستن به جمع همبازی‌های سابقش در تیم ملی، تراکتور فصل جدید را به تیمی کهکشانی‌تر تبدیل می‌کند یا خیر.  ورود گوچی به تراکتور می‌تواند جذابیت لیگ بیستم فوتبال ایران را هم افزایش بدهد.

شایان ذکر است تراکتور در فصل قبل نیز بدنبال جذب این مهاجم 33 ساله بود که به سرانجام نرسید.