تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۸۰۸۶۴

مدیرعامل باشگاه تراکتور تشریح کرد؛

بمب نقل و انتقالاتی می ترکد؟ / آخرین وضعیت کاپیتان ها

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره وضعیت این تیم تبریزی برای بازی‌های لیگ بیستم فوتبال توضیحاتی داد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد علیپور مدیر عامل باشگاه تراکتور درباره مراسم قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: به قرعه تیم خود در مسابقات فکر نمی‌کنم،  تیمی که می‌خواهد نتیجه لازم بگیرد نباید به این مسایل توجه کند که با چه تیمی بازی می‌کند. البته این موضوع که تیم تراکتور در هفته‌های اول با تیم‌های بزرگ و مدعی قهرمانی بازی نکند خوب است، اما در حال حاضر همه تیم‌ها قدرتمند هستند و با همه قوا در لیگ برتر فوتبال شرکت می‌کنند و رقبای آسانی در مسابقات نداریم.

ایرادی به قرعه کشی لیگ وارد نیست

وی درباره اینکه تراکتور قصد ندارد بازیکن بزرگی را به خدمت بگیرد، گفت: من مخالف ترکاندن بمب نقل و انتقالاتی هستم و همه بازیکنان قابل احترام هستند، اما آن‌ها اختلاف آن چنانی با یکدیگر ندارند. ما از شرایط  موجود راضی هستیم و مشکلی در این باره نداریم.

علیپور درباره اینکه تیم تراکتور در نیم فصل دوم با تیم‌های مطرح در بیرون از خانه بازی می‌کند، گفت: ان شاالله امسال تیم ما بیرون از خانه هم بتواند نتایج خوبی بگیرد. ما نمی‌توانیم از قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایراد بگیریم و باید حرفه‌ای به این مسئله نگاه کنیم، چون براساس اصول خاصی قرعه تیم‌ها مشخص می‌شود. امیدوارم فصل بعد لیگ برتر فوتبال برای همه تیم‌ها خوب باشد و ما هم از برنامه ریزی مسابقات تمکین می‌کنیم.

به جوانان تکیه می کنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره وضعیت نقل و انتقالات این تیم تبریزی گفت: ما هنوز به خواسته‌های خود در نقل و انتقالات به طور کامل نرسیده ایم، اما قصد داریم به جوانان در بازی‌ها تکیه کنیم و چند بازیکن جوان مدنظرمان هستند که به زودی آن‌ها را به خدمت می‌گیریم.

تایید مذاکره با قوچان نژاد

وی درباره پیشنهاد به قوچان نژاد برای پیوستن به تراکتور بیان کرد: زنوزی مالک باشگاه با او مذاکره کرده است، اما بعید می‌دانم که این بازیکن به تراکتور بیاید.

رقم قراردادها قابل تحمل نیست

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره مبلغ قرارداد‌های نجومی در نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: مبلغ قرارداد‌های بازیکنان خیلی بالا است و رقم‌های درخواستی برخی از بازیکنان قابل تحمل نیست و باید این مبالغ ساماندهی شوند. من کسی را متهم نمی‌کنم، اما باشگاه تراکتور این آمادگی را دارد تا براساس اصول و چارچوب مشخصی با بازیکنان قرارداد ببندد.

وی افزود: اگر مدیران عامل همه تیم‌های فوتبال بپذیرند که پیشنهاد‌های اغوا کننده به بازیکنان ندهند شاید مبلغ قرارداد‌ها نظم و انضباط پیدا کند، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد. همچنین ما حاضریم که گروهی برای نظارت و ساماندهی قرارداد‌ها تشکیل شود، اما هر باشگاهی مشکلات خود را دارد.

علیپور درباره اینکه با تعیین سقف قرارداد موافق است، گفت: به نظرم تعیین سقف قرارداد به صورت سال‌های گذشته درست نیست، چون هیچ نظارتی در این باره وجود نداشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره زمان بازگشت کاپیتان‌های تراکتور بیان کرد: دژاگه و شجاعی در روز‌های آینده به تبریز می‌آیند تا در تمرینات تیم شرکت کنند و حاج صفی هم در اردوی تیم ملی به سر می‌برد و این بازیکن هم بعد از بازی‌های تیم ملی به سایر نفرات تراکتور اضافه می‌شود.

وی درباره هدف تراکتور در لیگ بیستم فوتبال تصریح کرد: هر تیمی برای قهرمانی در بازی‌های لیگ برتر فوتبال حضور می‌یابد و تیم ما هم از این موضوع مستثنی نیست، اما اولویت اول ما رضایت هواداران میلیونی تراکتور است و قصد داریم دل طرفداران خود را شاد کنیم.