تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۸۰۸۶۵

بدنبال گزارش انتقادی تبریزبیدار صورت گرفت؛

افزایش توان بیمارستان های خصوصی تبریز در مبارزه با کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افزایش تخت درمان بیماران کرونایی در بیمارستان های خصوصی خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدحسین صومی اظهار داشت: بیمارستان‌های خصوصی تبریز تعداد ۲۰۰ تخت درمانی شامل ۱۵۰ تخت بخش و ۵۰ تخت آی سی یو جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی به تعداد تخت‌های موجود خود اضافه می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: این موضوع در جلسه ای با حضور مدیران بیمارستان های خصوصی در مورد افزایش توان ارائه خدمات به بیماران کرونایی استان مصوب شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه سهم هر کدام از بیمارستان ها از افزایش تخت های مذکور بررسی و اعلام شد، اظهار داشت: آماده مساعدت در خصوص تامین نیروهای متخصص و کادر درمانی لازم این بیمارستان ها هستیم.

گفتنی است تبریزبیدار در گزارشی از زبان بیمار کرونایی به ناملایمتی یک بیمارستان خصوصی در تبریز پرداخته بود، (جزئیات را اینجا بخوانید+) و ماجرا از این قرار بود که بیمارستان مذکور برای دادن اتاق بستری جهت بیمار آن هم بدون ارائه خدمات دارویی و پزشکی که برعهده بیمار بوده، شبی 6 میلیون تومان طلب کرده بود.

این موضوع واکنش مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی را در بر داشت و دکتر حسینی در گفتگو با خبرنگار ما بر قابل پیگیری بودن هر نوع ادعا در صورت ارائه مستندات تاکید داشت.