تبریزبیدار
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۳۵:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۰۰

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

صادرات لبنیات پگاه تبریز به عراق و آذربایجان

سرپرست شرکت پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی اظهار داشت: محصولات خود را به کشور های عراق و آذربایجان و قطر و .... صادر می کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  احدفلاحی سرپرست شرکت پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت پگاه آذربایجان شرقی در سال ۱۳۳۷ راه اندازی شده است و در این شرکت ۴۰ نوع محصول لبنی وجود دارد.

وی با بیان اینکه روزانه ۳۵۰ تن دریافت شیر خام داریم و به چرخه تولید و فروش می رسانیم، افزود: محصولات خود را به کشور های عراق و آذربایجان و قطر و .... صادر می کنیم.

فلاحی در ادامه گفت: از صاحب نظران و اساتید مرتبط در محصولات لبنی بهره می بریم و امیدوارم هرماه بتوانیم شاهد تنوع محصولات شویم و به بازار عرصه کنیم.

وی افزود: هدف از تولید محصولات پگاه تامین محصولات سالم برای آحاد جامعه است. در سال جهش تولید توانستیم در اولین ماه فعالیت افزایش فروش ۳۰ درصد داشته باشیم و در شهریور ماه ۶۰ میلیارد تومان فروش داشتیم.

وی با اشاره به اینکه رویکرد شرکت پگاه تبریز روانه کردن محصولات جدید به بازار و نوآوری می باشد، افزود: اصحاب رسانه باید محصولات لبنی را به مردم معرفی کنند تا بیماری های جامعه کم تر شود و مردم بتوانند به نحو احسن استفاده کنند.

سرپرست شرکت پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی گفت: به دنبال کاهش ضایعات در محصولات هستیم و امیدوارم بتوانیم صادرات زیادی به کشورهای های دیگر داشته باشیم.