تبریزبیدار
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۴:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۰۱

مدیر روابط عمومی صنایع شیر ایران در تبریز مطرح کرد؛

با وجود افزایش قیمت لبنیات، افزایش درآمد نداشتیم

مدیر روابط عمومی و روابط بین‌المللی صنایع شیر ایران گفت: در محصولات لبنی افزایش قیمت داشتیم ولی افزایش درآمد نداشتیم. ما خودمان هم از بابت افزایش قیمت‌ها ناراحت هستیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  حمیدرضا طهماسبی پور ظهر روز چهارشنبه در سومین نشست شورای ارتباطات پگاه با اصحاب رسانه در تبریز اظهار داشت: شرکت صنایع شیر ایران از سال ۱۳۳۳ تشکیل شده است و به عنوانی وزارتخانه شیر ایران است و اولین کارخانه ای که محصولات لبنی بهداشتی دست مردم می رساند صنایع شیر ایران بود.

وی با بیان اینکه در صنایع شیر ایران ۱۱ هزار نفر پرسنل تحت نظارت وجود دارد بیان کرد: هم اکنون با ۱۶۰ هزار فروشگاه در سراسر ایران در حال ارتباط هستیم.

مدیر روابط عمومی و روابط بین‌المللی صنایع شیر ایران اذعان کرد: رسانه ها کمک کنند تا مردم بدون توجه به شایعات از محصولات هر شرکت با تولیدات سالم تولید، استفاده کنند.

بودجه شیر رایگان مدارس باید تامین شود

طهماسبی پور با اشاره به اهمیت مصرف لبنیات برای حفظ سلامتی گفت: متاسفانه سن پوکی استخوان‌ها در بانوان به ۴۰ سالگی رسیده است و اگر با این روند گسترش پیدا کند افراد مبتلا به پوکی استخوان در ایران زیاد می شود.

وی با بیان اینکه باید در مدارس شیر رایگان توزیع شود، خاطر نشان شد: باید بودجه این طرح را از هر جای ممکن تامین کرد و در قانون نهادینه شود.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل صنایع شیر ایران با بیان اینکه به محصولات لبنی پگاه هیچ مواد افزودنی اضافه نمی شود، افزود: در محصولات لبنی افزایش قیمت داشتیم ولی افزایش درآمد نداشتیم. ما خودمان هم از بابت افزایش قیمت‌ها ناراحت هستیم ولی صنایع شرکت لبنی پگاه در موضوع اخیر اقتصادی نه تنها اخراجی نداشت بلکه در یکی از استان ها ۳۰ نفر هم استخدام نیرو داشتیم.

اغلب شیرهای سنتی مغازه ها، ضایعات کارخانجات است

وی افزود: در زمان بازار داغ روغن پالم، اسامی کارخانه هایی که از این روغن استفاده می‌کردند از سوی وزارت‌خانه منتشر شد که اسم شرکت پگاه در آن وجود نداشت.

مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل صنایع شیر ایران در پایان گفت: بیشتر شیرهایی که در کارخانجات مورد قبول نیستند با عنوان شیر سنتی در مغازه ها فروخته می شود و مردم فکر می کنند شیر سالم است.