تبریزبیدار
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۳۹:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۸۱۰۳۲

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در تبریز مطرح کرد؛

آماده اجرای پروژه‌ انتقال آب ارس به تبریز هستیم

سردار محمد بر اهتمام جدی قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) برای اجرای پروژه‌ انتقال آب ارس به تبریز تأکید کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در نشست با مسئولین اجرایی آذربایجان‌شرقی در تبریز اظهار داشت: ۶۰ پروژه عمرانی و زیربنایی در آذربایجان شرقی توسط این قرارگاه تکمیل شده است. 

فرمانده قرارگاه سازندکی خاتم الانبیا(ص) سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۳ پروژه دیگر در آذربایجان‌شرقی در حال اجرا داریم.

وی با تشریح روند اجرایی برخی از پروژه‌های در دست اجرا نظیر پروژه‌های بخش معدن، توسعه شهری، بهداشت و درمان، احیای دریاچه ارومیه، راه‌سازی و انتقال آب، گفت: قرارگاه آماده است تا در اجرای پروژه‌های مهم استان همکاری کرده و علاوه بر بودجه مصوب این پروژه‌ها، در تأمین منابع مالی آن از سایر محل‌های موجود اقدام کند. 

سردار محمد بر اهتمام جدی قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) برای اجرای پروژه‌های انتقال آب ارس به تبریز و ساخت دو هزار واحد مسکن برای ساکنان مناطق حاشیه‌نشین تبریز در کمترین زمان ممکن تأکید کرد.

Image title

در پایان این نشست تفاهم‌نامه‌های همکاری و مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در اجرای پروژه‌های انتقال آب ارس و ساخت واحدهای مسکونی برای ساکنان مناطق حاشیه‌نشین تبریز به امضای فرمانده این قرارگاه، استاندار آذربایجان شرقی و مدیران دستگاه‌های مربوط رسید.