تبریزبیدار
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲:۳۱ شناسه خبر : ۱۰۸۱۰۳۳

عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با تبریزبیدار:

توسعه چشمگیر استان از نتایج سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) خواهد بود

متفکرآزاد اظهار داشت: تفاهم نامه های امضا شده در جریان سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) به تبریز منجر به توسعه چشمگیر آذربایجان شرقی می شود.

روح الله متفکرآزاد در گفتگو با تبریز بیدار  با مبارک خواندن سفر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه برای تبریز و استان اظهار داشت: در سفر سردار محمد به تبریز، تفاهم نامه برای اجرای پروژه های حیاتی و سخت، جهت توسعه تبریز و آذربایجان شرقی امضا شد.

وی افزود: ۴ تفاهم نامه بین مسئولین استان و شهر با فرمانده محترم قرارگاه امضا شد که از اهم این پروژه ها، ساخت 2000 واحد مسکن برای رفع حاشیه نشینی تبریز بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین تعدادی تفاهم نامه برای سایر حوزه های آب و عمران شهری، منعقد گردید و امیدواریم که اثرات آنها پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر استان باشد.

متفکر آزاد ضمن اشاره به نقش برجسته سرمایه گذاران گفت: از سرمایه گذاران داخل و خارج استان، اعم از بخش خصوصی و دیگر مجموعه ها دعوت به سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی و تبریز می کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معتقدیم تبریز می‌تواند نقش هاب (اتصالی) در تمام حوزه های شمال‌غرب کشور و حتی کشورهای همسایه را ایفا کند؛ هاب تجاری، هاب ترانزیتی، هاب گردشگری از جمله ظرفیت های مهم استان و تبریز می باشد.