تبریزبیدار
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۸۱۱۱۸

چند روز پس از شهادت دانشمند هسته ای؛

پالس منادی برای مذاکره با آمریکا / تعبیر نماینده تبریز از ملت امام حسنی!!

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم مذاکره‌ای را با ایالات متحده انجام دهیم قطعا چنین موضوعی به رفتار کابینه جدید آمریکا بستگی دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، علیرضا منادی  در گفتگو با خانه ملت در خصوص طرح مذاکره مجدد گفت: ما هم ملت امام حسین و هم امام حسنی هستیم؛ بنابراین می‌توانیم مذاکره کنیم و البته به زمان خود هم می‌جنگیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: ترامپ و سردمداران آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نبودند و البته کابینه جدید ایالات متحده هم غیر قابل اعتماد نیست، اما اگر بایدن بخواهد عاقلانه عمل کند، نباید رفتارهای غیر عقلانی ترامپ را تکرار کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه به دنبال این بوده که هیچ جنگ و تنشی در دنیا صورت نگیرد و ناگفته نماند که مذاکره هم به رفتار آمریکایی‌ها بستگی دارد.

وی اظهار کرد: ترور شهید فخری زاده نشان می دهد که آمریکایی‌ها همچنان در مسیر خباثت قدم برمی دارند و قطعا ترامپ و رژیم صهیونیستی در این اتفاق ناجوانمردانه همچون ترور سردار سلیمانی دست داشته‌اند، اما بدون شک از آنها انتقام خواهیم گرفت که درس عبرتی برای آینده‌گانشان باشد.