تبریزبیدار
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۳۶:۲۷ شناسه خبر : ۱۰۸۱۲۵۶

بررسی تبریزبیدار از حواشی برنامه فوتبال برتر؛

بهره برداری یک طرفه منصوریان از آنتن/ تراکتور ماند و هوادار و رویای قهرمانی!

هر گروه و شخصی از اتفاقات و تریبون ها به نفع خود بهره می برند، منصوریان با استفاده از تریبون یک طرفه سعی می کند خود را مبری نشان دهد و مالک تراکتور نیز پاسخگو نیست و در این میان تراکتور می ماند و هوادار و رویای قهرمانی!

به گزارش تبریز بیدار ، یکی از بحث های داغ شبکه های اجتماعی اظهارات علیرضا منصوریان علیه مالک باشگاه تراکتور و روایت او از حضور خود در تبریز است، قسمت های مهم حرف های او اینگونه روایت شده است: «مالک تراکتور به دنبال ریاست فدراسیون است و اگر رئیس شود استقلال و پرسپولیس را سلاخی می کند...با اخراجم از تراکتور به من بی احترامی نشد، به فوتبال بی احترامی شد....تا حالا رختکنی به آرامی تراکتور ندیدم...در راه برگشت به تهران، باجناقم خبر برکناری‌ام را برایم خواند...زنوزی قول داده بود قوچان نژاد را می‌آورد...چون پول دارند مربی را فورا برمی دارند....اگر بیشتر هم امتیاز می‌گرفتم، بازهم از تراکتور اخراج می‌شدم....مالک تراکتور 10 روز قبل از شروع مسابقات گفت من را اخراج کنند...مالک تراکتور گفت اگر نتیجه نگیری تعویضت می کنم و قبل از بازی فولاد فقط 3 درصد به بازیکنان پرداخت شد...در تراکتور روی پیراهن ساخت تبریز آرم آدیداس می زدند!»

باشگاه تراکتور هم در پاسخ به بحث های منصوریان اطلاعیه ای منتشر کرده که در آن آمده: «به اطلاع می‌رساند که در برنامه فوتبال برتر که با حضور سرمربی سابق این تیم همراه بود، به مدیران باشگاه اجازه پاسخگویی داده نشد. علی‌رغم پیگیری‌های به عمل آمده، عوامل برنامه فوتبال برتر با وجود صحبت درمورد باشگاه تراکتور، اجازه روی خط آمدن و پاسخگویی به اظهارات سرمربی سابق این تیم را به مدیران باشگاه ندادند. باشگاه تراکتور ضمن ابراز تاسف، اعتراض خود را به این روند و اتفاقات اعلام می‌دارد.»

جدا از اطلاعیه باشگاه، فاکتوری هم منتشر شده که از خرید لباس های مارک آدیداس توسط باشگاه خبر می دهد و در رد ادعای منصوریان منتشر شده است.

زنوزی ضعف خود را پوشش ندهد 

واکنش های مختلفی به سخنان منصوریان نشان داده شده و سخنان او بازتاب وسیعی داشته، برخی معتقدند که تریبون رسانه ملی همیشه علیه تیم تراکتور بکار گرفته شده و هیچگاه این تریبون در حمایت از تراکتور فعال نبوده است و شیطنت های خاص فردوسی پور و برنامه نود و غیره را علیه تراکتور بازخوانی می کنند، از سوی دیگر برخی معتقدند حرف های منصوریان بجاست و زنوزی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد، این گروه معتقدند گرچه زنوزی مالک باشگاه است اما باید درباره عملکرد خود به هواداران میلیونی پاسخگویی داشته باشد و با تغییرات پی درپی ضعف مدیریتی خود را پوشش ندهد.

واقعیت آنست هر گروه و شخصی از اتفاقات و تریبون ها به نفع خود بهره می برند، منصوریان با استفاده از تریبون یک طرفه سعی می کند خود را مبری نشان دهد و برای ادامه فعالیت حرفه ای خود سفید بماند، مالک تراکتور نیز پاسخگو نیست، از طرفی دیگر گروهی سعی دارد به تمامی مسایل رنگ و بوی تبعیض قومی بدهد و در مقابل گروهی دیگر هر گونه مطالبه از صداوسیما درباره حقوق اولیه تراکتور نیز قوم گرایی افراطی جلوه می دهد و در این میان تراکتور می ماند و هوادار و رویای قهرمانی!

نظرات

IR

تراکتور با منصوریان پنج بازی شش امتیاز تراکتور بی منصوریان دو بازی شش امتیاز پس بود و نبود منصوریان تاثیری در تراکتور نداشته است که هیچ همان تعداد امتیاز در مدت کمتر جمع آوری شده است خودتان قضاوت کنید

سید رضا کاتب
IR

باسلام. منصوریان دو کار بسیار زشت را انجام داد: اول اینکه فاش کردن رازهای داخلی باشگاه بر خلاف اخلاق است، وقتی عضوی از اعضای باشگاه شد باید امانت دار باشد ولی برای منصوریان متاسفم..... دوم: این حق هر باشگاه است که مربی را عوض کند و این امر در فوتبال جهان یک کار متعارف است، بنابر این منصویان فرافکنی نکند، ... منصوریان بداند که هواداران تراختور کاملا به نقاط ضعف منصویان چه در بعد فنی و چه در بعد اخلاقی بی تفاوت نخواهند بود.... زنده باد تراختور