تبریزبیدار
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۱:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۸۱۲۹۴

تبریزبیدار بررسی می کند:

زنوزی زنده به حاشیه است!

زنوزی عاشق حاشیه سازی و زنده به حاشیه است، در دوران مالکیت او بر تراکتور حواشی بسیاری وجود داشته است.

سرویس ورزشی تبریز بیدار / حواشی اخیر مالک تیم تراکتور گویا تمامی نخواهد داشت، داستانی که با تریبون یک طرفه فوتبال برتر برای علیرضا منصوریان شروع شد با راه ندادن دوربین صداو سیما به بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان ادامه یافت.
گفته می شود علی رغم اینکه زنوزی مالکیت تیم ماشین سازی را به شخص دیگری واگذار کرده اما با دستور او از ورود دوربین صداوسیما برای پخش زنده بازی در محل ورزشگاه بنیان دیزل (متعلق به زنوزی) ممانعت شده است، این ممانعت گویا تلافی مصاحبه منصوریان با شبکه سه بوده و حاشیه جدیدی توسط زنوزی رقم خورده است.

برخی معتقدند اگر اثبات شود که مالکیت دو تیم تراکتور و ماشین سازی متعلق به زنوزی است می باید مجوز حرفه ای تراکتور باطل شود و اساس این مساله اظهارات ششگلانی، رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی است که گفته از نظر ما مالک این دو تیم یک نفر است و ممانعت از ورود دوربین تلافی زنوزی بوده از بابت برنامه فوتبال برتر و اظهارات منصوریان.
همه این موارد نشان می دهد زنوزی عاشق حاشیه سازی و زنده به حاشیه است، در دوران مالکیت او بر تراکتور حواشی بسیاری وجود داشته که مجال نوشتن نیست اما در هر حال مدیریت و مالکیت او حاشیه محور است تا بتواند با ایجاد سد برای پاسخگویی افکار عمومی و هواداران را نیز با حاشیه مدیریت کند. چند نکته را می توان در مورد حواشی اخیر قابل تامل دانست.

اول؛ عدم فهم دقیق برنامه سازان فوتبال برتر از حساسیت های هواداران تراکتور و ارایه تریبون یک طرفه خوارک حاشیه ایجاد کرده و چنین حاشیه سازی هایی در زمان فردوسی پور نیز سابقه داشته و موجبات ناراحتی و نفرت هواداران را فراهم کرده است.

دوم؛ یکه تازی زنوزی در حوزه های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی و دهن کجی او با ساختارهای رسمی و قوانین نشان از این دارد که او اگر کنترل نشود می تواند به مسیر حاشیه سازی خود ادامه داده و هزینه های اجتماعی و فرهنگی بیشتری به جامعه بومی و هواداران تحمیل کند، چگونه می شود که یک شخص بر خلاف قوانین صرفا بخاطر مالکیت بر یک ورزشگاه، در عبور و مرور نیز دخالت کند و مانع پخش زنده بازی شود، چرا؟! به آن دلیل که در فلان برنامه علیه من حرف زده اند!

سوم و آخر؛ براساس قوانین ورزشگاه ۲۴ ساعت قبل از بازی از اختیار باشگاه خارج می شود و تامین امنیت و نظارت بر عبور و مرور برعهده نیروی انتظامی است، در این خصوص می باید نیروی انتظامی از قانون شکنی مالک ورزشگاه جلوگیری می کرد.