تبریزبیدار
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ۱۶:۵۲:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۸۱۳۷۸

تاج الدینی در گفتگو با تبریزبیدار:

موشک باران عین الاسد یعنی ایران با کسی شوخی ندارد

نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ترور سردار شهید سلیمانی یک جنایتی است که ملت ایران هیچوقت از آن گذشت نخواهد کرد.

حجت الاسلام سید محمدرضا تاج الدینی در گفتگو با تبریزبیدار ، با روشن خواندن پیامدهای موشک باران پایگاه  آمریکایی عین الاسد در عراق اظهار داشت: ایران اسلامی به کسی که بخواهد به حقوق او تعدی کند سیلی محکم و سختی خواهد زد.

وی افزود:توانایی و قدرت ایران تا این حد است که هر زمان اراده کند، می‌تواند به هر منطقه ای که بخواهد ضربه محکمی وارد کرده و آن را موشک باران کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:موشک باران پایگاه عین الاسد نشان داد که توانایی فنی و تکنولوژی موشکی ایران آنقدر بالاست که آمریکا با اینکه می‌دانست ایران به ترور سردار سلیمانی جواب خواهد داد ولی هیچ کاری نکرد و فقط نیروهای خود را به پناهگاه انتقال داد.

تاج الدینی با اشاره به پیامد های سیاسی موشک باران پایگاه عین الاسد اظهار داشت:ایران با هیچ کشوری شوخی ندارد ولو اینکه آمریکا باشد؛ ما نباید جلوی تعدی آمریکا ابا و کوتاهی کنیم. الان ایران یک کشور قدرتمند است که مقابل ابرقدرت ها ایستاده و نشان داده که توانایی ضربه زدن به موقع را دارد.

وی با بیان اینکه ترور شهید سلیمانی جنایت بزرگ و نابخشودنی است، گفت: ملت ایران هیچوقت از این جنایت آمریکا گذشت نخواهد کرد و حتماً در وقت مناسب ضربه و انتقام سخت را خواهیم گرفت. البته انتقام سخت و خون بهای شهید قاسم سلیمانی اخراج آمریکا از منطقه‌ است.