تبریزبیدار
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۲:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۸۲۶۴۲

مشق محبت در شور عاطفه ها؛

دانش آموزان نیازمند چشم انتظار مردم نیک اندیش

به گفته مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی پویش شور عاطفه ها به منظور تامین ملزومات تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت آغاز شده و تا 11 مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد کلامی با اعلام برگزاری پویش ملی شور عاطفه‌ها گفت: این پویش همزمان با سراسر کشور از ۲۰ شهریور ماه در سطح استان آغاز شده است.

وی هدف از برگزاری شور عاطفه ها را تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند عنوان کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییرات نظام آموزشی، تهیه تجهیزات آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان و اعطای کمک‌هزینه تحصیلی به نیازمندان در دستور کار کمیته امداد امام(ره) است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا، پایگاه‌های کمیته امداد در سطح استان مستقر نخواهد شد و جمع آوری کمک‌های مردمی از طریق روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود.

وی به شیوه پرداخت کمک های مردمی در شور عاطفه ها اشاره کرده و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991199515127 و یا شماره‌گیری کد دستوری #8877* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

کلامی خاطر نشان کرد: همچنین دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان نیز آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی اضافه کرد: پویش شور عاطفه‌ها با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/