تبریزبیدار
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۸۳۰۷۵

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

تراکتور با گجت قسر در می رود!

بی شک درخشش دروازه بان تراکتور یکی از عوامل اصلی کم گل خوردن تراکتور در 5 هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال است.

سرویس ورزشی تبریز بیدار هفته پنجم لیگ برتر در حالی به پایان رسید که تیم فوتبال تراکتور در 5 مسابقه با 4 امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفته است. سرخ پوشان تبریز با عملکرد ضعیف خود تنها 5 گل زده دارند و 7 بار هم توپ از خط دروازه این تیم عبور کرده است. در چنین شرایطی شاید اولین سوژه ضعف خط حمله تیم باشد ولی نباید از نقش دروازه بان تراکتور چشم پوشی کرد.

با اینکه میانگین گل خورده تراکتور به ازای هر بازی 1.4 است، اما اگر درخشش محمدرضا اخباری در خط دروازه نبود، چه بسا آمار گل های خورده سرخ پوشان تاکنون دو رقمی می شد.

اخباری که لقب گجت را از هواداران گرفته؛ در این 5 هفته با وجود عدم فروغ سایر بازیکنان، در نقش ستاره در تیم خود ظاهر شده است.

 گلر محبوب تراکتوری ها در هفته چهارم دو گل بد خورد؛ دو گلی که باعث شکست تیمش شد تا در کنار اشتباهات دیگر این دروازه بان در بازی با پیکان، انتقادات زیادی را متوجه او کند. اما او برای جبران این اشتباهات، در هفته پنجم کار سختی مقابل سپاهان داشت و به خوبی از پس این ماموریت بر آمده و ستاره شماره یک تیمش بود.

اخباری از همان ابتدای بازی با سپاهان مطمئن ظاهر شد و در کنار سیوها و خروج های پرتعدادش، 5 بار توانست دروازه تیمش را از خطر باز شدن نجات دهد؛ بی شک اخباری را باید یکی از عوامل اصلی 0-0 شدن بازی تراکتور – سپاهان بدانیم.

شاید اغلب فوتبالی ها به این اذعان دارند که جای گجت تراکتوری ها در اردوهای تیم ملی خالیست!

انتهای پیام/