تبریزبیدار
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۵۶:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۸۳۰۷۸

تبریزبیدار پیگیری می کند؛

ارّه طمع به جان درختان بیمارستان بابک

تصاویر و فیلم های ارسالی شهروندان از محوطه خوابگاه بیمارستان هفتم تیر (بابک) نشان می دهد عده ای با دلایل نامعلوم اره به جان درختان این محل انداختند.

سرویس اجتماعی تبریز بیدار / گزارشات مردمی ارسالی به تحریریه تبریزبیدار حکایت از قطع درختان محوطه و خوابگاه بیمارستان هفتم تیر (بابک) تبریز توسط افراد ناشناس و حمل آن با چند خودروی نیسان حکایت داشت.

یکی از شاهدان عینی با اراسل فیلم های قطع درختان به تبریزبیدار می گوید: این افراد روی تنه درختان خاک می ریختند که کسی متوجه قطع شدن آنها نشود.

وی همچنین می گوید: بعد از اطلاع موضوع به شهرداری، سه نفر از سازمان فضای سبز به محل آمدند و بلافاصله این افراد ارّه خود را قایم کردند و سریعا  تنه ها و شاخه های قطع شده را با چهار خودروی نیسان بردند.

برای پیگیری این موضوع به سراغ چند عضو شورای شهر رفتیم که ضمن ابراز بی اطلاعی از موضوع، به مدیرعامل سازمان سیما و منظر شهری شهرداری تبریز ارجاع داده شد.

داریوش نوین در واکنش به این اقدام افراد ناشناس به تبریزبیدار می گوید: کار این افراد غیرقانونی بوده و هیچ مجوزی از ما نداشتند.

مدیرعامل سازمان سیما و منظر شهری شهرداری ادامه می دهد: این افراد رصد و تحت نظر قرار گرفتند و در حال اخذ مجوز قضایی برای ورود به این خوابگاه دانشجویی هستیم تا موضوع را بررسی کنیم که چقدر از درختان را قطع کرده اند.

وی همچنین اضافه می کند: برای ضبط  توقیف خودورهای نیسان نیز در حال اخذ مجوز قضایی هستیم.

گفتنی است بیمارستان هفتم تیر  تبریز که در خیابان راه‌آهن واقع است، در چند سال گذشته به دلایل نامعلومی تعطیل بوده اما در ماه های اخیر اخبار و تصاویری در حال انتشار بود که نشان می‌دهد فضای داخلی این بیمارستان در حال تخریب است.جوابیه سازمان سیما ، منظر و فضای شهری را اینجا بخوانید + 


انتهای پیام/