تبریزبیدار
سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۱۰:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۸۳۱۷۱

با همکاری بسیج اصناف آذربایجان شرقی؛

رونمایی از محصولات نوشت‌افزار ایرانی اسلامی

طی مراسمی با حضور سردار پور جمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از محصولات نوشت‌افزار ایرانی اسلامی با عنوان قهرمان من در عرصه شخصیت‌سازی کودک و نوجوان با دو شخصیت سردار سلیمانی و سردار مهدی باکری با حضور رونمایی گردید.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ پور زینال رئیس سازمان بسیج اصناف سپاه عاشورا در آئین رونمایی از محصولات ایرانی _ اسلامی  در سالن همایش شهید سلیمانی ستاد اقشار بسیج مستضعفین ضمن اشاره به فعالیت‌های چندین ماهه گروه جهادی رهپویان یاس بسیج اصناف آذربایجان شرقی گفت: این قبل اقدامات فرهنگی برای مقابله با تهاجم مداوم چند دهه گذشته دشمنان لازم و ضروری است.

Image title

سرهنگ پور زینال از غفلت‌های انجام‌گرفته توسط دستگاه‌های متولی فرهنگ انتقاد کرده و افزود: باید اقدامات اساسی فرهنگی توأماً در ایجاد و توسعه فرهنگ اصیل اسلامی انجام می‌گرفت ولی به دلائلی اقدام نگردیده و موجبات صحنه‌گردانی فرهنگ غرب در بین اقشار مردم شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با انجام اقدامات جهادی و با روحیه بسیجی باید عقب‌ماندگی‌های فرهنگی را تحت فرماندهی مقام‌معظم رهبری مدظله‌العالی جبران نماییم.

Image title


در این مراسم از محصولات نوشت‌افزار ایرانی اسلامی بسیج اصناف آذربایجان شرقی با عنوان قهرمان من در عرصه شخصیت‌سازی کودک و نوجوان رونمایی گردید.

انتهای پیام/