آب و هوای آنلاین

تبریز بیدار - آب و هوای آنلاین شهرهای ایران

نظرخواهی

اصلی ترین مطالبه هواداران تراکتور سازی چیست؟

كد لوگوي تبریز بیدار

تازه های سایت

کد خبر: 36388
تاریخ انتشار : 07:09:25 // 02-03-1394
بعد از گذشت 150 روز از عمر دولت حسن روحانی، استاندار، مدیرعامل منطقه آزاد ارس و چندین مدیرکل در آذربایجان شرقی منصوب شده اند.

به گزارش تبریز بیدار ، لیست انتصابات در استان در 150 روز به شرح زیر می باشد.

 

رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی:   دکتر مجید واحدی

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان:    میر احد یوزباشی

رییس هیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس :   محسن خادم عرب باغی

اعضای هیت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس :    محسن خادم عرب باغی ، اروجعلی محمدی ، شهاب الدین بی مقدار، عیسی  کلانتری ، محمد مهرزاد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تبریز :    دکتر محمد حسین صومی

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد آذربایجانشرقی :     دکتر نجف قراچورلو

مدیرکل آموزش وپرورش استان :     جعفر پاشایی

سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه آذربایجانشرقی : محمد رضا متقیان

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی :  حمید قاسمی

مدیرکل پست استان آذربایجان شرقی : محمدرضا احمدیان

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان: فرزین حق پرست

 

استاندار :   دکتر اسماعیل جبارزاده

معاون توسعه و منابع انسانی :    محمد تقی پاکزاد

معاون هماهنگی امورعمرانی : مهندس محمد صادق پورمهدی

سرپرست معاونت سیاسی و انتظامی: سعید شبستری خیابانی

مدیرکل حوزه استاندار :   دکتر یوسف بشیری

مشاوراستاندار در امورصنعت وتجارت :   احمد محمدزاده

مشاور استاندار در امور رسانه :   سید کمال افصحی

مشاور استاندار دراموربهداشت ،درمان و آموزش پزشکی :   دکتر نعمت بیلان

مدیر اجرایی طرح احیای دریاچه ارومیه :   محمد اشرف‌نیا

مدیر دفتر استاندار:   اسماعیل شیخلو

نظرات کاربران

فکر می کنید آقای افصحی چند شغله است؟ خبرنگار صدا و سیما، گوینده خبر، مشاور شرکت دریک، روابط عمومی شرکت دریک، مشاور آقای زنوزی، مشاور آقای استاندار..... آیا در استان کم فارغ التحصیل رشته رسانه در مقطع ارشد و دکتری داریم! آقای اشرف نیا مدیر موفقی در عمران بود که دریاچه ارومیه را به ایشان سپردند؟ همان انتصابات دولت قبل با رنگ بنفش.
برادر عزیز! 1- رئیس دانشگاه پیام نور قبل از شروع بکار دولت یازدهم منصوب شده است!!! 2- مدیرعامل پتروشیمی هم عوض شده و از قلم افتاده!!! 3- انتصاب اخیر مشاوران اقتصادی استاندار هم از قلم اندخته شده! وقتی یه خبر را عینا و بدون بررسی کپی می کنید اینطوری هم غلط از آب درمیاد!!!
بیدار تبریز جان لطفاً اگه میخوای لیستی را از جائی کپی کنی اول یک تحقیقی بکن بعد در سایت وزینی همچون تبریز بیدار درج کن.آقای واحدی که شما در ریاست دانشگاه پیام نور قبل از سرکار آمدن دولت تدبیر امید انتصاب شده ولی وقتی هوا را مساعد دیده خودش را این دولتی نشان داده در حالی که ایشان منتسب به دولت قبلی می باشد و مانند باد صبا بطرف هر بادی که محکم بوزد میچرخد.خواهشاً دقت کن ما سایت تبریز بیدار را خیلی دوست داریم .
واقعا جناب آقای اشرف نیا چه گلی به سر تبریز زد که مجددا منتصب شدند، وضعیت نابسامان عمرانی شهر تبریز، شکست پروژه متروی تبریز، عدم رسیدگی به وضعیت دریاچه ارومیه و ... از نتایج کارهای آقای اشرف نیاست، جالبه که الان برای احیای دریاچه ارومیه منصوب شده که واقعا نشان دهنده میزان دغدغه آقای استاندار برای دریاچه ارومیه است.
حيف به اون راي هايي كه به اين دولت داده شد تاكي بايد مديران دولت قبلي رو تحمل كنيم لطفا به آقاي استاندار بگيد خيلي كند ولاك پشتي حركت ميكني وضعيت فرهنگ اقتصاد وصنعت استان خيلي خرابه
در اين ليست جاي خالي ميراث فرهنگي ، جهاد كشاورزي،فني و حرفه اي و بهزيستي بشدت محسوس است اميدواريم استاندار محترم هر چه سريعتر فكر اساسي بكنند . واتوبوس حامل مدير كل و معاونان اين ادارات را سريعا به اين ادارات فلك زده گسيل نمايند
با سلام آقای استاندار فکری به حال سازمان میراٍث فرهنگی بکنند که در این 8 سال فاتحه همه چیز را خونده تازه به این مدیر بسیار احمدینژادی(تراب محمدی ) جایزه هم میدهند؟
و اما هیچ... خیلی هم انتصابات بجا و شایسته ای هست شما نگران نباشید. از مدیرای دولت قبلی که بهتر هستن.
انتصاب شرکای تجاری. اقتصادی وافرادمنتسب به جریانات فاسداقتصادی وعدم باور آنان به روح اعتدال وتدبیرضربات مهلکی بر پیکره نیمه جان استان میزند جناب استاندار فعلا که کارنامه مردودی گرفته اید من خود معتقد به وحامی دولت اعتدال بوده ولی ناامید میشم وقتی این انتصابات در آستان انجام میشه حیف هزاران حیف
عجب لیستی که اولش با دروغ همراه است .شاید آنهائیکه این لیست را ارائه نموده اند شناختی نسبت به آقای واحدی عزیز ندارند شاید تاریخ انتصاب و سابقه تاریخی ایشان را یک بررسی می کردند ایشان در سر لیست قرار نمی دادند و یا شاید ما اشتباه می کنیم اینچنین افرادی نشان دولت تدبیر و امیدند ما باور اشتباهی داریم.
جناب ابوالفضل عزیز، ما را نسبت به تاریخ انتصاب رئیس دانشگاه پیام نور استان اقای دکتر واحدی حساس کردی؛ خوشبختانه سابقه تاریخی اقای دکتر واحدی را دوستان، دقیفا" بررسی کرده اند انتصاب ایشان در دولت تدبیر و امید بوده و گویا ایشان آدم بسیار معتدلی است و از این بابت فکرتان راحت باشد.

افزودن دیدگاه