آب و هوای آنلاین

تبریز بیدار - آب و هوای آنلاین شهرهای ایران

نظرخواهی

اصلی ترین مطالبه هواداران تراکتور سازی چیست؟

كد لوگوي تبریز بیدار

تازه های سایت

کد خبر: 37893
تاریخ انتشار : 06:50:40 // 12-03-1394
تبریز بیدار در نظر دارد با آرای شما کاربران محترم چهره سال تبریز را در حوزه های سیاسی، اجتماعی، ورزشی و فرهنگی، طی مراسمی که در هفته پایانی سال برگزار خواهد شد، بر گزیند.

به گزارش تبریز بیدار ، نام افراد و در صورت تمایل دلیل تان برای چهره شدن اش را برای ما به صورت کامنت در تبریز بیدار و یا با پیامک به سامانه 3000890033 ارسال کنید.

 

شما کاربران گرامی می توانید چهره های پیشنهادی خود را برای انتخاب به عنوان شخص سال تبریز معرفی کنید.

 

تیم کارشناسان انتخاب شخص سال تبریز، از بین سیاسیون احمد علیرضابیگی و اسماعیل جبارزاده را کاندیدا کرده است. از میان نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی  کسی در این لیست قرار نگرفت.

 

 

همچنین در بخش چهره های ورزشی، ورزشکارانی مثل کریم انصاری فرد و پرویز هادی در لیست کاشناسان انتخاب قرار گرفته اند.

 

در انتخاب چهره اجتماعی تبریز، کارشناسان چند تن از اعضای شورای شهر تبریز را کاندیدا کرده اند. شهرام دبیری به دلیل کسب بیش از صد هزار رای و رتبه نخست کاندیداهای انتخابات شورای شهر که در سال نود و دو برگزار شد. المیرا خاماچی و سعید حاجی زاده دو چهره جوان راه یافته به شورای شهر توجه کارشناسان را برای قرار گرفتن در این لیست جلب کردند. ایران آهور که پس از شرکت در چندین دوره از انتخابات مجلس و شورای شهر در مسند پارلمان شهری نشست و موضع گیری های او در خصوص مسائل شهری نام او را وارد این لیست کرد.

 

درخشش کتاب لشکر خوبان چندین سال بعد از انتشار، توجه مقام معظم رهبری به این کتاب و تجدید چاپ چند باره آن، نام معصومه سپهری را برای دومین سال متوالی به عنوان نامزد چهره فرهنگی سال تبریز، توجه کارشناسان انتخاب را جلب کرد.

نظرات کاربران

احمد علیرضابیگی معصومه سپهری
و الميرا خاماچي
این نظر سنجی درست نیست.دکتر دبیری با رای وارد نظر سنجی شده اما عملکرد دکتر این سال خوب نبوده و ریاست شورا خوب نبوده. خانم خاماچی و جناب حسن زاده نیز تا حالا اصلا کار قابل توجهی انجام نداده اند.اما مطمئن باشید این اشخاص دوباره رای خواهند آورد بر عکس برخی دیگر از پیشکسوتان و بانوها. بنظرم نظر سنجی خوبی نیست.
موافق این نظر هستم. از وقتی که اقای دبیری ریاست شورای شهر را به عهده گرفته با کنار گذاشتن دکتر نوین از سمت شهرداری به تبریز خیانت کرده. بقیه افراد شورا نیز لایق انتخاب شدن نبودند. استاندار فعلی نیز شخص لایقی نیست. از ورزشکاران نیز این افراد شایستقی کافی را ندارند
در این نظر سنجی حوزه علم و حوزه کودک و نوجوان فراموش شده است
در حوزه کودک و نوجوان آتیلا کارآفرین قهرمان جهان و نابغه ریاضی تبریز
سید رضا علوی(جرات برگزاری جشنواره عاشیقلار و موغام)
مدت اعتبار شهرداری آقای نوین تا شروع دوره جدید شورا بود و این ربطی به دکتر دبیری عزیز ندارد. دکتر دبیری فردی متشخص و استاد دانشگاه بوده و کارهای ایشان در این مدت به خاطر تخریب گروه اقلیت شورا نادیده گرفته می شود . ازسوی دیگر شورا هنوز به روال عادی برنگشته است
سیدرضا علوی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری
خانم خاماچي به دليل اصالتشان و نماينده جوانان و بانوان در آذربايجان
سید رضا علوی که جشنواره موسیقی موغام وعاشیقلار را زنده کرد
تا حالا این نماینده ای که میگویید چه کارهایی توانسته انجام بده یا می تواند
سیدرضاعلوی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
استاد اسدالله ضیائی
کریم انصاریفرد
و انصافاً الميرا خاماچي خانمي كه باعث شد بنده پس از چند سال تصميم گرفتم تو انتخابات شركت كنم. جرات و شجاعت ايشان براي عضويت در شورا با سن كم بي نظير بود و باعث خواهد شد جوانان با اعتماد به نفس در آينده كشور فعاليت كنند.
دکتر نجفی شهردار تبریز
دکتر بیگی
دکتر جعفر صادق محمدزاده رای اول مردم هریس
خانم خاماچی
اسم خیلی از تاثیرگذارها از یادتون رفته.چمنی.نوین.پورجمشیدیان.تراب محمدی.نورالدین عافی و....
کریم انصاری فرد والاسلام
انصافا بعد از مدتی خیلی از این آقایان با عدم ارایه کارکرد مشتشان باز شده....
فقط انصاری فرد که 100000میلیون نفر رو شاد کرد هم تو فینال هم تو اسیا
کریم انصاری فر- سید رضا علوی -
خانم مهندس خاماچي وآقاي دكتر دبيري و آقاي دكتر جبارزاده
انصاريفرد كريم
بیگی دبیری و نوین مثلث قدرتی بودن واسه پیشرفت شهر که متاسفانه... در بین لیست شما بیگی و دبیری و انصاریفر.
دکتر بیگی که واقعا مثل یک دلسوز واقعی و پرتلاش برای استانمان زحمت کشیدند . از خداوند منان برای ایشان طول عمر با عزت خواهانم . و از ورزشی ها انصاریفرد که دل آذریها و ایرانیها را شاد کرد
با سلام و احترام بدون شک آقای دکتر بیگی توی این چن ساله بهترین شخص برای آذربایجان بوده اند.
به نظر من آقايان علوي و انصاريفرد (اولي به خاطر خدمتي كه به موغام و عاشيقلر كرده كه واقعا اين دو هنر نيازمند سرمايه گذاري هستند.دومي به خاطر شاد كردن مردم آذربايجان)
بیگی کریم انصاری فرد معصومه سپهری
فقط کریم ساوالان
آقای زنوزی در خدمت به اذربایجان از همشون سرتره
محمد نظامی مسئول برگزاری بازی های محله
سیدرضا علوی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری
کریم انصاری فردبیردانادی
حمید محمودی اصل کمک و حمایت و انجام کارهای بنیادی برای ازدواج جوانان
واقعا برای کسانی که به ..... رای میدن متاسفم واقعا شهر بی سوادی داریم و باید منتطر اهانت از طرف برخی افراد پایتخت باشیم چون لایق هستید
شما بی سوادی خودتون رو به همه نسبت ندین لطفا....
شهید محمودرضا بیضایی
رای من حمید محمودی . نظر سنجی این گزینه های پیشنهادی اوقعا جای تاسف دارد،دبیری به خاطر رای زیاد،خاماچی چون از راههای غیر شرعی وارد شد، حاجی زاده چون خبر وای تراکتور را می دهد ، ایران اهور چون در انتخابات زیاد شرکت کرده اس و....
نفیسه جان متاسفم برات که اینقدر سطحی دیدی قضیه رو ! گیرم همه ی اونایی که گفتین درست !!! ولی بهتر نبود این حمید خان محمودی رو یه کم معرفی می کردین ، لابد شوهرتونن دیگه ؟؟؟؟
دبیری - انصاریفر - بیگی - تونی - زنوزی -
کریم انصاریفرد،جبارزاده،دکتر دبیری،
جامعه كارگري استان آذربايجانشرقي به پاس فعاليتها و تلاشهاي ارزشمند حاج كريم صادقزاده دبير اجرايي خانه كارگر تبريز اين چهره فعال و كارگري را به عنوان كانديد و چهره سال استان آذربايجانشرقي معرفي مي كند.
حاج كريم صادقزاده
دبير اجرايي خانه كارگر كريم صادقزاده
به نظر من حاج آقا نامور مدير عامل خيريه جان نثاران تبريز -كه ايشان كارهاي بسيار ارزشمند و خيرخواهانه اي براي شهر تبريز و افراد نيازمند انجام داده اند.
دکتر علیرضا بیگی
نمیدونم شوراها چه کا رکردن که 4 نفر از اونه اسمش اینجا هست. تبریز بیدار کارش شده خبرای شورای شهر .
کریم انصاریفرد چهره ی برتر سال-----بقیه مگه چی کردند که لیستشون کردین
کریم انصاریفرد
شهرام دبیری
و الميرا خاماچي و دكتر جبارزاده
دکتر علیرضا بیگی و کریم انصاریفرد
سیدرضا علوی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری آقای زنوزی در خدمت به اذربایجان از همشون سرتره
حاج كريم صادقزاده
خانم دکتر ایران آهور
انصاری فر
کریم انصاری فرد و خانم آهور
ایران آهور
به نظرم این نظرسنجی دقیق و درست نیست ولی به نظر بنده بین این افراد اول دکتر بیگی دوما دکتر دبیری سوما کریم انصاری فر چهارم خانم معصومه سپهری
لیست خیلی نواقص داره
خانم ایران آهور . آفرین به اینهمه پشتکار و صداقت
فقط کرییییییییییییییییییم انصاری فرد ! ! !
.........ایران آهور ... چهره ی اجتماعی کریم انصاری فرد .... ورزشی احمد علیرضا بیگی ... سیاسی ای کاش مشخص می کردین چند نفر انتخاب می شن من با این فرض که از هر گروه یک نفر انتخاب می شن اینا رو نوشتم
حتما علیا حضرت خاماچی شخصیت برتر استان هستند!!!
دبير اجرايي خانه كارگر حاج كريم صادقزاده به خاطر زحمات فراوانشون براي جامعه كارگري
بیگی بهترین گزینه است
آقایان بیگی ودبیری
آقایان بیگی و نوین. به خاطر خدمات شایسته شان
چهره سال تبریز،شهید محمدرضا بیضایی است که با خون خویش افتخار بزرگی برای تبریز در دل اهل بیت(ع) آفرید و جز سرمایه های مردم تبریز در صندوق حضرت زینب است.
چهره برتر سال جناب آقای مردانی آذری،خیر مدرسه ساز است که برگردن آذربایجان و تبریز حق دارد.
خانم خاماچی برای شهامتش در شورا
امید جوانان
سید رضا علوی
المیرا خاماچی
سید رضا علوی/به خاطر جشنواره موغام
خانم مهندس خاماچی
با سلام و عرض ادب، آقا سید رضا علوی (به دلیل فعالیت‌های ادبی، هنری و فرهنگی زیادی که انجام داده)
المیرا خاماچی
خانم خاماچي
سید رضا علوی آینده موسیقی و هنر آذربایجان مدیون این استاد بزرگ است که با اقدامات بی نظیر و جسورانه خود روح هنر تبریز را زنده کرد.
المیرا خاماچی
خیلیا جاشون تو این لیست خالی و بعضیا اضافه هست! المیرا خاماچی مثلا گزینه است؟ حیف نیست با معصومه سپهری مقایسه بشه؟ ایران آهور گزینه چهره سال تبریز؟
در بین کاندیداهای 1 - سیاسی : جناب دکتر جبارزاده مردی بیطرف و معتدل و در عین حال پاکدست و آگاه به مسائل روز و با توجه به تجارب چندین ساله در مجلس و وکیل مردم قطعاً نقش بسزائی در برطرف کردن مشکلات مردم و شهرمون ایفا خواهند کرد. 2 - اجتماعی : سرکار خانم خاماچی شیرزنی که برای اولین بار در ایران بعنوان جوانترین عضو راه یافته به شورا و همچنین با تعداد آرای قابل توجه که در اولین حضورش در صحنه انتخابات رقم زد توانست جوانان را به صحنه مهم انتخابات بکشاند و در ایجاد حماسه عظیم حضور سهمی داشته باشد.3 - ورزشی : آقای کریم انصاری فرد بازیکن ارزشمند تراکتور و کسی که ایران را در مقابل آسیا و جهانیان سرافراز نمود.
حاج آقای سعیدی رییس مجمع نمایندگان استان به خاطر فعال نمودن مجمع و موضع گیریهای عالی در خصوص دریاچه ارومیه و حمایت بیدریغ از تراختور سازی و ....
سياسي دكتر جبارزاده اجتماعي خانم مهندس خاماچي ورزشي كريم انصاري فرد فرهنگي خانم سپهري هركدام به نوبه خود موجب عزت و سربلندي تبريز و ايران هستند. باتشكر
سیدرضا علوی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری

افزودن دیدگاه