آب و هوای آنلاین

تبریز بیدار - آب و هوای آنلاین شهرهای ایران

نظرخواهی

اصلی ترین مطالبه هواداران تراکتور سازی چیست؟

كد لوگوي تبریز بیدار

تازه های سایت

■ چشم‌بندی! / خبر
کد مطلب: 13843
تاریخ انتشار: 23 شهریور, 1391 - 11:35
نظر سنجی عجیب سایت خبر آنلاین + عکس
نویسنده: 
نادر خانبابایی
تبریز بیدار: سایت خبر آنلاین طی یک نظر سنجی جدید از کاربران خود خواست درباره کاندیدای احتمالی مورد حمایت محمود احمدی نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری رأی بدهند.

به گزارش تبریز بیدار ، گزینه های این نظر سنجی که به زعم مدیران سایت افراد نزدیک به احمدی نژاد هستند عبارتند از:

مصطفی پور محمدی وزیر سابق کشور در دولت احمدی نژاد، سعید جلیلی دبیر فعلی شورای عالی امنیت، غلامعلی حداد عادل نماینده اول مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا عارف معاون اول دولت سید محمد خاتمی و علی اکبر ولایتی وزیر امور خارجه هاشمی رفسنجانی.

 

تبریز بیدار - نظر سنجی عجیب سایت خبر آنلاین + عکس

این سایت خبری که وابسته به یکی از نمایندگان مطرح مجلس شورای اسلامی است، در اخبار و مقالاتی که درباره دولت منعکس میکند معمولاً عملکردی انتقادی دارد.
جالب اینجاست که مصطفی پور محمدی به همراه منوچهر متکی و چندی دیگر از وزرا و مدیران سابق دولت احمدی نژاد طی نامه ای به رهبر انقلاب از عملکرد دولت انتقاد و خواستار تشکیل نهادی فرا قوه ای شده بودند.

 

نکته جالب توجه دیگر در این نظر سنجی ظاهراً هوشمندانه، ارائه لیست افرادی است که زمزمه هایی از احتمال کاندیداتوری آنها در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به گوش می رسد در حالی که هنوز هیچ یک از این گزینه ها از احتمال حضور خود سخنی به میان نیاورده اند. و حتی گزینه هایی که با طرح بسیار زود هنگام شایعه کاندیداتوری آنها، سعی در تخریب شخصیتی آنان در فضای رسانه ای و توسط گروهی نامعلوم می شود.

افزودن دیدگاه