صفحه اصلی گفتگو

 • پای صحبت های سهند سریال «آنام»؛

  مخاطبان آنام بخش گذشته را بیشتر پسندیده اند

  آنام روایتی درام از زندگی مادر و دختری با اصالت آذربایجانی است که پس از سالها او را می یابد. این سریال که تا قبل از تعطیلات نوروزی حدود 45 قسمت ان پخش شده بود به روزهای پایانی خود نزدیک می شود. در این سریال چند بازیگر تبریزی و آذربایجانی هم به ایفای نقش پرداختند که رُل جوانی کاراکتر سهند را یک بازیگر جویای نام تبریزی به نام میثم ولی خانی اجرا کرد

 • در گفتگو با شهردار منطقه 6 تبریز مطرح شد:

  ورودی تبریز از سمت صوفیان در شان شهر اولین ها نیست

  احمد زاده گفت: درآمد پايدار، لازمه توسعه پايدار شهری است و توجه به مقوله سرمایه‌گذاری و ایجاد و توسعه منابع درآمدهای پایدار از جمله برنامه های اساسی بنده بوده و خواهیم کوشید با حرکت در این مسیر، موجبات توسعه بیش از پیش منطقه را فراهم کنیم.لذا در تلاشیم با بهره گیری از پتانسیل عظیم شهرک مبل و خودرو در این راستا حرکت نماییم.

 • گفت‌وگوی عیدانه و متفاوت تبریزبیدار با نماینده تبریز در مجلس؛

  تبریزبیدار یکی از رسانه‌های خوب استانی است

  زهرا ساعی یکی از دو نماینده زن استان در مجلس شورای اسلامی با حضور در تحریریه تبریزبیدار پاسخگوی سوالات متفاوت و نوروزی خبرنگاران این پایگاه خبری بود.

 • ساعتی در کارگاه استاد صدق روحی؛

  تفرّج درباغ هزار رنگ هنرمند نقاش تبریزی

  حاصل 60 ساله دسترنج استاد ما را مدهوش خود کرده است. استاد از بی توجهی ها به هنر نقاشی گلایه می کند و از تفاوت برخورد ها سخن می گوید. روایت می کند از قیمت حداکثر 500 هزار تومانی برای فروش آثار ارزشمندش در تهران در حالی که نظیر همان را در استانبول به قیمت 8 الی 10 میلیونی به فروش رسانده است.

 • فرمانده نیروی انتظامی تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار خبر داد

  دستگیری سارق بانک کوثر تبریز درکمتر از دو ساعت

  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز گفت: در 11 ماهه سال جاری در شهرستان تبریز، در مجموع سرقت منزل 16 درصد، سرقت اتومبیل 15 درصد و کیف قاپی 36 درصد کاهش یافته است.

 • معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  احتمال تغییرات مدیریتی از نیمه دوم فروردین‌ماه

  معاون استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه رویکرد ما این نیست که مدیران بدون دلیل و بدون اینکه موعد جابجایی آنان فرابرسد تغییر یابند، گفت: البته جابجایی‌ها با شدت و گستردگی همراه نخواهد بود و تغییرات احتمالی معمولاً از نیمه دوم فروردین‌ماه آغاز خواهد شد.

 • رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرش دستباف تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  قانون جدید، دولت را نسبت به بیمه قالیبافان مکلف کرده است

  رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف تبریز گفت: خانواده بزرگ فرش دستباف ازجمله روفه گران، قالی‌شویان، چله کشان، چله دوان‌ها، رنگرزان و سایر عزیزان، سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند.

 • رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اجرای نهضت آسفالت‌ریزی با مساعد شدن وضعیت آب‌وهوا

  رئیس کمیسیون عمران و حمل نقل شورای شهر تبریز گفت: انشا الله پس از مساعد شدن وضعیت آب‌وهوا، نهضت آسفالت را در سطح شهر تبریز آغاز کنیم تا در تمام نقاط شهری که نیاز به بازسازی و تغییر آسفالت وجود دارد، این نهضت اجرا شود.

 • شهردار منطقه 4 تبریز در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  44 درصدبافت فرسوده تبریز درشهرداری منطقه 4 است

  در هفته های اخیر تعدادی از پروژه های شهرداری منطقه 4 تبریز باهزینه‌ایبالغبر7میلیاردتومان به افتتاح رسید. با توجه به پایان یافت سال و پیگیری وضعیت خدمت رسانی به مردم در مجموعه های خدمات رسان شهری، گفت‌وگویی با اکبر امجدی، شهردار منطقه 4 ترتیب دادیم که متن آن از نظر مخاطبین تبریزبیدار می گذرد.

 • مادر شهید عابدین نژاد:

  سهمیه نفتمان را به پیرمرد نیازمندی داد و گفت شما لباس گرم بپوشید

  تا پاسی از شب منتظر بودیم تا برایمان نفت بخرد، دیدیم نفتی نخریده، پرسیدم چه شده؟ گفت؛ چون که نفت به همه مردم نرسید، من پیت نفت را به پیرمردی که به آن نیاز داشت، دادم. پرسیدم خب حالا ما امشب با این سرما چه کنی؟! گفت؛ شما پالتوها و لباس های گرم بپوشید، یک شب است دیگر.

 • پای صحبت های مادر شهید مقیمیان:

  میگفت شاه باید برود تا ازدواج کنم

  به دلیل اینکه مأمورین به دنبال پیکر وی و شناسایی دیگر مبارزین و تظاهرکنندگان بودند، پیکر پسرم را به خانه برادرشوهرم منتقل کردیم و یک روز بعد با تشییع باشکوه در همین محله مارالان که مردم از چهار راه فدک تا محله غیاث جمع شده بودند ، وی را به خاک سپردیم

 • در گفتگو با پرستار تبریزی مطرح شد؛

  هر بار دعای خیر بیماری را می‌شنوم از شغلم لذت می‌برم

  یک پرستار تبریز با گلایه از عملکرد دولتمردان و مسئولین می‌گوید؛ 11 سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری سپری‌شده، اما تاکنون اجرایی نشده و این قانون همچنان خاک می‌خورد.

 • در میزگرد بررسی مشکلات کتابفروشی های تبریز مطرح شد؛

  پیش بینی می کنم تا سال 1400 هیچ کتابفروشی در شهر تبریز فعالیت نکند

  با وجود پیشینه درخشان تبریز، امروز دیگر رونق کتاب فروشی ها در تبریز جای خود را به کسادی داده است انگار گرد مرگ آور رکود که بر تن بازار تبریز هم پاشیده به کتابفروشی های قدیمی و سرشناس رسیده که یکی پس از دیگری کرکره را پایین می کشند.

 • در گفتگوی تبریزبیدار با استاد دانشگاه شهید بهشتی مطرح شد؛

  ساختمان های محدوده گسل تبریز باید با الزامات مضاعف ساخته شوند

  ساعدی اظهار داشت: نمی شود با عوامل خارجی زلزله هایی با مختصات زلزله های ایران ایجاد کرد. بله در آزمایش اخیر اتمی کره شمالی زلزله 4.1 ریشتری ایجاد شد ولی در سطح زمین.

 • گفتگوی تبریزبیدار با یک شهروند ارمنی:

  برخی مسلمانان کریسمس را بهتر و مجلل تر از خود ما مسیحی ها برگزار می کنند!

  یک شهروند ارمنی تبریز می‌گوید که دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهدای ارمنی اقدامی بسیار پسندیده است و بنده هرزمانی که این صحنه را از تلویزیون دیده‌ام، گریه کرده‌ام.

 • به بهانه اجرای طرح L.E.Z؛

  پیدا و پنهان طرح L.E.Z در تبریز

  اجرای طرح L.E.Z و تشدید آلودگی هوای تبریز بهانه ای شد تا سری به سازمان ترافیک شهرداری تبریز بزنیم. در این سازمان که مرکز کنترل ترافیک شهرداری و پلیس راهور تبریز نیز واقع شده موجبات آشنایی بیشتر با تلاش مردان و زنانی که بی سر و صدا در گوشه ای از این شهر برای ایجاد نظم و آرامش شهروندان تلاش می کنند آشنا شویم.

 • 100 دقیقه با زهرا ساعی؛

  برخی از عمق فاجعه خشکی دریاچه ارومیه غافل هستند

  زهرا ساعی یکی از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته با حضور در تحریریه تبریزبیدار پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران این پایگاه خبری در زمینه آخرین وضعیت اقتصادی و فرهنگی و سیاسی استان بود.

 • گفت‌وگو متفاوت با یک خیر مسجدساز؛

  عمل خیر در راه خدا هرگز باعث نقصان و کاهش دارایی نمی‌شود

  محمد نقی پور می‌گوید که انجام کارهای خیر باید از روی اعتقاد به آیات قرآنی و به فرمایشات خداوند باری‌تعالی ایمان داشته و هرگز نباید از این بترسد که انجام عمل خیر در راه خدا باعث نقصان و کاهش اموال می‌شود.

 • طراح موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است

  طراح و مبدع موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان می گوید که وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است و صرفاً به تمیز کردن شیشه‌ تابلوها، رنگ‌کاری ستون‌های بتنی با رنگ‌های آبی، سبز، صورتی به‌وسیله پمپ و کلیشه اکتفا کرده‌اند.

 • نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اولویت تبریز در کوتاه‌مدت، «تبریز ۲۰۱۸» است

  محمدحسین فرهنگی می گوید که اولویت شهر تبریز در بازه کوتاه‌مدت، رخداد «تبریز ۲۰۱۸» است و امیدواریم اقدامات گذشته استمرار یافته و کارهای جدیدی نیز انجام شود.

 • در گفتگو تبریزبیدار با فعال حوزه نشر مطرح شد؛

  «فرهنگ» و «توسعه فرهنگی» حلقه گمشده توسعه است

  تا مدتها واژه توسعه مقوله‌ای صرفا اقتصادی معنا می‌شد و کشورهای مختلف ، از جمله ایران ، تنها از این جنبه به آن توجه می‌کردند. یعنی پیشرفت اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و… تنها ملاک توسعه آن جامعه حساب می‌شد

 • گفتگو با مسئول یک موسسه آموزشی متفاوت در استان:

  امسال حداقل2 رتبه زیر 100 در کنکور خواهیم داشت

  فرضی گفت: رویکرد ما رسیدن به رویای پزشکی است که اکثرا به یک رویا برای دانش آموزان تبدیل شده است و این در شعارهای ما نیز موجود است تا آن را به هدف واقعی خود نیز تبدیل کنیم.

 • رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار؛

  چرخاندن گهواره و علم به بهانه‌های مختلف چه معنایی دارد؟!

  رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز می‌گوید که ما با آئین ها و برنامه های در چارچوب تعالیم اهل بیت(ع) مشکلی نداریم، بلکه مشکل و محل ایراد ما مسئله بدعت گذاری است

 • گفتگوی تبریزبیدار با مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی؛

  دو قلوهایی که از 4 سالگی در کیوکوشین فعالیت می کنند

  مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی در گفتگو با تبریزبیدار می گوید که دوقلوها فعالیت خود را از چهار سالگی شروع کرده اند و اکنون بیش از 8 سال است که زیر نظر خودم در این رشته فعالیت می کنند.

 • گفت‌وگوی تفصیلی تبریزبیدار با نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در تبریز:

  کاورهای مقاوم خودرو؛ محافظی تمام‌عیار برای بدنه اتومبیل

  کاور بی رنگ و شفاف هگزیس به نام بادی فنس (Body Fance) هیچ اثری روی رنگ خودرو ندارد و شفافیت آن را دو برابر می کند. بزرگترین مزیت این کاورها این است که در صورت نیاز تیم تخصصی بدون آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو آن را خارج کند.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار