صفحه اصلی گفتگو

 • شهردار منطقه 4 تبریز در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  44 درصدبافت فرسوده تبریز درشهرداری منطقه 4 است

  در هفته های اخیر تعدادی از پروژه های شهرداری منطقه 4 تبریز باهزینه‌ایبالغبر7میلیاردتومان به افتتاح رسید. با توجه به پایان یافت سال و پیگیری وضعیت خدمت رسانی به مردم در مجموعه های خدمات رسان شهری، گفت‌وگویی با اکبر امجدی، شهردار منطقه 4 ترتیب دادیم که متن آن از نظر مخاطبین تبریزبیدار می گذرد.

 • مادر شهید عابدین نژاد:

  سهمیه نفتمان را به پیرمرد نیازمندی داد و گفت شما لباس گرم بپوشید

  تا پاسی از شب منتظر بودیم تا برایمان نفت بخرد، دیدیم نفتی نخریده، پرسیدم چه شده؟ گفت؛ چون که نفت به همه مردم نرسید، من پیت نفت را به پیرمردی که به آن نیاز داشت، دادم. پرسیدم خب حالا ما امشب با این سرما چه کنی؟! گفت؛ شما پالتوها و لباس های گرم بپوشید، یک شب است دیگر.

 • پای صحبت های مادر شهید مقیمیان:

  میگفت شاه باید برود تا ازدواج کنم

  به دلیل اینکه مأمورین به دنبال پیکر وی و شناسایی دیگر مبارزین و تظاهرکنندگان بودند، پیکر پسرم را به خانه برادرشوهرم منتقل کردیم و یک روز بعد با تشییع باشکوه در همین محله مارالان که مردم از چهار راه فدک تا محله غیاث جمع شده بودند ، وی را به خاک سپردیم

 • در گفتگو با پرستار تبریزی مطرح شد؛

  هر بار دعای خیر بیماری را می‌شنوم از شغلم لذت می‌برم

  یک پرستار تبریز با گلایه از عملکرد دولتمردان و مسئولین می‌گوید؛ 11 سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری سپری‌شده، اما تاکنون اجرایی نشده و این قانون همچنان خاک می‌خورد.

 • در میزگرد بررسی مشکلات کتابفروشی های تبریز مطرح شد؛

  پیش بینی می کنم تا سال 1400 هیچ کتابفروشی در شهر تبریز فعالیت نکند

  با وجود پیشینه درخشان تبریز، امروز دیگر رونق کتاب فروشی ها در تبریز جای خود را به کسادی داده است انگار گرد مرگ آور رکود که بر تن بازار تبریز هم پاشیده به کتابفروشی های قدیمی و سرشناس رسیده که یکی پس از دیگری کرکره را پایین می کشند.

 • در گفتگوی تبریزبیدار با استاد دانشگاه شهید بهشتی مطرح شد؛

  ساختمان های محدوده گسل تبریز باید با الزامات مضاعف ساخته شوند

  ساعدی اظهار داشت: نمی شود با عوامل خارجی زلزله هایی با مختصات زلزله های ایران ایجاد کرد. بله در آزمایش اخیر اتمی کره شمالی زلزله 4.1 ریشتری ایجاد شد ولی در سطح زمین.

 • گفتگوی تبریزبیدار با یک شهروند ارمنی:

  برخی مسلمانان کریسمس را بهتر و مجلل تر از خود ما مسیحی ها برگزار می کنند!

  یک شهروند ارمنی تبریز می‌گوید که دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهدای ارمنی اقدامی بسیار پسندیده است و بنده هرزمانی که این صحنه را از تلویزیون دیده‌ام، گریه کرده‌ام.

 • به بهانه اجرای طرح L.E.Z؛

  پیدا و پنهان طرح L.E.Z در تبریز

  اجرای طرح L.E.Z و تشدید آلودگی هوای تبریز بهانه ای شد تا سری به سازمان ترافیک شهرداری تبریز بزنیم. در این سازمان که مرکز کنترل ترافیک شهرداری و پلیس راهور تبریز نیز واقع شده موجبات آشنایی بیشتر با تلاش مردان و زنانی که بی سر و صدا در گوشه ای از این شهر برای ایجاد نظم و آرامش شهروندان تلاش می کنند آشنا شویم.

 • 100 دقیقه با زهرا ساعی؛

  برخی از عمق فاجعه خشکی دریاچه ارومیه غافل هستند

  زهرا ساعی یکی از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته با حضور در تحریریه تبریزبیدار پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران این پایگاه خبری در زمینه آخرین وضعیت اقتصادی و فرهنگی و سیاسی استان بود.

 • گفت‌وگو متفاوت با یک خیر مسجدساز؛

  عمل خیر در راه خدا هرگز باعث نقصان و کاهش دارایی نمی‌شود

  محمد نقی پور می‌گوید که انجام کارهای خیر باید از روی اعتقاد به آیات قرآنی و به فرمایشات خداوند باری‌تعالی ایمان داشته و هرگز نباید از این بترسد که انجام عمل خیر در راه خدا باعث نقصان و کاهش اموال می‌شود.

 • طراح موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است

  طراح و مبدع موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان می گوید که وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است و صرفاً به تمیز کردن شیشه‌ تابلوها، رنگ‌کاری ستون‌های بتنی با رنگ‌های آبی، سبز، صورتی به‌وسیله پمپ و کلیشه اکتفا کرده‌اند.

 • نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اولویت تبریز در کوتاه‌مدت، «تبریز ۲۰۱۸» است

  محمدحسین فرهنگی می گوید که اولویت شهر تبریز در بازه کوتاه‌مدت، رخداد «تبریز ۲۰۱۸» است و امیدواریم اقدامات گذشته استمرار یافته و کارهای جدیدی نیز انجام شود.

 • در گفتگو تبریزبیدار با فعال حوزه نشر مطرح شد؛

  «فرهنگ» و «توسعه فرهنگی» حلقه گمشده توسعه است

  تا مدتها واژه توسعه مقوله‌ای صرفا اقتصادی معنا می‌شد و کشورهای مختلف ، از جمله ایران ، تنها از این جنبه به آن توجه می‌کردند. یعنی پیشرفت اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و… تنها ملاک توسعه آن جامعه حساب می‌شد

 • گفتگو با مسئول یک موسسه آموزشی متفاوت در استان:

  امسال حداقل2 رتبه زیر 100 در کنکور خواهیم داشت

  فرضی گفت: رویکرد ما رسیدن به رویای پزشکی است که اکثرا به یک رویا برای دانش آموزان تبدیل شده است و این در شعارهای ما نیز موجود است تا آن را به هدف واقعی خود نیز تبدیل کنیم.

 • رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار؛

  چرخاندن گهواره و علم به بهانه‌های مختلف چه معنایی دارد؟!

  رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز می‌گوید که ما با آئین ها و برنامه های در چارچوب تعالیم اهل بیت(ع) مشکلی نداریم، بلکه مشکل و محل ایراد ما مسئله بدعت گذاری است

 • گفتگوی تبریزبیدار با مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی؛

  دو قلوهایی که از 4 سالگی در کیوکوشین فعالیت می کنند

  مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی در گفتگو با تبریزبیدار می گوید که دوقلوها فعالیت خود را از چهار سالگی شروع کرده اند و اکنون بیش از 8 سال است که زیر نظر خودم در این رشته فعالیت می کنند.

 • گفت‌وگوی تفصیلی تبریزبیدار با نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در تبریز:

  کاورهای مقاوم خودرو؛ محافظی تمام‌عیار برای بدنه اتومبیل

  کاور بی رنگ و شفاف هگزیس به نام بادی فنس (Body Fance) هیچ اثری روی رنگ خودرو ندارد و شفافیت آن را دو برابر می کند. بزرگترین مزیت این کاورها این است که در صورت نیاز تیم تخصصی بدون آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو آن را خارج کند.

 • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  برای زباله شهری تبریز سالانه 150 میلیارد تومان هزینه می کنیم

  اصغری اظهار داشت: روزانه حدود 1200 تن زباله در شهر تبریز تولید می شود و سرانه تولید زباله برای هر شهروند 670 گرم است.

 • شهین باهر در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  برای پیشرفت تبریز از هیچ کاری دریغ نخواهم کرد

  شهین باهر در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال درخواست برنامه برای تصدی سمت شهرداری تبریز، تصریح کرد: بنده در راستای توسعه و پیشرفت شهر تبریز، از هرچه در توان دارم دریغ نخواهم کرد و اگر فضا برای خدمت رسانی و کمک به توسعه شهر تبریز مهیا باشد، یقین کنید که ذره ای مذایقه نخواهم کرد.

 • رتبه یک کنکور ریاضی در گفتگو با تبریزبیدار:

  می خواهم شرکتی شبیه مایکروسافت در ایران راه اندازی کنم

  دین پژوه اظهار داشت: علی رغم اصرار خانواده، از گوشی هوشمند استفاده نمی کنم و در هیچ یک از شبکه های اجتماعی عضو نیستم.

 • کریم صادق زاده در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اگر 8 نفر به شهردار رای دهند، دوقطبی پدید می آید

  صادق زاده گفت: اعتقاد بنده این است که برای اعتلا و توسعه شهر تبریز 13 عضو شورای شهر با هم باشند و انشاالله شهردار و رئیس شورای شهر آینده با 13 رای انتخاب شود و هدفمان این است که شورای شهر سیاسی نشود، چراکه هر اندازه که شورای شهر به سمت سیاسی بودن و کار سیاسی حرکت کند، به همان میزان از اهداف اصلی خود به دور خواهد ماند.

 • دبیری در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار :

  شهردار آینده تبریز، توانمند و آشنا به مسائل شهرداری باشد

  دبیری گفت: بر اساس پیشنهاد من به منتخبین فرهیخته و پاکدست شورای پنجم این بود که با همکاری و تعامل شورایی 13 نفره تشکیل داده و انشالله بتوانیم در انتخاب هیئت رئیسه و شهردار همه 13 منتخب به صورت متحد رای داده و تلاش کنیم

 • صریح و شفاف با تنها بانوی شورای پنجم تبریز؛

  شورای شهر جولانگاه سیاسی کاری نیست

  منتخب مردم تبریز در شورای پنجم شهر تبریز می گوید:یقین کنید که شورای شهر و مسائل شهری جولانگاه سیاست نیست و محل کار کارشناسی و تولید فکر برای حل مشکلات شهری و مدیریت شهری بهتر است.

 • جوانپور در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  دانشگاه های دولتی 8 برابر گرانتر از دانشگاه آزاد برای دانشجو هزینه می کنند

  جوانپور اظهار داشت: سرانه بودجه ای که دولت برای هر دانشجو در دانشگاه‌های دولتی پرداخت می‌کند 8 برابر میزان شهریه‌ای است که دانشگاه آزاد از دانشجویان دریافت می‌کند. یعنی آنها با پول نفت 8 برابر گران تر دانشگاه‌ها را اداره می‌کنند.

 • بابایی اقدم در گفتگو تفصیلی با تبریزبیدار:

  بزرگترین مشکل ادوار گذشته شورای شهر تبریز تقسیم بندی گروهی و جناحی بوده است

  بابایی اقدم اظهار داشت: بزرگترین مشکلی که ما در ادوار پیشین شورای شهر تبریز شاهد بودیم، همین تقسیم بندی های جناحی و گروهی است.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار