صفحه اصلی گفتگو

 • گپ و گفت نوروزی تبریزبیدار با ناصر هاشمی:

  میان پرده ای های دهه 60 از سریالهای آنچنانی امروزی بهتر بود

  هاشمی گفت: من فکر می کنم کارهای کوتاه یا به قول معروف میان پرده که بیشتر در دهه ۶۰ به صورت بی ریا و خالص وناب اجرا می شدند بهتر بودند تا سریالهای آنچنانی فعلی.

 • محمدباقر لطفی از عملکرد 3.5 ساله شورای شهر و دستگیری‌های آن می‌گوید

  تخلفاتی در قیمت‌گذاری پروژه پارک بزرگ تبریز رخ‌داده

  رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای شهر تبریز می‌گوید: دلیل افزایش تعداد کرسی‌های شورای شهر به ۲۱ نفر و تشکیل «اقلیت-اکثریت»، بعضاً منافع شهر تبریز را قربانی دوگانه «اقلیت-اکثریت» کرد.

 • در نشست «بررسی الگوهای گردشگرپذیری مردم تبریز» مطرح شد

  از «تورلیدرهای افتخاری» تا «تورلیدرهای صلواتی»!

  محمدرضا عیوضی، پژوهشگر حوزه گردشگری در گفتوگو با تبریز بیدار می گوید که ما تبریزی‌ها به‌ راحتی در مقابل غریبه‌ای که وارد شهرمان می‌شود، گارد می‌گیریم و نمی‌توانیم این افراد غریبه را به‌راحتی جذب نماییم.

 • علی نوای باغبان در گفت‌وگو با تبریزبیدار از بودجه شهرداری تبریز می‌گوید

  عدم تحقق اعتبارات بخش عمرانی 65 درصد است

  رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار، رقم 69 درصد تحقق بودجه امسال شهرداری را قابل‌قبول می‌داند، اما تأکید می‌کند: عملکرد بخش عمرانی مطلوب نبوده و قابل‌قبول نیست

 • یک فعال حوزه کارگری در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  سایه رقابت‌های فردی شورای شهر و شهرداری بر تبریز 2018!

  احد محمودی، در گفت وگوی تفصیلی خود با تبریزبیدار می گوید که تفاوت حداقل حقوق دریافتی کارگران و سبد هزینه خانوارها نشان‌ می دهد، خط فقر در بخش کارگری معنایی ندارد!

 • علیزاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  هیچ بمبی مثل خصوصی سازی کنونی صنایع را نابود نکرده است

  علیزاده می گوید: وجود ساختاری برای بررسی صلاحیت ها در انتخابات شورای شهر منطقی تر است.

 • در نشست «بررسی عوامل مؤثر بر فرهنگ و معماری گردشگری تبریز2018» مطرح شد

  با تداوم برخی اقدامات نه به تبریز ۲۰۱۸ که به تبریز ۲۰۸۸ هم نمی‌رسیم!

  کارشناس ارشد مرمت بناها و بافتهای تاریخی می گوید که تبریز زمانی در حوزه گردشگری تبریز ۲۰۱۸ موفق خواهد شد که یک محور تاریخی_فرهنگی برای خود تعریف نماید.

 • نقوی حسینی از دارایی صدها میلیارد تومانی وزرای دولت روحانی می‌گوید

  آخوندی باید استیضاح شده و سزای بی‌لیاقتی خود را ببیند

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با تبریزبیدار می‌گوید که اگر یک روز هم از عمر دولت روحانی باقی‌مانده باشد، آخوندی باید استیضاح شده و سزای این بی‌لیاقتی خودش را ببیند.

 • اصغر عابدزاده از مقایسه عملکرد شورای سوم-چهارم و نجفی-نوین می‌گوید؛

  با شهردار فعلی و سابق عقد اخوت دائمی نبسته‌ام

  اصغر عابدزاده در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار می‌گوید که در انتخاب شهرداران فعلی و سابق به آنان گفته‌ام که عقد اخوت دائمی باکسی نبسته‌ایم و رأی ما تا زمانی با شماست که وظیفه خود را به نحو احسنت انجام دهید.

 • انقلاب اسلامی به روایت محمد حسن عبدیزدانی؛

  رجوی مجری برنامه ها و یکی از مهره های ساواک در زندان بود

  در روزهایی که به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک می شویم به گفتگو با مبارزی نشسته ایم که در آستانه هشتاد سالگی چنان شیرین و دقیق خاطراتش را بازگو می کند که گویا اکنون در حال وقوع اند. مصاحبه ما با محمدحسن عبدیزدانی را در ادامه بخوانید.

 • گفتگو تبریزبیدار با حجت الاسلام احمدیان:

  اشرافی گری مسئولین فقرا را از دین خارج می کند

  در دوران ستم شاهی یک شعری در خصوص فاجعه مدرسه فیضیه قم سروده بودم که به خاطر همین شعر که در هریس میان مردم آن را خوانده بودم تحت تعقیب قرار گرفته و نهایتا دستگیر و مقداری شکنجه شدم و از بنده تعهد گرفتند که از این شعرها نباید بخوانی!

 • کلامی در گفتگو با تبریزبیدار:

  حقوق کارمندان کمیته امداد از کمک های مردمی پرداخت نمی شود

  مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار داشت: 63 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 111 هزار نفر مستمری بگیر کمیته امداد استان هستند.

 • نائبی در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  خط قرمز موسسه حمایت از مستمندان آبروی خانواده های نیازمند است

  معاون موسسه خيريه حمايت از مستمندان تبريز گفت: حدود 1800 خانواده تحت پوشش موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز قرار دارند که خوشبختانه کمک ما به آنان دو برابر سیستم دولتی است و ما ماهانه بدون هیچ سقفی، در تعداد نفرات خانواده نیازمند کمک می‌کنیم.

 • صریح و بی‌پرده با آقای رئیس؛

  روایت دبیری از رقم مالی تفهیم اتهام ۴ عضو شورای شهر

  شهرام دبیری در گفت‌وگو با تبریزبیدار، از میزان بالای رسانه‌ای شدن تخلفات اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز انتقاد کرده و رقم مالی تفهیم اتهام ۴ عضو شورای شهر تبریز در دادگاه را اعلام می‌دارد.

 • در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار مطرح شد؛

  روایت علی فخرآذر از ائتلاف‌های پولی تا سهم خواهی در شورای شهر

  علی فخرآذر در گفت‌وگو با تبریزبیدار از ائتلاف ها در انتخابات گوناگون می گوید و معتقد است این ائتلاف ها پولی هستند.

 • دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  رویه فرجی دانا همچنان در وزارت علوم ادامه دارد

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار، از به مناظره طلبیدن وزیر فرهنگ دولت یازدهم و لغو برنامه‌های تشک متبوع خود در دانشگاه‌ها می‌گوید.

 • در گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام حمیدی مطرح شد؛

  حذف معاونت فرهنگی شهرداری‌ها اقدامی غیرکارشناسی، غیرقانونی و سیاسی است

  معاونت فرهنگی شهرداری‌ها یکی از معاونت‌های مهم و اثرگذار شهرداری است که فعالیت‌های آن در سطح شهرداری‌های کلان‌شهرها و علی‌الخصوص تبریز بر کسی پوشیده نیست.

 • آجودان زاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  بخش بزرگ بودجه نظام سلامت در قالب «کارانه» به پزشکان پرداخت می‌شود

  علی آجودان زاده یکی از آن دست افرادی است که در تبریز شناخته‌شده است. وی علی‌رغم وجهه سیاسی و بدنه رأی قابل‌توجه در میان مردم، از محبوبیت اجتماعی در میان مردم تبریز برخوردار می‌باشد.

 • بازیکن جوان شاغل در روسیه در گفتگو با تبریزبیدار؛

  هیچ وقت دنبال دلال ها نرفتم

  یک بازیکن بومی از استانمان که در فوتبال روسیه مشغول است مهمان تحریریه تبریزبیدار بود و از تفاوت های فوتبال ایران و روسیه برایمان گفت. حسین داداش زاده که در تیم امید زسکامسکو روسیه مشغول بازی است و باتوجه به خدمت سربازی به ایران آمده تا به شکل سرباز بازیکن مشغول بازی شود.

 • در گفتگوی تفصیلی باتبریزبیدارمطرح شد؛

  مجازات سنگین سران فتنه در صورت محاکمه

  آیت الله مجتهد شبستری یکی از بزرگانی است که همواره پشتیبان نیروهای مومن و انقلابی در سطح استان بوده و رهبرانقلاب از وی به عنوان "نعمت و برکت برای استان و نیروهای انقلابی" یاد کرده اند.

 • یلدایی متفاوت با محرم عمی؛

  یلدایی متفاوت با محرم عمی

  یلدا در منطقه آذربایجان جایگاه و جلوه خاصی دارد و از طرفی نیز محرم محمدزاده(محرم عمی) بر فرهنگ و فولکلور آذربایجان شناخت لازم را دارا می باشد. تصمیم گرفتیم تا با توجه به محبوبیت محرم عمی و همچنین اهمیت شب یلدا در بین مردم میزبان این چهره دوست داشتنی باشیم.

 • حجت الاسلام خدیوی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت حوزه و دانشگاه برای پاسخ دادن به نیازهای آینده انقلاب ضروری است

  خدیوی هم به لحاظ مسئولیت کاری و هم به لحاظ تدریس همزمان در دانشگاه حرفهای زیادی در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه برای گفتن داشت.

 • حجت الاسلام همایونی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت مدنظر رهبرانقلاب فراموشی واقعیت های تاریخی نیست

  همایونی گفت: شبکه های ماهواره ای تشییع لندنی طوری تبلیغ می کنند که انگار وحدتی که رهبر انقلاب می گویند یعنی چشم پوشی بر واقعیت های تاریخی و تساهل و تسامح با کسانی که در حق اهل بیت(ع) ظلم کردند.

 • صریح و صمیمی با عضو شورای شهر تبریز؛

  ناگفته های مدبر از شکاف در اقلیت شورا و نحوه مدیریت شهری

  جعفر مدبر از آن دست افرادی است که در بین شهروندان به دلسوزی و انجام کارهای جمعی شهره می باشد و اکثریت مردم تبریز او را به خاطر فعالیت های تشکیلاتی اش در مسجد شعبان می شناسند. او نیز همچون 20 عضو دیگر شورای شهر موافقان و مخالفانی دارد.

 • در بازدید بیمقدار از تحریریه تبریزبیدار مطرح شد؛

  مدیریت مس ایران برای توسعه سونگون راغب نبود

  شهاب الدین بیمقدار از جمله چهره هایی است که با سابقه نمایندگی در دهه اول انقلاب در آوردگاه انتخابات مجلس دهم برای بار سوم کرسی نمایندگی مردم را کسب کرد و گفتگو با وی حاوی نکات جالبی است.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • اصل نجاری

  خسته نباشید خدمت جناب دکتر خدادادی و همکارانشان در هیئت نظارت.مردم آذربایجان هیچ وقت جدیت و تعصب و حساسیت شما را به مسائل استان از یاد نمیبرد و قطعا در مورد تایید صلاحیت افراد ثبت نام کنندگان نهایت دقت را خواهید کرد.تا ان شاءالله شاهد حضور افرادی باشیم که به اهداف و آرمانهای انقلاب و خون شهداء پایبند هستند.

 • جواد فقیهی

  کل مجموعه شهرداری بهتر می توانست باشد نه فقط گردشگری.

 • همشهری

  سلام و عرض ادب خدمت تمام مسئولین تبریز بیدار و تبریک عید به همشهریان و شما بزرگواران. تا روز انتخابات میشه همه از حاشیه شهر و بافت فرسوده و بافت تاریخی حرف میزنند ولی روز عمل و کار همه از سرمایه گذاری در مناطق ثروتمند مثل پروژه اطلس حرف میزنند. انصاف هست ربع رشیدی و دو کمال به اون عظمت را گذاشتیم تا کاملا تخریب شوند و بعدش بیاییم از مجتمع های تجاری چند صد میلیاری صحبت کنیم. آقا مسیرگشائی سیلاب قوشخانه را چیکار کردید طی این 4 سال؟(فقط راکد ماند). اتوبان پاسداران همونطوری موند. خروجی یوسف اباد بدترین نمای شهری را دارد در حالیکه بیشترین تردد را دارد. خانه های شهرداری در شهرک ارم را چطور؟ خیابان طالقانی، مارالان و امامیه چیکار کردید؟ چرا ترمینال تبریز هر روز یه تصمیم را پذیرا هستش؟ بحث مترو یا ... خیابان عباسی اولین خیابان پرتردد شهر کدام مرحله هستش؟ پروژه آیسان چرا تمامی ندارد؟ ساماندهی گورستان ها چطور هستش؟ گورستان مارالان و ملک عباسی در بدترین وضعیت خود به سر میبرد. و هزاران مورد دیگر و بقولی بفرمایید کارهایی که نکردید را بگید!!!!!!!!!!!!

 • اطلاعاتی ها تو رو خدا به کسانیکه بد سابقه هستند صلاحیت ندهید نگذارید این فاسدان دوباره مدیریت شهری را به دستان نالایقشان بگیرند. سربازان گمنام آقا چشم امید هزاران رنجکش تبریزی به شماست. اجازه ندهید.

 • اگر من جای اعضای فعلیرشورآ بودم هیچوقت به خودم اجازه ثبت نام دوباره را نمی دادم.

 • طراحی سایت

  خیلی جالب بود ممنون

 • طراحی سایت

  ممنون از مطلب خوبتان

 • طراحی سایت

  ممنون واقعا جالب بود

 • بهرام

  دوستان سخنان برخی از شهروندان معقول که کیفیت اجناس خوب است، تنوع زیاد است، برخورد فروشندگان خوب است و... اما به چه قیمتی؟! ما اگه میخواهیم فرزندانمان در آینده راحت باشند باید کالای ایرانی بخریم...

 • حسین

  امیدوارم روحانی از اریکه قدرت بیفته

 • امیر

  سال سختی بود. سال سخت

 • ل

  سال خوب بود. حال کردم کلا

 • بایراق

  سلام-از مسلمانی به دور است که در مورد اشخاص گنگ سخن بگویندباید جرم افراد همانگونه که در دادگاه ثابت شده اعلام گردد در غیرآن خود این گونه گفتار دامن زدن به شایعه وخود فساد است والبته گناه

 • محمد حسین

  ایران نباید در این برهه کشور بزرگ مسلمان ترکیه را در مقابل حملات ناجوانمردانه کافران اروپایی تنها بگذارد . ما ملت ایران هر گز نباید ایام بد اقتصادی ایران را که با محاصره اقتصادی در دوران جنگ تحمیلی غربی ها و در راس اش آمریکا بر کشورمان اعمال شده بود و تنها رگ حیاتی اقتصادی کشور از طریق ترکیه و با کمک ترکیه به داد ایران رسید رو فراموش کنیم . هر چه باشد ترکیه کشور مسلمانی هست و با کشور ایران هم مرز هست و مشترکات بسیاری با ما دارد در چنین شرایطی پشت کردن به ترکیه کمال نامردی بشمار خواهد رفت

 • ستایش محمدیان

  ما با راهیان نور خیلی خوش گذشت به ما خیلی ممنون از زرحمتکشان این کارها

 • احمد

  خیلی عالی هست ماهم قراره بریم

 • حسن

  سلام-در سرشماری جدید جمعیت شهرهای و کل آذربایجان چقدر اعلام شده

 • سال فوق العاده هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ فرهنگی الکی مثلا وضع ملت خوبه خخخخخخخخخخ

 • محمد

  سال تاسف برای شورای شهر و شهرداری تبریز بود. سهم خواهان سهم خودشونو نگرفتن و هرجلسه تو شورا حاشیه ایجاد کردن. افرادی که سهم گرفتن هم خفه شده بودن. همین

 • سال سختی بود از هر لحاظ. کاش سال 96 بهتر باشه

آخرین اخبار