صفحه اصلی گفتگو

 • پای دردل یک شهروند برای تبریز 2018؛

  چرا رویداد کشورهای اسلامی را با تاریخ میلادی ثبت می کنند؟

  سوال ما اینجاست ایراد تقویم ما در چیست که رویداد پایتخت گردشگری کشورهای جهان اسلام با تاریخ میلادی عرضه می شود؟ اگر اشکال دارد خب بیایید این موضوع را در تلویزیون بحث کنیم ایراد تقویم ما مسلمانان که بر مبنای هجرت پیامبر اکرم (ص) در چیست؟

 • پژوهشگر و فعال اجتماعی:

  مردم تبریز مهندسی مجددی در انتخابات شورای شهر انجام دهند

  علی پناه پور، پژوهشگر و فعال اجتماعی در گفت‌وگو با تبریزبیدار می گوید که فساد و دستگیری‌های شورای شهر و شهرداری تبریز تلنگری برای مردم بود و باید مهندسی جدی و مجددی در این رابطه انجام دهند که این اعضای شورا با چه شعار و ادبیاتی وارد شورای شهر شده بودند و با چه وضعیتی از آن خارج شدند.

 • گپ و گفت نوروزی تبریزبیدار با ناصر هاشمی:

  میان پرده ای های دهه 60 از سریالهای آنچنانی امروزی بهتر بود

  هاشمی گفت: من فکر می کنم کارهای کوتاه یا به قول معروف میان پرده که بیشتر در دهه ۶۰ به صورت بی ریا و خالص وناب اجرا می شدند بهتر بودند تا سریالهای آنچنانی فعلی.

 • محمدباقر لطفی از عملکرد 3.5 ساله شورای شهر و دستگیری‌های آن می‌گوید

  تخلفاتی در قیمت‌گذاری پروژه پارک بزرگ تبریز رخ‌داده

  رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای شهر تبریز می‌گوید: دلیل افزایش تعداد کرسی‌های شورای شهر به ۲۱ نفر و تشکیل «اقلیت-اکثریت»، بعضاً منافع شهر تبریز را قربانی دوگانه «اقلیت-اکثریت» کرد.

 • در نشست «بررسی الگوهای گردشگرپذیری مردم تبریز» مطرح شد

  از «تورلیدرهای افتخاری» تا «تورلیدرهای صلواتی»!

  محمدرضا عیوضی، پژوهشگر حوزه گردشگری در گفتوگو با تبریز بیدار می گوید که ما تبریزی‌ها به‌ راحتی در مقابل غریبه‌ای که وارد شهرمان می‌شود، گارد می‌گیریم و نمی‌توانیم این افراد غریبه را به‌راحتی جذب نماییم.

 • علی نوای باغبان در گفت‌وگو با تبریزبیدار از بودجه شهرداری تبریز می‌گوید

  عدم تحقق اعتبارات بخش عمرانی 65 درصد است

  رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار، رقم 69 درصد تحقق بودجه امسال شهرداری را قابل‌قبول می‌داند، اما تأکید می‌کند: عملکرد بخش عمرانی مطلوب نبوده و قابل‌قبول نیست

 • یک فعال حوزه کارگری در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  سایه رقابت‌های فردی شورای شهر و شهرداری بر تبریز 2018!

  احد محمودی، در گفت وگوی تفصیلی خود با تبریزبیدار می گوید که تفاوت حداقل حقوق دریافتی کارگران و سبد هزینه خانوارها نشان‌ می دهد، خط فقر در بخش کارگری معنایی ندارد!

 • علیزاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  هیچ بمبی مثل خصوصی سازی کنونی صنایع را نابود نکرده است

  علیزاده می گوید: وجود ساختاری برای بررسی صلاحیت ها در انتخابات شورای شهر منطقی تر است.

 • در نشست «بررسی عوامل مؤثر بر فرهنگ و معماری گردشگری تبریز2018» مطرح شد

  با تداوم برخی اقدامات نه به تبریز ۲۰۱۸ که به تبریز ۲۰۸۸ هم نمی‌رسیم!

  کارشناس ارشد مرمت بناها و بافتهای تاریخی می گوید که تبریز زمانی در حوزه گردشگری تبریز ۲۰۱۸ موفق خواهد شد که یک محور تاریخی_فرهنگی برای خود تعریف نماید.

 • نقوی حسینی از دارایی صدها میلیارد تومانی وزرای دولت روحانی می‌گوید

  آخوندی باید استیضاح شده و سزای بی‌لیاقتی خود را ببیند

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با تبریزبیدار می‌گوید که اگر یک روز هم از عمر دولت روحانی باقی‌مانده باشد، آخوندی باید استیضاح شده و سزای این بی‌لیاقتی خودش را ببیند.

 • اصغر عابدزاده از مقایسه عملکرد شورای سوم-چهارم و نجفی-نوین می‌گوید؛

  با شهردار فعلی و سابق عقد اخوت دائمی نبسته‌ام

  اصغر عابدزاده در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار می‌گوید که در انتخاب شهرداران فعلی و سابق به آنان گفته‌ام که عقد اخوت دائمی باکسی نبسته‌ایم و رأی ما تا زمانی با شماست که وظیفه خود را به نحو احسنت انجام دهید.

 • انقلاب اسلامی به روایت محمد حسن عبدیزدانی؛

  رجوی مجری برنامه ها و یکی از مهره های ساواک در زندان بود

  در روزهایی که به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک می شویم به گفتگو با مبارزی نشسته ایم که در آستانه هشتاد سالگی چنان شیرین و دقیق خاطراتش را بازگو می کند که گویا اکنون در حال وقوع اند. مصاحبه ما با محمدحسن عبدیزدانی را در ادامه بخوانید.

 • گفتگو تبریزبیدار با حجت الاسلام احمدیان:

  اشرافی گری مسئولین فقرا را از دین خارج می کند

  در دوران ستم شاهی یک شعری در خصوص فاجعه مدرسه فیضیه قم سروده بودم که به خاطر همین شعر که در هریس میان مردم آن را خوانده بودم تحت تعقیب قرار گرفته و نهایتا دستگیر و مقداری شکنجه شدم و از بنده تعهد گرفتند که از این شعرها نباید بخوانی!

 • کلامی در گفتگو با تبریزبیدار:

  حقوق کارمندان کمیته امداد از کمک های مردمی پرداخت نمی شود

  مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار داشت: 63 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 111 هزار نفر مستمری بگیر کمیته امداد استان هستند.

 • نائبی در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  خط قرمز موسسه حمایت از مستمندان آبروی خانواده های نیازمند است

  معاون موسسه خيريه حمايت از مستمندان تبريز گفت: حدود 1800 خانواده تحت پوشش موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز قرار دارند که خوشبختانه کمک ما به آنان دو برابر سیستم دولتی است و ما ماهانه بدون هیچ سقفی، در تعداد نفرات خانواده نیازمند کمک می‌کنیم.

 • صریح و بی‌پرده با آقای رئیس؛

  روایت دبیری از رقم مالی تفهیم اتهام ۴ عضو شورای شهر

  شهرام دبیری در گفت‌وگو با تبریزبیدار، از میزان بالای رسانه‌ای شدن تخلفات اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز انتقاد کرده و رقم مالی تفهیم اتهام ۴ عضو شورای شهر تبریز در دادگاه را اعلام می‌دارد.

 • در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار مطرح شد؛

  روایت علی فخرآذر از ائتلاف‌های پولی تا سهم خواهی در شورای شهر

  علی فخرآذر در گفت‌وگو با تبریزبیدار از ائتلاف ها در انتخابات گوناگون می گوید و معتقد است این ائتلاف ها پولی هستند.

 • دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  رویه فرجی دانا همچنان در وزارت علوم ادامه دارد

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار، از به مناظره طلبیدن وزیر فرهنگ دولت یازدهم و لغو برنامه‌های تشک متبوع خود در دانشگاه‌ها می‌گوید.

 • در گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام حمیدی مطرح شد؛

  حذف معاونت فرهنگی شهرداری‌ها اقدامی غیرکارشناسی، غیرقانونی و سیاسی است

  معاونت فرهنگی شهرداری‌ها یکی از معاونت‌های مهم و اثرگذار شهرداری است که فعالیت‌های آن در سطح شهرداری‌های کلان‌شهرها و علی‌الخصوص تبریز بر کسی پوشیده نیست.

 • آجودان زاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  بخش بزرگ بودجه نظام سلامت در قالب «کارانه» به پزشکان پرداخت می‌شود

  علی آجودان زاده یکی از آن دست افرادی است که در تبریز شناخته‌شده است. وی علی‌رغم وجهه سیاسی و بدنه رأی قابل‌توجه در میان مردم، از محبوبیت اجتماعی در میان مردم تبریز برخوردار می‌باشد.

 • بازیکن جوان شاغل در روسیه در گفتگو با تبریزبیدار؛

  هیچ وقت دنبال دلال ها نرفتم

  یک بازیکن بومی از استانمان که در فوتبال روسیه مشغول است مهمان تحریریه تبریزبیدار بود و از تفاوت های فوتبال ایران و روسیه برایمان گفت. حسین داداش زاده که در تیم امید زسکامسکو روسیه مشغول بازی است و باتوجه به خدمت سربازی به ایران آمده تا به شکل سرباز بازیکن مشغول بازی شود.

 • در گفتگوی تفصیلی باتبریزبیدارمطرح شد؛

  مجازات سنگین سران فتنه در صورت محاکمه

  آیت الله مجتهد شبستری یکی از بزرگانی است که همواره پشتیبان نیروهای مومن و انقلابی در سطح استان بوده و رهبرانقلاب از وی به عنوان "نعمت و برکت برای استان و نیروهای انقلابی" یاد کرده اند.

 • یلدایی متفاوت با محرم عمی؛

  یلدایی متفاوت با محرم عمی

  یلدا در منطقه آذربایجان جایگاه و جلوه خاصی دارد و از طرفی نیز محرم محمدزاده(محرم عمی) بر فرهنگ و فولکلور آذربایجان شناخت لازم را دارا می باشد. تصمیم گرفتیم تا با توجه به محبوبیت محرم عمی و همچنین اهمیت شب یلدا در بین مردم میزبان این چهره دوست داشتنی باشیم.

 • حجت الاسلام خدیوی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت حوزه و دانشگاه برای پاسخ دادن به نیازهای آینده انقلاب ضروری است

  خدیوی هم به لحاظ مسئولیت کاری و هم به لحاظ تدریس همزمان در دانشگاه حرفهای زیادی در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه برای گفتن داشت.

 • حجت الاسلام همایونی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت مدنظر رهبرانقلاب فراموشی واقعیت های تاریخی نیست

  همایونی گفت: شبکه های ماهواره ای تشییع لندنی طوری تبلیغ می کنند که انگار وحدتی که رهبر انقلاب می گویند یعنی چشم پوشی بر واقعیت های تاریخی و تساهل و تسامح با کسانی که در حق اهل بیت(ع) ظلم کردند.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • صابر همجنس خودتان

  ارادتمند تبریز بیداریها

 • مهران تراختورچی

  کاش شورای نگهبان مشخص میکرد که طبق کدوم بند رییس جمهوری که هشت سال رییس جمهور بوده واجد شرایط برا ریاست جمهوری نیست

 • درود بر شرف نمایندگان راست گو و حق گو ، خدایش نمیامرزد قاچاقچان بزرگ کشور را که باعث عدم تولید و بیکاری و فقر و خودکشی و افسردگی و طلاق و ....شده اند

 • شهروند

  عجب این شورا کارهای بزرگی کرده واقعا که.!! از ماست که بر ماست

 • سلام و درود! با تشکر سایت خوبی دارید اخبارتان دارای ارزش خبری است و فقط منحصر به جنجال نیست. فرم سایت هم خوشایند است و جذابیت دارد. تنوع اخبار هم خوب است. موفق باشید.

 • بایدمواظب توطئه ها بود

 • شعار حمایت از تولیدداخلی چی شد ؟

 • مهدی

  این دسگیریها فقط در شورا نبوده بلکه در بدنه شهرداری و اطرافیان شهردار تیز بوده که به آن اشاره نمیشود.

 • علی

  کیفیت چمن خیلی خیلی بده فقط از عکس خوب دیده میشود

 • علی

  به نظر بنده عامل اصلی سقوط ماشین سازی رسانه ها هستند. چرا ؟ چون از بدو ورود ماشین سازی به لیگ برتر مخالف این تیم مردمی بودند و با تکرار شعارهزینه های میلیاردی شهرداری برای ماشین سازی چوب لای چرخ های این تیم محبوب می گذاشتن. رسانه ها به خصوص صدا و سیما که حامی اصلی تراکتورسازی هستند با حمایت های نابه جا از تراکتور( بدون در نظر گرفتن هزینه هایش که از بیت المال خرج می کند یا نه) در مسیر موفقیت ماشین سازی سنگ اندازی می کردند. من از سال 54 طرفدار تیم ماشین سازی هستم در طی این سال ها رسانه ای ندیده بودم که بر علیه ماشین سازی موضع بگیرد. اما در این سال های تنهایی تیم محبوب ماشین سازی و اوج گیری رقیب آن به کمک رسانه ها و مسولان ( که شعار پهلوان زنده را عشق است ) سر می دهند شاهد هجوم های نا جوانمردانه افراد به خصوصی در مورد تیم ماشین سازی هستیم. این افراد( آنهایی که بر علیه تیم مصاحبه می کنند و یا انهایی که برعلیه این تیم می نویسند) دوست ندارند ماشین سازی باشد وبه همین دلیل شهردار محترم را به حیف و میل بیت المال متهم می کنند. و ناجوانمردانه از ایشان می خواهند از حمایت تیم ماشین سازی دست بکشند. البته این افراد وابسته به تیم تراکتور هستن و از افراد سیاسی که می خواهند در مواقع رای گیری از حمایت تماشاگران آنها بهره مند شوند. ماشین سازی در این مقطع زمانی دشمنان زیادی دارد.خداوند به کسانی که می خواهند به این تیم مردمی کمک کنند عزت دهد کار خیر آنها در تاریخ ورزش شهر تبریز ثبت خواهد شد. و همجنین کار کثیف عده ای از افراد که نمی خواهند شناسنامه فوتبال تبریز یعنی ماشین سازی کبیر جان بگیرد نیز در تاریخ ورزش تبریز ثبت خواهد شد.خدا عمر طولانی به استادآقای ابراهیم افشار عطا نماید که بعد از سال ها هنوز هم ماشین سازی را از یاد نبرده . وقتی مقاله (نیم قرن زندگی با ماشین سازی ) ایشان را مطالعه کردم از خوشحالی گریه ام گرفت. ایشان حالا از تاریخ نویسان بزرگ ورزش کشور هستند .از ایشان می خواهم جواب این افراد یاوه گو را با قلم شیوایش بدهد.انشااللله

 • ایلقار

  اولا تسلیت به آذربایجان و شراکت ما در غم از دست رفته گان در حادثه جانگداز سیل و تبریک میگم به آذربایجان بخاطر برد تیم فوتبال تراختور!!! آذربایجان باشین ساغ اولسون و سون کدرین و باش بلان اولسون! حورمتلی وطنداشلاریم و بوتون باشآباش آذربایجانیم بیز سیزین کدریزده کدرلی و اوره آغریزدا بیر و دردلی و کدرلییگ" تانری یاردیمجیز اولسون وبیزده ألیمیزدن گئلن یاردیملاری % یئتیره جئیگ% سیزه سوز وئریرم یاشاسین آذربایجان تانری جانین ألدن وئرنلره رحمت ألئسین! دوم به آقای منصوریان تبریک میگم که تیم خوبی داشت و متشکرم از بازیکناش که هماهنگ نبودند...

 • یاشار

  پسر كو ندارد نشان از پدر تو بيگانه خوانش مخوانش پسر

 • سلام-استاندار وفرماندارآذرشهر و...به احترام مردم استعفاء دهند توجیه درست نیست ودر صورت اصرار بر حرف خود مجلس شورا هیئت تحقیق بفرستند

 • شرکت آرمانی پایا

  ممنون بابت سایت بسیار خوبتون

 • احد

  خدا خودش باید به ما و بچه هایمان رحم کنه با داشتن چنین مسولانی . وای به حال بچه های بدبخت خانواده های نیازمند.آخه اگه اون خانواده نیازمند پول داشت منت کادر بیمارستان دولتی را نمیکشید تورو خدا کمی هم خدا را بالای سرتان ببینین

 • مگر تولیدکنندگان خارجی درکشور خودشان پول آب و برق و کارگر وبیمه و مالیلت نمیپردازند؟ مضاف برا ینها هزینه حمل و .. اضافه تر هم میپردازند مشکل اینها نیستند برادر من.

 • سلام-اگر همان نفرات با انگیزه که باعث صعود تیم ماشین به لیگ برتر شدند حفظ می شد بدون شک نتیجه بهتر از این می شد

 • بایراق

  سلام-تلوزیون تهران زودتر از مسئولین ورسانه های منطقه آذربایجان در مورد دروغ بودن کشته شدن برخی به علت تماشای سیل اطلاع رسانی کرد مسیر عبور دور زدن غیر قانونی زیر پل مسدود نشده بود

 • یک کارشناس از تبریز

  مشکل اساسی واحدهای تولیدی بازاریابی در سطح جهانی و واردات مواد اولیه اساسی می باشد و تسهیلات بانکی تنها 10% مشکلات واحدهای مذکور می باشد

 • m

  ایشان دراکثر مناطق 10 و11 شهرداری تبریز را با اسپری های رنگارنگ مزین کرده اند ولی گوشی بدهکار نیست چون ایشان از جمله ... هستند.

آخرین اخبار