صفحه اصلی گفتگو

 • 100 دقیقه با زهرا ساعی؛

  برخی از عمق فاجعه خشکی دریاچه ارومیه غافل هستند

  زهرا ساعی یکی از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته با حضور در تحریریه تبریزبیدار پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران این پایگاه خبری در زمینه آخرین وضعیت اقتصادی و فرهنگی و سیاسی استان بود.

 • گفت‌وگو متفاوت با یک خیر مسجدساز؛

  عمل خیر در راه خدا هرگز باعث نقصان و کاهش دارایی نمی‌شود

  محمد نقی پور می‌گوید که انجام کارهای خیر باید از روی اعتقاد به آیات قرآنی و به فرمایشات خداوند باری‌تعالی ایمان داشته و هرگز نباید از این بترسد که انجام عمل خیر در راه خدا باعث نقصان و کاهش اموال می‌شود.

 • طراح موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است

  طراح و مبدع موزاییک سنگ‌های پارک مفاخر آذربایجان می گوید که وضعیت فعلی پارک مفاخر به مراتب بدتر از گذشته است و صرفاً به تمیز کردن شیشه‌ تابلوها، رنگ‌کاری ستون‌های بتنی با رنگ‌های آبی، سبز، صورتی به‌وسیله پمپ و کلیشه اکتفا کرده‌اند.

 • نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اولویت تبریز در کوتاه‌مدت، «تبریز ۲۰۱۸» است

  محمدحسین فرهنگی می گوید که اولویت شهر تبریز در بازه کوتاه‌مدت، رخداد «تبریز ۲۰۱۸» است و امیدواریم اقدامات گذشته استمرار یافته و کارهای جدیدی نیز انجام شود.

 • در گفتگو تبریزبیدار با فعال حوزه نشر مطرح شد؛

  «فرهنگ» و «توسعه فرهنگی» حلقه گمشده توسعه است

  تا مدتها واژه توسعه مقوله‌ای صرفا اقتصادی معنا می‌شد و کشورهای مختلف ، از جمله ایران ، تنها از این جنبه به آن توجه می‌کردند. یعنی پیشرفت اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و… تنها ملاک توسعه آن جامعه حساب می‌شد

 • گفتگو با مسئول یک موسسه آموزشی متفاوت در استان:

  امسال حداقل2 رتبه زیر 100 در کنکور خواهیم داشت

  فرضی گفت: رویکرد ما رسیدن به رویای پزشکی است که اکثرا به یک رویا برای دانش آموزان تبدیل شده است و این در شعارهای ما نیز موجود است تا آن را به هدف واقعی خود نیز تبدیل کنیم.

 • رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار؛

  چرخاندن گهواره و علم به بهانه‌های مختلف چه معنایی دارد؟!

  رئیس شورای هماهنگی هیئات مذهبی شهر تبریز می‌گوید که ما با آئین ها و برنامه های در چارچوب تعالیم اهل بیت(ع) مشکلی نداریم، بلکه مشکل و محل ایراد ما مسئله بدعت گذاری است

 • گفتگوی تبریزبیدار با مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی؛

  دو قلوهایی که از 4 سالگی در کیوکوشین فعالیت می کنند

  مربی دوقلوهای تکواندوکار آذربایجانی در گفتگو با تبریزبیدار می گوید که دوقلوها فعالیت خود را از چهار سالگی شروع کرده اند و اکنون بیش از 8 سال است که زیر نظر خودم در این رشته فعالیت می کنند.

 • گفت‌وگوی تفصیلی تبریزبیدار با نمایندگی شرکت هگزیس فرانسه در تبریز:

  کاورهای مقاوم خودرو؛ محافظی تمام‌عیار برای بدنه اتومبیل

  کاور بی رنگ و شفاف هگزیس به نام بادی فنس (Body Fance) هیچ اثری روی رنگ خودرو ندارد و شفافیت آن را دو برابر می کند. بزرگترین مزیت این کاورها این است که در صورت نیاز تیم تخصصی بدون آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو آن را خارج کند.

 • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  برای زباله شهری تبریز سالانه 150 میلیارد تومان هزینه می کنیم

  اصغری اظهار داشت: روزانه حدود 1200 تن زباله در شهر تبریز تولید می شود و سرانه تولید زباله برای هر شهروند 670 گرم است.

 • شهین باهر در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار؛

  برای پیشرفت تبریز از هیچ کاری دریغ نخواهم کرد

  شهین باهر در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال درخواست برنامه برای تصدی سمت شهرداری تبریز، تصریح کرد: بنده در راستای توسعه و پیشرفت شهر تبریز، از هرچه در توان دارم دریغ نخواهم کرد و اگر فضا برای خدمت رسانی و کمک به توسعه شهر تبریز مهیا باشد، یقین کنید که ذره ای مذایقه نخواهم کرد.

 • رتبه یک کنکور ریاضی در گفتگو با تبریزبیدار:

  می خواهم شرکتی شبیه مایکروسافت در ایران راه اندازی کنم

  دین پژوه اظهار داشت: علی رغم اصرار خانواده، از گوشی هوشمند استفاده نمی کنم و در هیچ یک از شبکه های اجتماعی عضو نیستم.

 • کریم صادق زاده در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  اگر 8 نفر به شهردار رای دهند، دوقطبی پدید می آید

  صادق زاده گفت: اعتقاد بنده این است که برای اعتلا و توسعه شهر تبریز 13 عضو شورای شهر با هم باشند و انشاالله شهردار و رئیس شورای شهر آینده با 13 رای انتخاب شود و هدفمان این است که شورای شهر سیاسی نشود، چراکه هر اندازه که شورای شهر به سمت سیاسی بودن و کار سیاسی حرکت کند، به همان میزان از اهداف اصلی خود به دور خواهد ماند.

 • دبیری در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار :

  شهردار آینده تبریز، توانمند و آشنا به مسائل شهرداری باشد

  دبیری گفت: بر اساس پیشنهاد من به منتخبین فرهیخته و پاکدست شورای پنجم این بود که با همکاری و تعامل شورایی 13 نفره تشکیل داده و انشالله بتوانیم در انتخاب هیئت رئیسه و شهردار همه 13 منتخب به صورت متحد رای داده و تلاش کنیم

 • صریح و شفاف با تنها بانوی شورای پنجم تبریز؛

  شورای شهر جولانگاه سیاسی کاری نیست

  منتخب مردم تبریز در شورای پنجم شهر تبریز می گوید:یقین کنید که شورای شهر و مسائل شهری جولانگاه سیاست نیست و محل کار کارشناسی و تولید فکر برای حل مشکلات شهری و مدیریت شهری بهتر است.

 • جوانپور در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  دانشگاه های دولتی 8 برابر گرانتر از دانشگاه آزاد برای دانشجو هزینه می کنند

  جوانپور اظهار داشت: سرانه بودجه ای که دولت برای هر دانشجو در دانشگاه‌های دولتی پرداخت می‌کند 8 برابر میزان شهریه‌ای است که دانشگاه آزاد از دانشجویان دریافت می‌کند. یعنی آنها با پول نفت 8 برابر گران تر دانشگاه‌ها را اداره می‌کنند.

 • بابایی اقدم در گفتگو تفصیلی با تبریزبیدار:

  بزرگترین مشکل ادوار گذشته شورای شهر تبریز تقسیم بندی گروهی و جناحی بوده است

  بابایی اقدم اظهار داشت: بزرگترین مشکلی که ما در ادوار پیشین شورای شهر تبریز شاهد بودیم، همین تقسیم بندی های جناحی و گروهی است.

 • زین العابدین در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  اگر 2030 الزام آور نیست چه ضرورتی به تطبیق سیاست های آموزشی با سند مغایر با ارزشهای کشور است؟

  برای بررسی سند 2030 به سراغ یکی از فعالین عرصه تربیتی کشور رفتیم. مسعود زین العابدین که معاون برنامه‌سازی و توسعه‌ی شبکه‌ اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان کشور است از مدت ها قبل نسبت به امضا و اجرای این سند از سوی دولت هشدار داده بود.

 • اکبرنژاد در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  اگر اتفاقی افتاد مسئولیت آن بر عهده شهردار و زعمای شوراست

  اکبر نژاد اظهار داشت: تاریخ قضاوت درستی در این باره خواهد داشت و ما نمی‌خواهیم بگوییم که در این 4 سال کار مثبتی انجام نشده است، حتی از کارهای مثبت آنها قدردانی می نماییم . اگر در شورای شهر و شهرداری این اتفاقات رخ داده است شاید بیشترین مسئولیت بروز آن بر عهده آقای شهردار و زعمای شورا است.

 • در نشست بررسی عدالت شهری در بستر شورای شهر تبریز مطرح شد(1)؛

  جعفری آذر: قانون درآمد هر منطقه برا خودش شهر را تکه تکه کرد

  در آستانه انتخابات شورای شهر در نشستی با حضور سه تن از کارشناسان رسانه ای و اجتماعی تبریز، به راهکارهای ایجاد عدالت در بستر شورای شهر پرداختیم.

 • کاندیدای شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار؛

  تبریز2018 به برنامه ریزی جهادی و انقلابی نیاز دارد

  غلامرضا اقبالی گفت: آنهایی که در انتخابات هزینه های چند صد میلیونی می کنند، این هزینه ها را چطور جبران خواهند کرد چرا رسانه ها به این موضوع واکنش نشان نمی دهند، سکوت رسانه ها در این مورد خیانت است.

 • محرم محمد زاده در گفتگو تفصیلی با تبریزبیدار:

  کدام هتلها و زیر ساخت ها را برای تبریز 2018 آماده کرده اند

  محمد زاده گفت: کدام هتلها وزیر ساخت ها را برای تبریز 2018 آماده کرده اند.چه اقداماتی در حاشیه ی شهر انجام داده اند یک سال بعد این حرکت در باکو انجام خواهد گرفت به نظر شما اگر توریستی بیاد و دست به مقایسه بزند این برازنده ی شهر تبریز خواهد شد؟ قطعا نه.

 • محمد ایرجیان در گفتگو تفصیلی با تبریزبیدار:

  ورود افراد متخصص و متعهد به شورای شهر در این وضعیت ضروری است

  ایرجیان گفت: متاسفانه آسیب های اجتماعی و مشکلات روحی و روانی روز به روز در جامعه در حال افزایش است که بیکاری و رکود اقتصادی، کاهش تفریحات سالم از جمله دلایل بروز این مشکلات است لذا ورود افراد متخصص و متعهد به شورای شهر در این وضعیت ضروری است.

 • اسرافیل بالایی در گفتگو با تفصیلی با تبریزبیدار:

  برای تبریز 2018 می‌توانستیم قوی‌تر از این عمل کنیم

  بالایی اظهار داشت: برای تبریز 2018 می‌توانستیم قوی‌تر از این عمل کنیم و هرچند زمانمان کم است اما با برنامه ریزی می‌شود وقت سپری شده را جبران کرد و مطمئن هستم که اگر خوب جلو رویم نه تنها تهدیدی نخواهد بود بلکه 2018 فرصتی برای ما خواهد بود.

 • صادق نجفی در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  برخی رفتارهای پوپولیستی و غلطی را در پیش گرفته اند

  شهردار تبریز در گفتوگوی تفصیلی خود با تبریزبیدار، از بدترین خاطره خود در دوران مدیریت شهری و نحوه همکاری با شورای چهارم شهر تبریز می گوید.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • محمد
  با تسهیلات 20 درصدی واحد صنعتی سرپا نمی‌‌ماند

  باتعیین مالیاتهای کمرشکن چطور؟

 • بهرام
  هوای تبریز ناسالم برای گروههای حساس

  خوب این آمار حالا مسئولین چه اقداماتی انجام داده اند؟! ما فقط داریم صحبت میکنیم عمل نداریم... (طرح ترافیک اجرا شد؟ نه... فرهنگ سازی در زمینه استفاده از مترو و وسایل عموی شد؟ نه... و...)

 • کامران
  سراب وعده با بازه زمانی یک ساله

  با سلام. آقای خدابخش استاندار جدید(اهل اردبیل!) اگر ساکن سهند بودند و در این برف و بوران یکبار مسیر پرتردد خطرناک را طی می کردند حتما بازه زمانی کمتری را پیشنهاد می کردند. و مردم آگاه شده اند و دولت تدبیر و امید را شناخته اند که دولت سرمایه دارها است افرادی از جنس سرمایه داران نه از جنس مردم طبقه متوسط و پایین ... تلاش اینها بر این است که زمان انتخابات ریاست جمهوری این اقدام را انجام دهند تا بتوانند برای اطلاحاتیای آتی رای بیاورند اما مردم آگاه هستند و به فردی رای خواهند داد که از جنس مردم باشد...

 • سعید
  اینجا آخرین ایستگاه زندگی است!

  خیلی مصاحبه خوب و اثربخشی بود از خبرنگار محترم خیلی ممنون . واقعا تا بحال اصلا به همچین آدمهایی فکر نکرده بودم . عجب انسانهای با شرافتی هستن دم همشون گرم

 • بهرام
  تشدید آلودگی هوای تبریز در وضعیت ناسالم

  تا زمانی که طرح زوج و فردی اجرا نشود همین سر و همین سودا خواهد بود. بیماریهای گوناگون نتیجه همین آلودگی هوا می باشد.

 • تا چه اندازه نسبت به رفع معضل حاشیه‌نشینی تبریز امیدوارید؟

  این خانه های جدید ساخته بشن خیلی خوب میشه. برا حاشیه نشین ها خوب میشه انصافا

 • rezayi
 • همشهری
  پلمپ مغازه های تعمیرگاه ماشین در خیابان سعدی تبریز بدون اطلاع قبلی!

  سلام. مسئولین تبریز بیدار خواهشا و خواهشا و باز خواهشا از تعمیرگاه های غیرمجاز خیابان های عباسی(سیلاب قوشخانه، ملازینال، یوسف آباد، شهدا، آخر عباسی) و خیابان طالقانی، امامیه، حیدرآباد خبری تهیه شود و در اختیار مسئولین شهر بخصوص شهردار محترم قرار داده شود. یه پیشنهاد به عنوان شهروند دارم: اگر آقای شهردار دستور پلمپ تعمیرگاه های فردی را بدهند و بجای چندین تعمیرکار در کاراژهای تخصصی فعالیت کنند. هم میزان ترافیک خیابان ها کمتر می شود و هم فرهنگ شهروندی در مناطق فوق الذکر رعایت میشود.

 • 958
  تا چه اندازه نسبت به رفع معضل حاشیه‌نشینی تبریز امیدوارید؟

  جواب تا هیچ اندازه اینها همه اش سرگرمی وشعار است

 • پیمان
  سریال وعدهای مزخرف پنداران مسکن مهر برای جاده تبریز-سهند!

  انگاری تو این دولت کسی گوش شنوا نداره، هر بار که از این جاده صحبت میشه حالم بد میشه، خسته شدم از این حرفهای تکراری مسئولان، هر کسی میاد فقط میگه طول جاده چقدره، چقدر طول می کشه، یکی نمیگه آقا داریم تمومش میکینم، 8 سال دروغ و فریب و آرزوی مرگ برای ما سهند نشینان

آخرین اخبار