صفحه اصلی گفتگو

 • دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار:

  رویه فرجی دانا همچنان در وزارت علوم ادامه دارد

  دبیر جامعه اسلامی دانشجویان کشور در گفت‌وگوی تفصیلی با تبریزبیدار، از به مناظره طلبیدن وزیر فرهنگ دولت یازدهم و لغو برنامه‌های تشک متبوع خود در دانشگاه‌ها می‌گوید.

 • در گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام حمیدی مطرح شد؛

  حذف معاونت فرهنگی شهرداری‌ها اقدامی غیرکارشناسی، غیرقانونی و سیاسی است

  معاونت فرهنگی شهرداری‌ها یکی از معاونت‌های مهم و اثرگذار شهرداری است که فعالیت‌های آن در سطح شهرداری‌های کلان‌شهرها و علی‌الخصوص تبریز بر کسی پوشیده نیست.

 • آجودان زاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  بخش بزرگ بودجه نظام سلامت در قالب «کارانه» به پزشکان پرداخت می‌شود

  علی آجودان زاده یکی از آن دست افرادی است که در تبریز شناخته‌شده است. وی علی‌رغم وجهه سیاسی و بدنه رأی قابل‌توجه در میان مردم، از محبوبیت اجتماعی در میان مردم تبریز برخوردار می‌باشد.

 • بازیکن جوان شاغل در روسیه در گفتگو با تبریزبیدار؛

  هیچ وقت دنبال دلال ها نرفتم

  یک بازیکن بومی از استانمان که در فوتبال روسیه مشغول است مهمان تحریریه تبریزبیدار بود و از تفاوت های فوتبال ایران و روسیه برایمان گفت. حسین داداش زاده که در تیم امید زسکامسکو روسیه مشغول بازی است و باتوجه به خدمت سربازی به ایران آمده تا به شکل سرباز بازیکن مشغول بازی شود.

 • در گفتگوی تفصیلی باتبریزبیدارمطرح شد؛

  مجازات سنگین سران فتنه در صورت محاکمه

  آیت الله مجتهد شبستری یکی از بزرگانی است که همواره پشتیبان نیروهای مومن و انقلابی در سطح استان بوده و رهبرانقلاب از وی به عنوان "نعمت و برکت برای استان و نیروهای انقلابی" یاد کرده اند.

 • یلدایی متفاوت با محرم عمی؛

  یلدایی متفاوت با محرم عمی

  یلدا در منطقه آذربایجان جایگاه و جلوه خاصی دارد و از طرفی نیز محرم محمدزاده(محرم عمی) بر فرهنگ و فولکلور آذربایجان شناخت لازم را دارا می باشد. تصمیم گرفتیم تا با توجه به محبوبیت محرم عمی و همچنین اهمیت شب یلدا در بین مردم میزبان این چهره دوست داشتنی باشیم.

 • حجت الاسلام خدیوی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت حوزه و دانشگاه برای پاسخ دادن به نیازهای آینده انقلاب ضروری است

  خدیوی هم به لحاظ مسئولیت کاری و هم به لحاظ تدریس همزمان در دانشگاه حرفهای زیادی در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه برای گفتن داشت.

 • حجت الاسلام همایونی در گفتگو با تبریزبیدار:

  وحدت مدنظر رهبرانقلاب فراموشی واقعیت های تاریخی نیست

  همایونی گفت: شبکه های ماهواره ای تشییع لندنی طوری تبلیغ می کنند که انگار وحدتی که رهبر انقلاب می گویند یعنی چشم پوشی بر واقعیت های تاریخی و تساهل و تسامح با کسانی که در حق اهل بیت(ع) ظلم کردند.

 • صریح و صمیمی با عضو شورای شهر تبریز؛

  ناگفته های مدبر از شکاف در اقلیت شورا و نحوه مدیریت شهری

  جعفر مدبر از آن دست افرادی است که در بین شهروندان به دلسوزی و انجام کارهای جمعی شهره می باشد و اکثریت مردم تبریز او را به خاطر فعالیت های تشکیلاتی اش در مسجد شعبان می شناسند. او نیز همچون 20 عضو دیگر شورای شهر موافقان و مخالفانی دارد.

 • در بازدید بیمقدار از تحریریه تبریزبیدار مطرح شد؛

  مدیریت مس ایران برای توسعه سونگون راغب نبود

  شهاب الدین بیمقدار از جمله چهره هایی است که با سابقه نمایندگی در دهه اول انقلاب در آوردگاه انتخابات مجلس دهم برای بار سوم کرسی نمایندگی مردم را کسب کرد و گفتگو با وی حاوی نکات جالبی است.

 • 100 دقیقه با محمداسماعیل سعیدی؛

  100 دقیقه با محمداسماعیل سعیدی

  محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی می باشد و بسیاری او را به رک بودن و صراحت لهجه می شناسند. منتقد عملکرد دولت است و معتقد است مسئولان باید به فکر قشر محروم جامعه باشند.

 • معاون شرکت آب و فاضلاب استان در گفتگو با تبریزبیدار:

  حفاری های مجدد به دلیل آسیب دیدیگی شبکه در مسیرگشایی صورت می گیرد

  وضعیت نابسمان فاضلاب شهر تبریز در برخی مناطق و ناهماهنگی در حفاری معابر شهری باعث شد تا برای پیگیری مطالبات شهری مردم به سراغ مسئولین شرکت آب و فاضلاب برویم.

 • گفتگو با مدیرعامل بنیاد مصلی تبریز؛

  آقای مسئول گفت تا کنون به ارگ نیامده بودم!!

  حجت الاسلام محمدی در گفتگو با تبریزبیدار آخرین وضعیت ارگ تبریز را شرح داد.

 • پژوهشگر مسائل اجتماعی در گفتگو با تبریزبیدار؛

  مسائل جنسی متاسفانه جزءسوژه‌های سرگرمی مردم ایران است

  خواجه‌ای معتقد است که نارضایتی جنسی فراگیر در جامعه ما در کنار خشم و نفرت از زورگویی مردان و تجاوز به حریم دیگران باعث شده است نظارت اجتماعی شکل گیرد که خلاف‌کاران هیچ‌جا در امان نباشند.

 • استاد علوم سیاسی دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

  نظر ترامپ در برجام بر انتخابات ایران تأثیرگذار است

  استاد علوم سیاسی دانشگاه تبریز گفت: نظر ترامپ در مورد برجام تأثیرگذار است و اگر نظر مساعدی در قبال این موضوع اتخاذ کند، بر فضای انتخابات آینده ریاست جمهوری ایران تأثیری نخواهد داشت ولی در صورت تصمیمی خلاف برجام اتخاذ شود، احتمال تأثیرگذاری بسیار زیاد است

 • ‎رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر تبریز:‏

  چمنی: شورای شهر محل بده بستان نیست

  ‎چمنی متذکر شد :شورای شهر محل بده و بستان نیست و رفتار هیچ فردی از نگاه مراجع قانوني و نظارتی در ‏امان نخواهد ماند و با كلمات بازی كرده وبا لفافه سخن گفتن باعث عدم پيشرفت و توسعه ي شهر تبريز خواهد شد.‏

 • بابایی اقدم در گفتگو با تبریزبیدار؛

  برخی اعضای شورا نگران پایگاه رأی خود هستند

  فریدون بابایی اقدم گفت: حذف این بخش‌ها از محدوده شهر تبریز بر اساس ماده 4 قانون مدنی که بر عدم عطف ما سبق قوانین صحه می‌گذارد، اقدامی غیرقانونی است و ما بر اساس قانون اساسی در صورت هرگونه تظلمی نسبت به مردم و منافع مردمی، از شورای عالی شهرسازی و معماری شکایت خواهیم کرد و بنده پیگیر آن هستم.

 • نخبه تبریزی از بی توجهی های مسئولین می گوید؛

  چرا اتاق فکری در سازمان ها و ارگان ها برای مقابله با آسیب های اجتماعی نیست؟

  ولی زاده گفت: چگونه است که الان تمام کشورهای پیشرفته با استفاده از مشاوران جامعه شناس و آسیب شناس در کنار مدیران ارشد و تاثیر گذار توانسته اند از راهکارهای آنان استفاده کرده و بهره ببرند و در کشورمان چنین کارهایی صورت نمی گیرد؟

 • گفتگویی جالب با خادمی متفاوت برای اهل بیت(ع)؛

  دوست دارم فقط سرباز سایبری اهل بیت باشم

  پیوند زدن و اطلاع رسانی از وضعیت هیأت های تبریز با ابزار اطلاع رسانی جدید شاید به فکر هر جوان نرسد. اما در گوشه از این شهرجوانی زندگی میکند که تمام ایام هفته را به اطلاع رسانی در خصوص هیئت ها پرشور و گمنام این شهر فکر می کند.

 • روایت بیگی از واکنش جبارزاده به دستگیری های شورای شهر:

  فساد شورای شهر تبریز به «آینه دق» و مایه ننگ تبدیل شد

  قضایای اخیر شورای شهر و شهرداری تبریز و همچنین برخی مباحث مطرح شده از سوی مدیران فعلی در خصوص مدیریت سابق استان، تبریزبیدار را برآن داشت تا گفتگویی را با عضو کمیسیون شوراهای مجلس و نماینده مردم تبریز ترتیب دهد.

 • پای درد و دل یک تولید کننده بومی

  وضعیت تولید هرروز بدتر می شود

  کارخانه محصولات لبنی حیدربابای تبریز یکی از بزرگترین و مدرن ترین کارخانجات لبنی کشور که در محل شهرک شهید سلیمی واقع شده است. مشکلات اخیر رکود در کارخانه ها و حمایت دولت از تولید داخلی باعث شد تا گفتگویی صمیمی و صریح با شمسعلیزاده رئیس این کارخانه داشته باشیم.

 • گفتگوی متفاوت با فنی ترین بازیکن آسیا؛

  فنی ترین بازیکن آسیا: آرزویم بازگشت به تراکتور است

  مهرداد یگانه، بازیکن سابق تیم تراکتور سازی و فنی ترین بازیکن آسیا که در رده های مختلف تیم ملی بازی کرده است با حضور در دفتر تبریز بیدار در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد.

 • گفتگوی تبریزبیدار با مسئول فروشگاه حجاب یاس

  خانواده ها در بحث حجاب در رودربایستی قرار دارند

  بررسی مسئله حجاب تنها از بعد اجتماعی و نظری نباید مورد بررسی قرار گیرد. در گوشه ای از تبریز افرادی با آوردن این مسئله در میدان رقابت حرکتی فرهنگی اقتصادی آغاز کرده است. در همین زمینه با مسئول فروشگاه خانه حجاب به گفتگو نشستیم و از نزدیک از چند و چون فروشگاه ویژه حجاب و عفاف یاس قرار گرفتیم.

 • مدیرعامل سازمان گلزارشهدا از طرح یکسان سازی قبور شهدا می گوید

  جلالی: منتقدین یک بار نیامدند تا ابهاماتشان برطرف شود

  فرخ جلالی گفت: بدون صحبت با بنده و با سر و صدای فراوان در روزنامه ها و رسانه ها علیه من مطلب نوشتند و تا قبل از شما کسی نیامده این مسئله را به این صراحت بپرسد.

 • گفتگوی متفاوت با کارآفرین تبریزی؛

  مردم با حمایت از تولید داخل به جوانان خودشان شغل ایجاد نمایند

  راشد احمدی نژاد از آن دسته از جوانان تبریزی است که با حمایت بسیج سازندگی و عزم راسخ خود توانسته است دست به کارافرینی بزند و علاوه بر خود و خانواده اش بتواند 3 نفر دیگر را هم مشغول به کار نماید.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار