صفحه اصلی شبکه های اجتماعی

 • عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

  عدم پذیرش ضامن در بانک به دلیل بالا بودن سن ضامن غیرقانونی است

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تسهیل شرایط ارائه وام های خرد گفت:عدم پذیرش ضامن در بانک به دلیل بالا بودن سن ضامن غیرقانونی است.

 • کارشناس مسائل قفقاز و غرب آسیا مطرح کرد:

  انفجارهای ترکیه پازلی در مسیر ساخت امنیت اسرائیل یهودی

  ‏آمریکا مایل است یک ‏اسرائیل جدید بین سه کشور مهم ترکیه، ‏ایران و ‏عراق ایجاد کند تا امنیت اسرائیل ‏یهودی تامین شود.

 • مهدی نعلبندی نوشت:

  فرهنگ را نمی شود زیر رادیکال سیاست تعریف کرد

  هنر مند در "جناح" نمی گنجد. افق هنرمند فراتر و فراخ تر از افق دید اهل سیاست - حتی سیاست ورزان آگاه و تیک اندیش- است و ورودش به ساحت سیاست از جنس فیلسوف شاهی افلاطون خواهد بود.

 • محسن هادی نوشت

  صف فرودگاه و سفرهای خارجی مدیران!

  محسن هادی فعال فرهنگی تبریزی در تازه ترین مطلبی که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده به سفر خارجی برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر واکنش نشان داده است.

 • مسعود صدر محمدی نوشت:

  دولت راستگویان و ایجاد شغل برای چینی ها

  دولت قبل شغل زیاد ایجاد کرد اما برای چینیها و کره ای‌ها! احتمالا این حجم مراودات اقتصادی یک حرکت گازنبری است که قالیباف به پرزیدنت یاد داده تا چینی ها را فیتیله پیچ کند!

 • واقعیات اجتماعی مهم تر از برجام

  چرا این بار کسی از خوشحالی به خیابان نیامد؟

  واقعیات برجام امروز به خوبی به مردم نشان داده که در ازای از بین بردن ده تن اورانیوم غنی شده، بتن ریختن در راکتور اراک، از بین بردن چند هزار سانتریفیوژ، صدور مجوز بازرسی های بی سابقه برای آژانس و ... قیمت دلار حتی ۲۰۰ تومان هم ریزش ندارد و سقوط بورس ادامه دار است و دقیقا درس گرفتن از همین واقعیات اجتماعی تلخ و تحقیر کننده است که می تواند باعث جهش تاریخی یک ملت شود.

 • نقض رسمی برجام؛

  سکوتِ مجلس، پایکوبی دولت

  با این حال، مجلس شورای اسلامی علیرغم مصوبه ای که درباره برجام داشته و تاکیدی که رهبر معظم انقلاب در پذیرش مشروط برجام بر بخشهایی از این مصوبه کرده اند، در برابر نقض رسمی و صریح برجام از طرف امریکا کاملا سکوت نموده و حتی از اعتراضی لفظی به اعمال تحریمهای جدید هم، خودداری کرده است.

 • مسعود صدر نوشت؛

  بلاهت میلیونر زادگی و منطق سرمایه داری در گران شدن بلیط هواپیما

  اگر صحبت ادامه می یافت کار به زد و خورد می‌کشید. لعنت به تفرعن سرمایه داری. الان میفهمم چرا هر چند وقت یکباری که سوار هواپیما می‌شوم حالم خراب میشود!

 • مازیار بیژنی نوشت

  تصاویر دلخراش برای طرفداران مک دونالد!

  تصاویری تکان دهنده و دلخراش که دلهای نرم و نازک طرفداران مک دونالد و عاشقان کی اف سی را می لرزاند.

 • رضا شیبانی نوشت:

  تبهکارانی چون جلال آل احمد و شریعتی ....؟!

  ما زنده ایم؛ حتی اگر گرسنه...ما خاک می خوریم اما خاک نمی دهیم.

 • محسن هادی بازنشر داد

  بگذار این «سالهای حرام» بگذرد!...

  محسن هادی از فعالین فرهنگی تبریز با باز نشر نوشته ای از دکتر شریعتی در صفحه اجتماعی اش به اعدام شیخ نمر واکنش نشان داد.

 • صدر محمدی نوشت؛

  معمای معنای مشروطه!

  معنای یک کلمه چقدر می تواند تغییر پیدا کند! فهمی که شیخ فضل الله تا سید طباطبایی، میرزا ملکم خان تا طالبوف، میرزا مجتهد تبریز تا شیخ نجفی اصفهان، و مجاهد قفقازی تا مردم ساده کردستانی از کلمه "مشروطه" داشته اند چقدر می تواند متفاوت باشد!

 • مهدی نعلبندی نوشت

  یا منصور امت ! دور نباشد نقاب انداختن ذوالفقار از حجاز

  مهدی نعلبندی فعال فرهتگی تبریز با نوشته ای زیبا به شهادت شیخ نمر توسط دژخیمان سعودی واکنش نشان داد.

 • تکذیب زخمی شدن در عراق؛

  خبرهای حسینی بای در مورد ابوعزرائیل

  محمد رضا حسینی بای در آخرین پست خود در صفحه اجتماعی خود خبر زخکی شدن خود را تکذیب و خبرهایی در مورد ابوعزائیل داد.

 • متن پر رنگ اعطای یک نشان؛

  دور باد از تبریز، چنین ناجوانمردانگی!

  هنوز چله‌ی شهدای مظلوم و بی‌کس نارداران تمام نشده، که مردانِ «جمهوری اسلامی» چنین فرش قرمز می‌اندازند پیشِ پای وزیرِ همان دولتی که دوستدارانِ «جمهوری اسلامی» را در منگنه قرار داده.

 • قصه ی روا و رها

  روا از مرگ نجات پیدا کرده اما همچنان نه استقلال دارد و نه جایی در مرکز. در تدفین پریا تنها «بابا» از مسئولان مرکز و بهزیستی شرکت کرده است.

 • در سوگ هنرمند فقید تبریزی؛

  گوله گوله یعقوب جان!

  یعقوب مردم را خنداندی و گریان گذاشتی ام ؟!

 • امیرحسین ثابتی نوشت؛

  معمای دولت های تکنوکرات و " نفت مفت!"

  امیر حسین ثابتی به کاهش قیمت نفت در این روزها واکنش نشان داد

 • عکس / 32 کارگر دریک چاه نفت سوختند

  محسن هادی در صفحه اجتماعی خود با انتشار عکسی به حادثه کشته شدن 32 کارگر در جمهوری آذربایجان واکنش نشان داد.

 • اصغر فردی در حاشية قتال مردم شيعه نارداران نوشت:

  ... دو بار جَستي علی اف

  اين بار نيز نيروهاي نظامي جمهوري موسوم به آذربايجان كه براي استخلاص اراضي غصب‌شدة خود جسارت مقابله با ضعيف‌ترين كشور دنيا را ندارد، به جاي قدرت‌نمائي در مقابل اشغالگران خاك كشور و نواميس مردم، يك مشت مردم بي‌دفاع را مورد يورش و تيرباران‌ قرار داد.

 • شیبانی نوشت:

  پلوراریسم که می گویند یعنی همین....؟!

  از تسبیح مسلمانی بگیر تا سنگ شانس بودایی و نشان بخت چینی و نماد شیطان پرستی و نشان قلب عشق و انگشتر عقیق چشم حسود سوراخ کن و ... در این بساط پیدا می شود.

 • واکنش شیبانی به شعر عجیب یغما گلرویی:

  هرکس دهانش بوی شراب داد ، آزادیخواه است!

  رضا شیبانی نوشت: علاقه ی سمپاتیک یغما گلرویی به شراب و شامپاین و پاریس چه ریشه ای دارد خدا می داند. اما این کشش به گواهی دل نوشته های عوام پسند یغما ، صرفا کششی میخانه ای است و نه یک پیوستگی معرفت شناختی.

 • واکنش یکی از فعالین فرهنگی تبریز به توهین گوناز؛

  آذربایجان زبانش را تا حدود زیادی مدیون اهل بیت است

  اگر آذربایجان را در ایران به زبان ترکی میشناسند، زبان ترکی را هم به نوحه‌ها و عزاداری‌های بی‌نظیرش میشناسند! حتی این ابله نمیتواند بفهمد که آذبایجان زبانش را هم تا حدود زیادی مدیون اهل بیت است

 • صدر محمدی نوشت؛

  بیماری توهین در دانشگاه عمومی مملکت

  قضیه اهانت به به یک بخش وسیع از ملت تنها یک جنبه از مساله برنامه ‏فیتیله ‬است. به نظر من جنبه ای که خیلی مهمتر است سویه و سطحی است که "دانشگاه عمومی" مملکت به آن مبتلا شده است!

 • گذری دوباره بر تصویب برجام در مجلس؛

  اصولگرایی با مدیریت اصلاح طلبانه

  باید در نظر بگیریم اگر ریشه لاریجانی اصولگرایی است، اما روند مدیریتی او در مجلس اصلاح‌طلبانه است

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • سپیده
  بازی مار و پله در خیابان‌های تبریز

  چه تبریز 2018 شما برید همین نخجوان که دهی بزرگ بود ببینید چه خبره... باید با این چاله ها برن به استقبال تبریز 2018...

 • حسین
  28 کشته و زخمی در واژگونی اتوبوس در اتوبان تبریز- زنجان+ عکس

  سخن بزرگان: اصلا نگران نباشید چون همه سرنشینان هواپیما بیمه بودن... (عباس آخوندی)

 • رضاییان
 • راد
  یهودیِ مخفی در جمهوری اسلامی!

  برادرعزیز، بصیرت موهبتی است که نصیب هرکسی نمی شود ماهم هرچه فریاد می زنیم که به هرکسی اعتماد نکنید ، ازهر نوشته ای عکس گرفته وپخش نکنید درمعرفی مشاهیر دقت فوق العاده به خرج دهید وتمدن سازی سالم اسلامی مترقی راجدی بگیرید اما کو گوش شنوا ؟

 • بیکاری در ارس وجود ندارد

  زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

 • مهدی
  کارخانه ماشین سازی طبق قانون باید در اختیار شستا قرار گیرد

  چشممون روشن !!بالاخره بعد یکسال دوباره به فکر ماشین سازی افتادید ! عالیجنابان شرم وحیا هم خوبه ! خداییش اصلا" ماشین سازی رو می شناسید ! از اوضاع واحوالش خبر دارید ! یقینا" در سالی که گذشت هیچ خبری از این شرکت وکارگران مفلوکش ندارید ! عزیزان اگه کاری نمی تونید بکنید هیزم بیار معرکه نباشید!!! 14 ساله در سایه درایت شما وامثال شما شرکت در بلاتکلیفی وخراب شدنه ! چه سرمایه ها که هدر نرفته !کارگران در این مدت چه خون ودل ها نخورده اند ! خانواده ها که از هم نپاشیده اند ! تورو خدا از دور شعار ندین !بیرون گودفریاد لنگش کن نزنید ! شما مسئولید ! وظیفه اصلی شما سرزدن ورسیدگی از نزدیک به مسایل حوزه انتخابی هست ! مشکل رو قبل از سرطانی شدن بایست حل کرد !!! چقدر این دست واون دست میفرمایید !وشعار میدید

 • رضا
  «معناي عشق» در پنجم دبستان!

  عشق پاك یعنی چه ؟ عشق خالص و محبت پاک یعنی کسی را برای خودش دوست داشتن : این یک تعریف بسیار کلی و گنگ و بی محک است زیرا معلوم نیست که خود ھر کسی چیست که آن خود را دوست داشته باشیم . آیا خود ھر کسی را برای خودش دوست داشتن یعنی مرید امیال او بودن ؟ اگر عاشق خالص به این معنا باشد دارای چه حق و ارزشی است ؟ زیرا ھر کسی آرزوئی جز این ندارد که کسی را بیابد تا مرید خواسته ھایش شود و ھمه امیال و آرزوھایش را برآورده نماید . این آرمان ھمه افراد بشری می باشد و منشأ ھمه تزویر و فریبکاریھاست پس نمی تواند امری بر حق باشد و بلکه ناحق ترین میل بشر میباشد .و لذا ھمه با ھزاران نمایش و ترفند در صدد ھستند که کسی را عاشق بر خود نمایند و برده امیال خود سازند و لذا ادعای عشق خود بخود برانگیزنده چنین توقعی در معشوق است که : اگر راست می گوئی چرا خواسته ھایم را ارضاء نمی کنی و از من توقع داری ؟ عشق مظھر اشد نیاز است و لذا مدعی عشق در واقع می گوید که : لطفاً بمن توجّه کن ،مرا بپرست و امیالم را ارضاء نما و فقط تو می توانی مرا خوشبخت کنی ! این حرف دل عاشق است ولی معلوم نیست که در جریان چه مالیخولیا و واژگون سالاری روانی این واقعیت وارونه می شود و لذا کل ماجرا عاشقی غرق در جنون و سوء تفاھمی فزاینده تا سر حد جنایت است و به عداوتی ابدی ختم می شود . اگر عاشق نیاز قلبی خودش را آنگونه که گفتیم بیان و عیان نماید ھرگز معشوقی به میان نمی آید و بلافاصله ھمه می گریزند . عاشق که غرق در اشد نیاز است کل واقعیت روانی خودش را در نظر معشوق وارونه می کند و می گوید که : آمده ام تا تورا به محبت تمام وجودم خوشبخت کنم ، من فرشته نجات و سعادت ابدی تو ھستم ...! اینست که معشوق را دیوانه می کند و به ھزار سودای جنون آمیز مبتلا میسازد . در حالیکه ھر یک طرف مقابل را مرید خود می پندارد یا می خواھد و او را یک طعمه و صیدی خارق العاده می پندارد تظاھر به ایثار می کند .اینست که در عشق جز جنون و مالیخولیا و توقعات حیرت آور و افکار پلید و عداوتھای پنھان و کینه ھای مخوف پدید نمی آید . ھر یک از طرفین فرد مقابل را پرستنده و مرید بی چون و چراو بی توقع از خود می خواھد ولی تظاھری کاملاً معکوس می نماید . ھر فردی عاشق بر پرستیده شدن خویش بواسطه دیگری است . ھر کس می پرستد تا پرستیده شود : اینست کل ماجرای عشق ! ... از کتاب " دایره المعارف عرفانی " استاد علی اکبر خانجانی جلد ششم ص 143

 • برخی رفتارهای غیراصولی باعث فرار سرمایه‌ها از آذربایجان‌شرقی شده است

  سلام-مثلا کارخانه -حوله -برق -لامع -از -تبریز -به -رشت -منتقل -شده و یا صدها سرمایه گذار آذربایجانی در تهران وکرج و سمنان اراک واصفهان وفارس وخراسان رضوی و...سرمایه گذاری کرده وکارخانه ساختند و برعکس آن اتفاق نیفتاده ؟

آخرین اخبار