سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰:۳۱ شناسه خبر : ۱۰۷۰۱۵۳

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزبیدار:

۳ سارق طلافروشی مارالان دستگیر شدند/ ۱۰ کیلو طلا از سارقان ضبط گردید

اسمعیل‌پور در خصوص آخرین وضعیت پرونده سرقت طلافروشی مارالان اظهار داشت: با تلاش همکاران در پلیس آگاهی ۳ سارق این پرونده دستگیر شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ اسماعیل اسمعیل‌پور دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار تبریزبیدار در خصوص آخرین وضعیت پرونده سرقت طلافروشی مارالان اظهار داشت: با تلاش همکاران در پلیس آگاهی 3 نفر سارق این پرونده دستگیر شدند.

وی ادامه داد: 10 کیلو طلای سرقتی از سارقان ضبط و تحویل مالباخته  شد و سارقان برای تکمیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شد. 

معاون اجتماعی نیروی اننظامی آذربایجان شرقی گفت: سارقان با استفاده از حفر تونل توانسته بودند به درون این مغازه بروند و اقدام به سرقت طلاها نمایند.

این مقام انتظامی بیان داشت: بارها به کسبه ی طلا فروش وتمامی کسبه ای که به ناچار اموال با ارزش در مغازه نگهداری می نمایند ابلاغ گردیده ضمن مستحکم کردن دیوارها وکف وبام مغازه به بتن مسلح از دربها ضدسرقت استفاده نمایند.

این گزارش می افزاید ۸ بهمن سال جاری خبر سرقت از یک باب مغازه طلافروشی در خیابان مارالان کوی فرسادهمتی تبریز به شیوه ای عجیب و با حفر تونل از زیر مغازه در فضای مجازی منتشر شد.

ارق یا سارقان با حفر تونل زیرزمینی  داخل گاوصندوق طلافروشی شده و اقدام به سرقت کرده اند؛ صاحب مغازه مدعی است که در این حادثه بیش از۱۰ کیلوگرم طلا به سرقت رفته است.