جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴:۵۰ شناسه :۱۰۷۶۲۵۹

بالا گرفتن جدال بین تراکتور و استقلال بر سر حضور در لیگ قهرمانان آسیا

مدیر رسانه ای تراکتور گفت: باشگاه تراکتور از حذف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوشحال نمی‌شود و ما هم دوست نداریم جای یک تیم دیگر را در این مسابقات بگیریم.

به گزارش تبریز بیدار ، جدال میان باشگاه‌های استقلال تهران و تراکتور تبریز درباره دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا به اوج خود رسیده است و مسئولان این تیم‌ها علیه یکدیگر صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند.  

خوش زرع مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور درباره اظهارات کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال اظهار کرد: منزوی فرد قابل احترامی است و از او انتظار نمی‌رفت که این صحبت‌ها را مطرح کند و به نظرم صحبت‌های کاراندیش معاون حقوقی تراکتور را به خوبی برای منزوی اطلاع رسانی نکرده اند و او اطلاعات  اشتباهی داشته است که این طور واکنش نشان داد.معاون حقوقی باشگاه فقط بیان کرد که ما مشکلی نداریم و مجوز حرفه‌ای خود را گرفتیم و اگر استقلال نتواند به لیگ قهرمانان آسیا برود ما طبق جدول لیگ برتر به این مسابقات راه می‌یابیم.  

وی ادامه داد: باشگاه تراکتور از حذف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوشحال نمی‌شود و ما هم دوست نداریم جای یک تیم دیگر را در این مسابقات بگیریم و همه تلاش خود را می‌کنیم که امسال سهمیه آسیا را بگیریم تا بدون مساله‌ای در این رقابت‌ها شرکت کنیم. 

خوش زرع بیان کرد: به هر حال ما می‌دانیم که دولت نمی‌گذارد این ۲ تیم پرطرفدار از آسیا حذف شوند و از جیب بیت المال بدهی شان داده می‌شود تا مشکلی برای حضور در این رقابت‌ها را نداشته باشند.  

مدیررسانه‌ای باشگاه تراکتور درباره اظهارات منزوی مبنی بر بدهی ۱۵۰۰ میلیاردی مالک این باشگاه اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و زنوزی مالک باشگاه بدهکار نیست و یکی از رسانه‌ها این موضوع را مطرح کرده بود و حتی بحث ممنوع الورودی زنوزی را پیش کشیدند که او اکنون در تبریز حضور دارد.

گفتنی است کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۳۱ آگوست (۹ شهریور) به باشگاه‌های ایران فرصت تسویه حساب بدهی‌هایشان را داده که سازمان لیگ ۱۱ روز نیز این تاریخ را تمدید کرده بود.

 در صورتی که تیم استقلال نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را کسب کند، این تیم از این رقابت‌ها کنار گذاشته شده و تیم پنجم لیگ برتر، تراکتور ،جایگزین می‌شود.