شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶:۲۵ شناسه :۱۰۷۶۲۷۸

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:

مشارکت در جشن عاطفه‌ها به پویایی جامعه کمک می‌کند

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت همراهی مردم با کمیته امداد در دستگیری از محرومین، گفت: راه مقابله با موروثی نشدن فقر در خانواده‌ها، ارتقای شاخص‌های فرهنگی و آموزشی است.

به گزارش تبریز بیدار ،محمد کلامی در مراسم اهدای هزار و 500 بسته آموزشی و فرهنگی به دانش آموزان نیازمند با تقدیر از همراهی مردم در کمک به دانش آموزان نیازمند گفت: مشارکت در جشن عاطفه‌ها، کمک به آینده پویای جامعه است.   وی تاکید کرد: 14 هزار و 500 دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد در استان، سرمایه های انسانی عظیمی هستند که با مراقبت و توجه بهتر، می‌توانند اسباب توسعه و رشد جامعه باشند.  

وی ادامه داد: کسب چندین رتبه زیر 1000 در کنکور سراسری امسال توسط فرزندان مددجو، نویدی برای خروج آن عزیزان از چرخه محرومیت است.   

کلامی با بیان این‌که فرزندان، سرمایه‌های آینده کشور هستند، بیان کرد: خانواده‌ها وقت بیشتری برای فرزندان خود گذاشته و مشکلات اقتصادی باعث غفلت از ظرفیت فرزندانشان نشود.  

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های مرکز نیکوکاری المهدی(عج) تبریز وابسته به کمیته امداد استان، گفت: این مرکز از فعال‌ترین مراکز نیکوکاری در سطح کشور بوده که کمک به دانش آموزان نیازمند جز برنامه‌های محوری آن است.