پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹:۱۸ شناسه :۱۰۷۷۰۵۱

در گفتگو با شهردار تبریز مطرح شد؛

شهین باهر: مسقف سازی گلزار شهدا تاپایان سال تمام شود و بقیه کارها بر عهده بنیاد شهید است

شهردار تبریز در مورد آخرین وضعیت گلزار شهدای وادی رحمت گفت: نظر شهرداری بر مسقف سازی است که فاز دوم را نیز انجام می دهیم و در تلاش هستیم تاپایان سال ۹۸ مسقف سازی فاز ۲ تمام شود.

ایرج شهین باهر در گفتگو با تبریز بیدار  با اشاره به نقش رسانه ها در افزایش حساسیت مردم و مطالبه از مسئولین گفت: رسانه ها می توانند مردم را پای کار بکشند تا دست در دست هم مشکلات شهری را حل کنیم.

وی افزود: در اداره مسایل شهری باید از فضای دولتی بودن خارج شویم و مردم پای کار بیایند که این مهم با کمک رسانه ها میسر است.

گاهی وظیفه دستگاه دیگر با شهرداری اشتباه گرفته می شود

شهردار تبریز بیان داشت: رسانه ها باید نسبت به آگاه سازی مردم از مسئولیت های دستگاه ها باید بیشتر توجه و پردازش کند تا مردم وظایف  دستگاه ها را با یکدیگر اشتباه نگیرند گاهی مشاهده می شود وظیفه دستگاه دیگر با شهرداری اشتباه گرفته می شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزبیدار در مورد آخرین وضعیت گلزار شهدای وادی رحمت گفت: برای گلزار شهدا طرحی قبلا تصویب شده بود و ما نیمه کاره تحویل گرفته بودیم. نظر شهرداری بر مسقف سازی است که فاز دوم را نیز انجام می دهیم و در تلاش هستیم تاپایان سال 98 مسقف سازی فاز 2 تمام شود.

در تبریز کسی جرات حذف عمدی عنوان «شهید» از معابر را ندارد

شهردار تبریز ادامه داد: غیر از مسقف سازی که بر عهده شهرداری است، بقیه بحث ها در گلزار شهدا با اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خواهد بود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در خصوص مقصران حذف نام شهدا از تابلوی معابر تبریز گفت: تبریز شهر خاصی است و مثل شهر های دیگر نیست که بعضی کارها عمدی اتفاق بیفتد، احساس می کنم کسی همچین جسارتی را نمی تواند بکند، در این شهر تمامی گروه ها و جناح ها عزت و احترام خاصی به شهدا قائل هستند و کسی  جسارتی به شهدا نمی کند، در تابلوی معابر عنوان «شهید» در چندین مورد از قلم افتاده بود.