یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۲۰:۴۹ شناسه :۱۰۷۷۸۴۷

دانشجویان تبریزی تاکید کردند؛

آقای ظریف وزیر امور خارجه کدام ایران اند؟! / مذاکره با تروریست‌های جنتلمن؟!

در بیانیه جمعی از دانشجویان بسیجی کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در واکنش به اظهارات اخیر ظریف آمده است: آقای ظریف باید تکلیف خود را روشن کنند که وزیر امور خارجه کدام ایران اند؟! نظام برآمده از رای مردم و مستقل و آزاده یا نظام وابسته‌ی جیره‌ی خور غرب!

به گزارش تبریز بیدار ، ۱۴ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور از جمله واحد تبریز در بیانیه‌ای در خصوص سخنان اخیر ظریف، وزیر امور خارجه واکنش نشان دادند.

در این بیانیه آمده است:


پس از گذشت سه هفته از شهادت جانسوز و ناجوانمردانه سردار رشید اسلام به دست شقی‌ترین انسان‌ها (رژیم تروریست آمریکا) و تاکید امام امت بر عدم مذاکره با شیطان بزرگ، وزیر امور خارجه کشورمان! دم از مذاکره با تروریست‌های جنتلمن می‌زند؟!

آقای ظریف باید تکلیف خود را روشن کنند که وزیر امور خارجه کدام ایران اند؟! نظام برآمده از رای مردم و مستقل و آزاده یا نظام وابسته‌ی جیره‌ی خور غرب!

آقای ظریف، ما در طول این سالیان شاهد اظهارات شاذ زیادی از سوی جنابعالی بوده ایم! که هر با بیانش در قامت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی خدشه‌ای بر غیرت، عزت و منافع ملی وارد ساخته اید! ولی اینبار این سخن شما آنهم در شرایطی که کُفار با تمام توانشان مقابل جان، مال، عزت و شرف مردم ایران اسلامی قرار گرفته اند را مصداق خیانت جنگی می‌دانیم؟!

مجلس شورای اسلامی موظف است هر چه سریعتر نسبت به تشکیل جلسه جهت استیضاح وزیر نابلدی که نه زبان دنیا را می‌فهمد و نه زبان مردم خویش را اقدام نماید!

جوانان ایران اسلامی اجازه‌ی رقص بر خون ملت قهرمان ایران را بر بُزدلان و منافقین نمی‌دهند و هشیارانه اقدام مجلس شورای اسلامی را رصد و در صورت لزوم رأسا نسبت به آن اقدام می‌نمایند.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

١_بسیج دانشجویی آزاد لاهیجان
٢_بسیج دانشجویی آزاد تهران شرق
٣_بسیج دانشجویی آزاد سمنان
۴_ بسیج دانشجویی آزاد رشت
۵_بسیج دانشجویی آزاد شهرکرد
۶_بسیج دانشجویی آزاد اردبیل
٧_بسیج دانشجویی آزاد ایلام
٨_بسیج دانشجویی آزاد تبریز
٩_بسیج دانشجویی آزاد زنجان
١٠_بسیج دانشجویی آزاد ماهشهر
١١_بسیج دانشجویی آزاد مشهد
١٢_بسیج دانشجویی آزاد شیراز
١٣_بسیج دانشجویی آزاد خرم آباد
١۴_بسیج دانشجویی آزاد کردستان
۱۵-بسیج دانشجویی آزاد قزوین