جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۳۳:۵۷ شناسه :۱۰۷۷۸۹۸

پس از کسب پیروزی مقابل ذوب آهن؛

انتقاد مدافع تراکتور از اشتباهات تاثیرگذار داوران

مدافع تیم فوتبال تراکتور از اشتباهات تاثیرگذار داوران لیگ برتر انتقاد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، ایمان سلیمی در جمع خبرنگاران در خصوص بازی با تیم ذوب‌آهن، اظهار کرد: بازی سختی بود، ذوب‌آهن در تمامی بازی‌ها فوتبال خوبی ارائه می‌دهد، ولی مقابل ما، کاملاً تدافعی بازی کرد و نیمه نخست، پنج بازیکن حریف در نیمه عقب زمین‌شان باقی می‌ماندند و فوتبال بسته‌ای انجام می‌دادند.

وی ادامه داد: نتوانستیم نیمه اول کار خاصی انجام دهیم، ولی با صحبت‌هایی که سرمربی‌مان در بین دو نیمه انجام داد، توانستیم بازی را باز کرده و روی ارسال‌ها به گل برسیم.

وی با بیان اینکه متأسفانه هفته‌ گذشته سوت‌ها و کارت زردها باعث محرومیت سه بازیکن ما شد، گفت: دستمان در این بازی خیلی خالی بود؛ اما بازیکنان جایگزین، به ویژه یوری که کنار من بازی کرد، فوتبال خوبی ارائه داد.

مدافع تیم فوتبال تراکتور خاطر نشان کرد: تمام تیم‌ها در نیم‌فصل دوم به دنبال امتیاز هستند و قضاوت داورها در چنین شرایطی تأثیرگذار است. دقیقه ۹۰ بازی من پنج ثانیه پشت توپ ایستاده بودم که داور کارت زرد داد و این اتفاق اصلاً جالب نیست.

سلیمی با تمجید از پرشورها، اظهار کرد: دست هواداران را می‌بوسم که در این شرایط پشت ما بودند؛ همچنین از هوادارانی که در بازی قبلی ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.