چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴:۳۶ شناسه :۱۰۸۰۳۶۳

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

موضع گیری های انقلابی همسر شهید تجلایی، روحیه بخش بود

مراسم تشییع پیکر نسیبه عبدالعلیزاده همسر شهید علی تجلایی صبح امروز در محل گلزار شهدای وادی رحمت برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم صبح امروز  در مراسم تشییع پیکر همسر شهید علی تجلایی در محل گلزار شهدای وادی رحمت تبریز اظهار داشت: شهید تجلایی فاتح سوسنگرد، مبارز، مجاهد و موسس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تبریز بوده و همسرش نیز مانند خودش مجاهد بود.

وی ضمن تسلیت به فرزندان و دامادان شهید گفت: فرزندان شهید در فقدان پدر، در پناه مادری مثل حاجیه خانم عزیز بزرگ شدند و اکنون که مادر خود را از دست دادند و برای وداع با پیکر مادرشان آمده اند برایشان صبر و‌ مسئلت آرزو دارم.

فرمانده سپاه عاشورا تصریح کرد: خانم عبدالعلیزاده همسری وفادار، انقلابی، ولایتمدار بود و با سخنانش چندین بار شده بود که ما را تسکین داده بود.

وی افزود: شهید تجلایی در دوران دفاع مقدس سراسیمه وارد جنگ شده و در دوره ای کوتاه به عنوان ستاره درخشنده بین رزمندگان آن زمان درخشید.

سردار خرّم با بیان اینکه شهید تجلایی افتخار تبریز است، گفت: ما امروز با کسی وداع می کنیم که همرزم و ‌همراه شهید تجلایی در گرمای خوزستان سختی های زیادی را تحمل می کرد.

فرمانده سپاه عاشورا خاطر نشان کرد: به همه مردم تبریز تسلیت عرض می کنم، چون فقدان این زن که سکینه و منبع آرامش و موضع گیری هایش برای انقلاب روحیه بخش بود، برای همگان بسیار سخت است.

وی در پایان گفت: خوش به حال این زن که از دیروز در کنار همسر شهیدش به سر می برد و پنجشنبه شب هم به خدمت امام حسین(ع) خواهد رسید. کاش ما هم این افتخار را داشته باشیم.