شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹:۵۲ شناسه :۱۰۸۲۸۵۶

رییس شورای شهر در گفتگو با تبریزبیدار:

تعصب و خدمت خرّم به آذربایجان‌شرقی ستودنی است

حجت الاسلام و المسلمین رسول برگی در گفت‌وگو با تبریزبیدار با تاکید بر حمایت شورای شهر از استاندار جدید، اظهار داشت: آقای خرّم شخصی جهادی، ولایی و انقلابی هستند که عمر خود را در عرصه جهاد، خدمت و مدیریتی اجرایی تمام کرده است.

به گزارش تبریز بیدار ،رئیس شورای شهر تبریزافزود: ایشان حقیقتا قابل افتخار هستند؛ مدت ها به د فاع از حر م رفته و آزاده بودند اما اراده و تصمیمشان نسبت به دفاع از نظام مقدس اسلام و مردم کم نشده است.

وی با بیان اینکه وجود خرم در منصب استانداری مفید فایده است گفت: تعصب ایشان نسبت به آذربایجان شرقی و تبریز قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام برگی تاکید کرد: ایشان همیشه سعی کرده اند سایر خدماتشان را به مردم چه در دوران کرونا چه غیر آن در مسائل اقتصادی، توسعه، صنعت و دیگر مسائل انجام داده و مثمر ثمر واقع شوند.

وی گفت: امید داریم که وجود ایشان برای استان و منطقه مان مثمر ثمر باشد. ما از ایشان حمایت کرده و از خدا برای او موفقیت می‌طلبیم. 

رئیسی شورای شهر تبریز ادامه داد: ما تا آخرین لحظه برای دفاع از حریم انقلاب و خدمت به مردم پیش این شخصیت بزرگوار و در کنار دولت مردمی آقای رئیسی و زیر سایه مقام معظم رهبری بوده و تلاش کرده و خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/