ویژه مجلس شورای اسلامی

 • 100 دقیقه با زهرا ساعی؛

  برخی از عمق فاجعه خشکی دریاچه ارومیه غافل هستند

  زهرا ساعی یکی از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته با حضور در تحریریه تبریزبیدار پاسخگوی سوالات مختلف خبرنگاران این پایگاه خبری در زمینه آخرین وضعیت اقتصادی و فرهنگی و سیاسی استان بود.

 • پزشکیان باز هم از فخر دولت روحانی انتقاد کرد:

  دولت منابع پایدار حوزه سلامت را نمی دهد

  نایب رئیس مجلس با اعلام اینکه منابع اعتباری حوزه سلامت در بودجه‌های سالانه کاملا پایدار هستند، تاکید کرد: یک درصد ارزش افزوده، 10درصد خالص هدفمندی و 7 درصد از درآمد وجود دارد، ارزش افزوده همان جنسی است که مردم از بازار خریداری می‌کنند، منابع هدفمندی وجود دارد و نمی‌توان گفت دولت درآمدی کسب نکرده پس اعتبارات را اختصاص نمی‌دهد.

 • نماینده مردم تبریز در مجلس:

  برخی از مسئولان به‌جای عمل «شعار» می‌دهند

  نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: متأسفانه تمام مشکلات این است که ما مسئولان فقط صحبت می‌کنیم و شعار می دهیم و عملی در کار نیست، در حالی که اگر افراد تنها به حل مشکلات مردم فکر کنند دیگر میان اصلاح طلبان و اصولگرایان دعوایی وجود نخواهد داشت.

 • نماینده مردم کلیبر و هوراند:

  بررسی صحت منتفی شدن فروش هواپیماهای ایرباس و بوئینگ

  نماینده مردم کلیبر، خداآفرین، بخش هوراند در مجلس شورای اسلامی گفت: از بررسی صحت فروش هواپیماهای ایرباس و بوئینگ در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

 • نماینده مردم اهر و هریس در مجلس:

  کوتاهی وزارت جهاد و صنعت در خرید سیب باغداران اهری

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: متأسفانه وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت به‌موقع نسبت به خرید تضمینی سیب باغداران اقدام نکرد.

 • ساعی نماینده مردم تبریز در مجلس:

  برابری جنسیتی به جای عدالت جنسیتی بزرگ ترین ظلم در حق زنان است

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اعتقاد به برابری جنسیتی به جای عدالت جنسیتی را بزرگ ترین ظلم در حق زنان دانست.

 • عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد:

  افزایش ۲۰ هزار میلیاردی بدهی دولت به تأمین اجتماعی در سال جاری!!

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: درحال حاضر ۱۸ صندوق بازنشستگی در کشور فعالیت می کنند که منهای صندوق تأمین اجتماعی مابقی صندوق‌ها ورشکسته هستند.

 • نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:

  مصالح بی‌کیفیت عاملی برای فرسودگی ساختمان‌های نوساز

  نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، معتقد است عدم نظارت دقیق و استفاده از مصالح بی‌کیفیت باعث بروز مشکلات در ساختمان‌های نوساز شده است.

 • رئیس فراکسیون معلولان مطرح کرد:

  جذب ۳ درصدی معلولان پشت درهای بسته دستگاه‌های دولتی

  رئیس فراکسیون معلولان با انتقاد از نگرش منفی دستگاه‌ها به جذب معلولان، گفت:‌ لایحه حمایت از حقوق معلولان تاثیر مهمی درحفظ حقوق شهروندی این قشر دارد.

 • در دیدار بیگی و سفیر گرجستان مطرح شد؛

  ایجاد ارتباط ریلی بین ایران و گرجستان

  یوسیپ چاخواشویلی سفیر گرجستان در تهران با احمد علیرضابیگی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان دیدار و گفتگو کرد.

 • نماینده مرند و جلفا در مجلس :

  ۵۰ درصد هزینه‌ خودروسازان صرف پرداخت معوقات بانکی می‌شود!

  نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سودهای کلان بانکی شرکتهای خودروساز داخلی را در آستانه ورشکستگی قرارداده است به گونه ای که امروز بیش از 50 درصد از هزینه شرکتهای خودروساز صرف پرداخت معوقات بانکی می شود.

 • نماینده مردم تبریز یک سال پس از حادثه قطار تبریز مشهد:

  بی مسئولیتی و قصور مسئولان مرتبط عامل اصلی حادثه قطار تبریز مشهد

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو اظهار داشت: متاسفانه بی مسوولیتی و قصور مسوولان مرتبط با این اتفاق ، عامل اصلی بروز سانحه در سال گذشته بود و تاکنون اقدام عملی در خصوص برخورد با مسببان سانحه صورت نگرفته است.

 • پزشکیان:

  کشور را جز با تفکر و رفتار بسیجی نمی‌توان اصلاح کرد

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: اعتقاد دارم کشور را جز با تفکر و رفتار بسیجی نمی‌توان اصلاح کرد، آن روحیه بسیجی بود که توانست انقلاب اسلامی را تا اینجا ادامه دهد بنابراین اگر بتوان در عمل و نه در تئوری با همان باور و اعتقاد بسیجی بمانیم.

 • نماینده مردم تبریز در صحن مجلس:

  نگاه سیاسی در برخورد با مقصران حادثه قطار تبریز مشهد آزاردهنده است

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: از قوه قضائیه ، هیات رئیسه مجلس و کمیسیون عمران درخواست می کنم که نتایج صریح رسیدگی به پرونده حادثه قطار تبریز را هر چه سریع تر اعلام کنند.

 • نماینده مردم تبریز در مجلس:

  تا چند روز آینده مقصران اصلی پرونده قطار تبریز- مشهد مشخص خواهد شد

  نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه تمام مدارک و مستندات مربوطه از حادثه قطار و قربانیان این اتفاق به همراه سهل انگاری‌های صورت گرفته را به دادستان کل کشور تحویل داده شده،گفت:اقدامات و مراحل پرونده طی شده و طبق آخرین اطلاعات در چند روز آینده نتیجه نهایی اعلام شده و مقصران اصلی و مرتبطان در این ماجرا مشخص می‌شوند.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

 • بهرام
  هوای تبریز ناسالم برای گروههای حساس

  خوب این آمار حالا مسئولین چه اقداماتی انجام داده اند؟! ما فقط داریم صحبت میکنیم عمل نداریم... (طرح ترافیک اجرا شد؟ نه... فرهنگ سازی در زمینه استفاده از مترو و وسایل عموی شد؟ نه... و...)

 • کامران
  سراب وعده با بازه زمانی یک ساله

  با سلام. آقای خدابخش استاندار جدید(اهل اردبیل!) اگر ساکن سهند بودند و در این برف و بوران یکبار مسیر پرتردد خطرناک را طی می کردند حتما بازه زمانی کمتری را پیشنهاد می کردند. و مردم آگاه شده اند و دولت تدبیر و امید را شناخته اند که دولت سرمایه دارها است افرادی از جنس سرمایه داران نه از جنس مردم طبقه متوسط و پایین ... تلاش اینها بر این است که زمان انتخابات ریاست جمهوری این اقدام را انجام دهند تا بتوانند برای اطلاحاتیای آتی رای بیاورند اما مردم آگاه هستند و به فردی رای خواهند داد که از جنس مردم باشد...

 • سعید
  اینجا آخرین ایستگاه زندگی است!

  خیلی مصاحبه خوب و اثربخشی بود از خبرنگار محترم خیلی ممنون . واقعا تا بحال اصلا به همچین آدمهایی فکر نکرده بودم . عجب انسانهای با شرافتی هستن دم همشون گرم

 • بهرام
  تشدید آلودگی هوای تبریز در وضعیت ناسالم

  تا زمانی که طرح زوج و فردی اجرا نشود همین سر و همین سودا خواهد بود. بیماریهای گوناگون نتیجه همین آلودگی هوا می باشد.

 • تا چه اندازه نسبت به رفع معضل حاشیه‌نشینی تبریز امیدوارید؟

  این خانه های جدید ساخته بشن خیلی خوب میشه. برا حاشیه نشین ها خوب میشه انصافا

 • rezayi
 • همشهری
  پلمپ مغازه های تعمیرگاه ماشین در خیابان سعدی تبریز بدون اطلاع قبلی!

  سلام. مسئولین تبریز بیدار خواهشا و خواهشا و باز خواهشا از تعمیرگاه های غیرمجاز خیابان های عباسی(سیلاب قوشخانه، ملازینال، یوسف آباد، شهدا، آخر عباسی) و خیابان طالقانی، امامیه، حیدرآباد خبری تهیه شود و در اختیار مسئولین شهر بخصوص شهردار محترم قرار داده شود. یه پیشنهاد به عنوان شهروند دارم: اگر آقای شهردار دستور پلمپ تعمیرگاه های فردی را بدهند و بجای چندین تعمیرکار در کاراژهای تخصصی فعالیت کنند. هم میزان ترافیک خیابان ها کمتر می شود و هم فرهنگ شهروندی در مناطق فوق الذکر رعایت میشود.

 • 958
  تا چه اندازه نسبت به رفع معضل حاشیه‌نشینی تبریز امیدوارید؟

  جواب تا هیچ اندازه اینها همه اش سرگرمی وشعار است

 • پیمان
  سریال وعدهای مزخرف پنداران مسکن مهر برای جاده تبریز-سهند!

  انگاری تو این دولت کسی گوش شنوا نداره، هر بار که از این جاده صحبت میشه حالم بد میشه، خسته شدم از این حرفهای تکراری مسئولان، هر کسی میاد فقط میگه طول جاده چقدره، چقدر طول می کشه، یکی نمیگه آقا داریم تمومش میکینم، 8 سال دروغ و فریب و آرزوی مرگ برای ما سهند نشینان

 • علیرضا
  تا چه اندازه نسبت به رفع معضل حاشیه‌نشینی تبریز امیدوارید؟

  حاشیه نشینی کار و همت جهادی می خواهد و لاغیر

آخرین اخبار