ویژه مجلس شورای اسلامی

 • نماینده مردم کلیبر و خداآفرین در مجلس:

  افزایش قیمت ارز تمامی معادلات اقتصادی کشور را بهم زد

  نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند هفته گذشته بحث نوسانات ارزی و افزایش قیمت ارز و همچنین کاهش ارزش پول ملی تمامی معادلات اقتصادی کشور را بهم زده است.

 • نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس:

  روایت نماینده مرند از حادثه سوارکاری در رفسنجان

  نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به علاقه به سوارکاری دقایقی را به سوارکاری پرداختم که در حین سوارکاری از روی اسب سقوط کردم که خوشبختانه آسیب دیدگی بسیار سطحی ایجاد شد و با عکس برداری و معاینه پزشکی که صورت گرفت مشخص شد صدمه ای به بنده وارد نشده و در سلامت کامل هستم.

 • سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

  مسائل مالی بخش خصوصی بیشتر از سلامت بیماران اولویت دارد!

  عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه مراکز دیالیز نباید از بیمارستان ها خارج شوند، گفت: مسائل مالی و اقتصادی برای بخش خصوصی بیشتر از سلامت بیماران اولویت داردو

 • پزشکیان:

  پایداری نظام و جامعه در گرو وجود ارتش است

  نایب رئیس مجلس تاکید دارد که امکان پایداری جامعه و نظام جمهوری اسلامی وابسته به وجود ارتش است.

 • علیزاده در گفتگو با تبریزبیدار:

  توجه به دریاچه ارومیه و معدن مس سونگون در اولویت دولت قرار گیرد

  نماینده ورزقان در مجلس در خصوص افتتاح رویداد تبریز۲۰۱۸و نقش شهرستانهای استان در جذب گردشگر گفت: استان ما می توانست خیلی بهتر از این ها از این رویداد بهره مند گردد و در سطح استان تاامروز رضایت بخش نبوده است.

 • نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

  بوم‌گردی در کندوان تحولات اساسی در اقتصاد مردم ایجاد کرده است

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه گسترش بوم‌گردی اقتصاد مردم محلی را متحول می‌کند، افزود: بوم‌گردی در روستای کندوان و اطراف این روستا و شهر اسکو تحولات اساسی در اقتصاد مردم ایجاد کرده است.

 • نماینده مردم اهر و هریس در مجلس:

  لازمه تحقق شعار سال توجه تولیدکنندگان به کیفیت کالاها است

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که کالای ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار باشد مردم دیگر به سراغ کالاهای خارجی نمی روند.

 • نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی:

  جریمه نداشتن معاینه فنی در سال ۹۷ چقدر است؟

  نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، در ارزیابی روند ارائه گواهی معاینه فنی گفت: ارائه این گواهی در کشور صوری است چراکه خودروها تنها ساعت‌ها در صف انتظار باقی می‌مانند و در نهایت نیز با دریافت یک برچسب این مراکز را ترک می‌کنند

 • عضو کمیسیون اقتصادی مجل مطرح کرد

  انتفاع ۱۰ میلیارد دلاری هتلداری ترکیه از گردشگران ایرانی

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طی یک سال ۱۰ میلیارد دلار ارز به مقصد هتلهای ترکیه از کشور خارج شده است، گفت: متاسفانه مبنای معاملات ایران و ترکیه هنوز لیر نیست و باید به سمت پیمانهای دو جانبه پولی حرکت کنیم.

 • سعیدی مطرح کرد

  گرانی سفر در ایران زمینه ساز افزایش سفرهای خارجی

  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه علاوه بر ناکافی بودن زیرساخت‌ها، تدبیر لازم نیز برای بهره‌برداری از امکانات موجود نمی‌شود، گفت: گرانی سفر در ایران موجب از دست دادن فرصت‌ها شده است.

 • زهرا ساعی مطرح کرد

  آیا معضل سالمندان مجرد، نسل آینده را تهدید می‌کند؟

  سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه پدیده جدید سالمندان مجرد به یکی از معضلات مهم نسل آینده تبدیل می‌شود، از قرار گرفتن بررسی این موضوع در دستور کار سال ۹۷ فراکسیون خانواده مجلس خبر داد.

 • نایب رییس مجلس شورای اسلامی:

  مکانیسم پرداخت در حوزه سلامت غیرمنصفانه است

  نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مکانیسم پرداخت ها در سیستم بهداشت و درمان کشور غیرمنصفانه و غیر عادلانه بوده بنابراین افزایش تعرفه های مشکلی را حل نمی کند.

 • خدادادی مطرح کرد:

  نوروز ۹۷ خونبارترین ایام مسافرت در سال‌های اخیر

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از کیفیت نامناسب خودروهای تولید داخل، گفت: مسئولان از فرصت سال ۹۷ درافزایش کیفیت تولیدات داخلی با هدف کاهش سوانح رانندگی استفاده کنند.

 • مهم ترین چالش کشور ۳۹ سال پس از ۱۲ فروردین ۵۸ چیست؟

  آسیب‌های اجتماعی-فرهنگی مهم‌ترین چالش کشور است

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد آسیب های اجتماعی- فرهنگی دغدغه های جدی را برای کشورمان رقم زده که ارائه راهکار برای مقابله صحیح و همچنین پیشگیری از بروز آنها باید در اولویت قرار بگیرد.

 • نماینده ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی:

  رقم طرح‌های معدن مس ورزقان؛ نزدیک ۶ هزار میلیارد تومان

  نماینده ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح‌های معدن مس شهرستان ورزقان که نزدیک ۶ هزار میلیارد تومان خواهد بود که از سرجمع بودجه چند استان نیز بالاتر است و برای مردم عزیز منطقه اشتغال به ارمغان خواهد آورد و چهره آن را تغییر خواهد داد.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار