با پیشنهاد گوگل

با پیشنهاد گوگل گوشی هوشمند اندرویدی را خریداری کنید

با ابزار جدیدی که گوگل به تازگی ارائه کرده است، می توانید با پاسخ گفتن به حداقل سه سوال درباره فعالیت هایتان با گوشی هوشمند، پیشنهاد گوگل را در مورد گوشی اندرویدی مناسب دریافت کنید.

 ابزار جدیدی که گوگل به تازگی ارائه کرده است، می توانید با پاسخ گفتن به حداقل سه سوال درباره فعالیت هایتان با گوشی هوشمند، پیشنهاد گوگل را در مورد گوشی اندرویدی مناسب دریافت کنید. این سرویس که Which Phone (کدام گوشی) نام دارد، با پرسش از حداقل سه موضوع از میان مهم ترین مشخصه های مورد نظرتان از یک گوشی هوشمند در زمینه های عکاسی، گوش گردن به موسیقی، فعالیت های شغلی، شبکه های اجتماعی، بازی، مشاهده ویدیو، گشت و گذار، سلامت، پیام دادن، تماس، وبگردی و ظاهر آن و میزان استفاده یا اهمیت هر یک از این موارد شروع می شود و پس از آن اپراتور مورد استفاده (مخصوص ایالات متحده) را می پرسد که با انتخاب گزینه Later می توانید از آن بگذرید و گوشی های پیشنهادی گوگل را مشاهده کنید.

در صفحه پیشنهادها سه گوشی مناسب تر معرفی شده اند که در زیر هر کدام، مشخصات آن گوشی نیز نوشته شده است و می توانید با دو گوشی دیگر مقایسه کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی فلشی که در سمت چپ صفحه نمایش وجود دارد، پیشنهادهای دیگر را نیز مشاهده کنید.

اگر چه طراحی این سرویس ساده و زیبا و کار با آن نیز آسان است، اما مسئله اینجا است که تقریبا با هر ترکیبی از شاخص ها، گوگل پیشنهادش از میان پرچمدارها و اغلب گوشی های سامسونگ گلکسی اس۶ و اس ۶اج، ال.جی جی۴، اچ.تی.سی وان ام۹، است. درست است که به طور طبیعی گوشی های پرچمدار در هر یک از این شاخص ها جزو بهترین ها هستند، اما مشکل اینجا است که با چنین فرضی، این سرویس جدید چندان هم مشکل گشا نخواهد بود.

با این وجود همچنان گزینه های محدودی نیز وجود دارند که کمک می کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید. این گزینه ها عبارتند از اندازه، قیمت، اپراتور (مخصوص ایالات متحده) و جدیدترین ها که گوشی های متفاوت و گاه غیرمعمولی همچون Kyocera DuraForce را پیشنهاد می دهند. البته تغییر متوالی گزینه های در دسترس ممکن است باعث شود گوگل هم دچار اشتباه شود و همچون تصویر زیر، تصاویر و نام و مشخصات ناهمخوان را تحویل شما دهد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *