تسنیم خبر می‌دهد

تعرفه خدمات فناوری اطلاعات سال ۹۴ + جدول نرخ

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تعرفه نرخ خدمات پایه فنی و تخصصی انفورماتیک سال جاری (۱۳۹۴) را منتشر کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، آزاد معروفی با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه تعرفه تعیین شده برای سال ۹۴ شامل ۹ بخش مجزاست، افزود: بخش نخست به نرخ پایه فعالیت‌ها پرداخته که مبنای تمام محاسبات، حقوق پایه اعلام شده از سوی وزارت کار و امور اجتماعی برای سال ۹۴ است. در بخش خدمات شامل شبکه، سخت‌افزار، امنیت و فضای مجازی طبق مصوبه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای شاهد افزایش ۲۲ درصدی هستیم.


وی عنوان کرد: خدمات نرم‌افزاری، مشاوره‌ای، خدمات فنی سخت‌افزار، خدمات فنی شبکه و مرکز داده Data Center، خدمات امنیت اطلاعات، آموزش‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و خدمات فضای مجازی در لیست تعرفه‌های خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات سال ۹۴ لحاظ شده‌اند.

این عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اشاره به مشارکت گسترده سازمان‌های نصر استانی در تهیه و تدوین این نرخ‌نامه گفت: کمیسیون‌های امنیت، شبکه و نرم‌افزار در سازمان‌های نصر تهران، نصر یزد، نصر کرمان و نصر خراسان رضوی بیشترین میزان تعامل را در خصوص تدوین تعرفه‌های سال ۹۴ داشتند.

رئیس کمیسیون ساماندهی و نظم بخشی بازار با بیان اینکه تعیین تعرفه خدمات فناوری اطلاعات به موجب مصوبه مجلس شورای اسلامی برعهده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گذاشته شده، خاطر نشان کرد: در ماده ۱۲ قانون مجلس شورای اسلامی مصوب چهارم دی ماه ۷۹ مبنی بر سازماندهی و نظم بخشی بازار تجاری رایانه کشور به وسیله سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و اختیارات قانونی مطرح شده در بند ۱۲ ماده ۶۵ آیین‌نامه اجرایی تشکیل سازمان صنفی رایانه‌ای کشور مصوب هیات دولت با محوریت تعیین مبانی قیمت‌گذاری حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید شده است.

او با تاکید بر اینکه تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات موظف به پیروی از این نرخ‌نامه هستند، افزود: در صورت بروز هرگونه تخلف از بندها و تعرفه‌های منتشر شده، موضوع در شوراهای انتظامی استانی قابل پیگیری است.

تعرفه نرخ خدمات فنی‌ – تخصصی انفورماتیک سال ۱۳۹۴ را از این جا دریافت کتید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *