اچ‌تی‌سی‌وان ام‌۹؛

اچ‌تی‌سی‌وان ام‌۹ ، فردا بروزرسانی به اندروید ۵.۱ لالی‌پاپ را دریافت می‌کند

بر اساس اطلاعاتی که توسط یکی از مدیران کمپانی تایوانی اچ تی سی با نام گراهام ویلر منتشر شده است ، پرچم دار جدید این کمپانی یعنی گوشی اچ تی سی وان ام ۹ ، فردا بروزرسانی به اندروید ۵.۱ لالی پاپ را دریافت خواهد کرد.

به گزارش تبریز بیدار، بر اساس اطلاعاتی که توسط یکی از مدیران کمپانی تایوانی اچ تی سی با نام گراهام ویلر منتشر شده است ، پرچم دار جدید این کمپانی یعنی گوشی اچ تی سی وان ام ۹ ، فردا بروزرسانی به اندروید ۵.۱ لالی پاپ را دریافت خواهد کرد.

نتشار آپدیت‌های سیستم عامل اندروید معمولا از ملال‌آورترین فرایندهای دنیای موبایل است. علاوه بر اینکه گوگلخود انتشار این آپدیت‌ها را بارها به تاخیر می‌اندازد، شرکت‌های سازنده گوشی‌های موبایل که ناگزیر باید این آپدیت‌ها را دستکاری و مطابق رابط کاربری خود تنظیم کنند نیز بارها انتشار آن‌ها را به تاخیر می‌اندازند. حتی انتشار آپدیت‌های اندرویدی نیز گاه با مشکلات فراوانی همراه است.بنابراین ممکن است فرایند انتشار این آپدیت زمانی طولانی‌تر از یک هفته به طول بینجامد.

HTC-One-M9-Review-002

گفتنی است که وان M9 نتوانست مانند نسل قبلی خود موردتوجه علاقمندان اچ‌تی‌سی قرار گیرد و به همین دلیل درآمدهای این شرکت با کاهش بسیار شدیدی روبرو شده است. این شرکت تایوانی آماده می‌شود که در ماه اکتبر گوشی جدیدی با نام HTC Hima Aero را به بازار عرضه کند.مسئولین اچ‌تی‌سی قول ارایه گوشی کاملا متفاوتی را به طرفداران خود داده‌اند.

منبع : phonearena

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *